Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет
 Сертифікатна програма1

 

 

 

 

 

Сертифікатна програма «Педагогічний менеджмент» була створена на базі кафедри педагогіки за ініціативою докторки педагогічних наук, професорки Т. О. Дороніної. До складу її розробників також увійшли провідні викладачі кафедри, такі як докторка педагогічних наук, доцентка С. Л. Кучер, кандидатка педагогічних наук, доцентка А. М. Король, кандидатка педагогічних наук І. А. Коваленко та кандидатка педагогічних наук, доцентка І. Є. Макаренко, яка очолила творчий колектив та виконувала на проєкті функції едвайзера.

 

 

Програма має педагогічне спрямування і ставить за мету розкриття основних теоретико-методологічних засад освітнього менеджменту, сприяння засвоєнню знань, формуванню практико-орієнтованих умінь з управління освітніми закладами різних типів, вироблення якостей, що відповідають сучасній моделі менеджера освіти, а також формування комплексних компетенцій менеджера освіти та психолого-педагогічної готовності до здійснення управлінської діяльності.
Тривалість сертифікатної програми становить 8 місяців, з проведенням навчальних занять у форматі очно-дистанційного навчання.

 Сертифікаційна програма2
Серед учасників програми були магістранти, аспіранти та всі бажаючі оволодіти основами педагогічного менеджменту та розвинути власні життєві навички. Різні навчальні модулі, такі як «Менеджмент в освіті», «Педагогічний коучинг», «Самоменеджмент сучасного керівника в освіті» та «Педагогічний маркетинг», дозволили учасникам вдосконалити комплексні компетенції менеджера освіти та сформувати широкий спектр soft skills, які є важливими для досягнення особистих та професійних цілей.

 

Захист 2023

 

 

У процесі реалізації сертифікатної програми учасники зауважували нестандартні та інноваційні підходи до проведення практичних занять, такі як тренінги, дискусії, імітаційні та неімітаційні активні технології навчання. Зміст лекційного та практичного матеріалу був доступно представлений за допомогою платформи Moodle, що надавала учасникам гнучкий доступ до виконання завдань та тестів з різних навчальних модулів.

Захист1 2023

 Захист2 2023

Захист4 2023

Окремі завдання, які містили в собі вказівки для самопізнання та сталого професійно-особистісного самовдосконалення, надихали учасників на постійну роботу над собою. Практичні вправи та їх реалізація стали інструментами для особистісного розвитку учасників.

 

Захист3 2023

 

Підсумком сертифікатної програми стали яскраві доповіді учасників, які продемонстрували їхні набуті знання та практичні уміння з управління освітніми закладами різних типів, а також їхню здатність застосовувати отримані знання у практичній роботі.

У наступному навчальному році програма продовжить свою роботу, тому запрошуємо всіх зацікавлених скористатися можливістю розвинути комплексні компетенції менеджера освіти та отримати відповідний сертифікат. Якщо ви бажаєте отримати додаткову інформацію, будь ласка, звертайтесь на кафедру педагогіки.
22765

 

 

 

 Вступ1

 

Тетяна Олексіївна докладно представила особливості освітньої програми «Освітні, педагогічні науки» за рівнем вищої освіти «магістр», зміст навчання та переваги для майбутнього працевлаштування. Інформацію доповнили викладачі кафедри, зокрема доценти О. Потапенко, В. Іванова, старший викладач І. Волощук, які зупинили увагу на деяких важливих моментах підготовки та вступу на спеціальність. Зустріч мала характер діалогу: студенти поставили питання і отримали на них вичерпні відповіді від завідувачки кафедри та викладачів. Активну участь взяли присутні на заході здобувачі освітньої програми, які нині навчаються: А. Гуров та О. Мельник. Магістранти поділилися власним досвідом навчання за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки» і надали позитивні відгуки про викладання та зворотний зв'язок з педагогічним колективом кафедри. Також виступила гарант освітньої програми професор кафедри С. Кучер щодо змістових аспектів майбутніх магістерських досліджень здобувачів. 

 

 

24 квітня 2023 р. під головуванням завідувачки кафедри професорки Т. Дороніної кафедрою педагогіки було організовано і проведено профорієнтаційну зустріч зі здобувачами освіти за спеціальністю «Фізична культура» (груп ФК-19 та ЗФК-19).

Вступ2

Вступ 4

В цілому, зустріч викликала зацікавлення студентів та сприяла утворенню зв’язків між факультетами університету.

22124
 Ховрякова вітання

 

 

 

Шановна Тетяно Ігорівно, прийміть найщиріші й теплі привітання з перемогою у обласному турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Основи здоров’я» і здобуте І місце.

 

Так швидко спливає час, не так давно Ви були старанною студенткою природничого факультету, гарною аспіранткою кафедри педагогіки, а зараз ми пишаємося Вами, радіємо за Вас, що Ви сміливо і впевнено вийшли на професійний ринг і якнайкраще продемонстрували свій фаховий рівень, загальну культуру, педагогічний досвід та незмінне ставлення до своєї роботи та учнів.

Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, подальших успіхів і творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді. Сподіваємося, що конкурс розкрив перед Вами нові обрії, можливості щодо пізнання себе та світу! Ви – наша гордість! Так тримати! І з таким же настроєм і завзятістю крокуйте вперед до нових перемог та вершин! Нехай Вам щастить в усьому!

 

З повагою і гордістю, колектив кафедри педагогіки!

 

 Ховрякова 2023
21347

Кафедра педагогіки вітає здобувачів освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки з успішним завершенням навчання та урочистим врученням дипломів магістра.

 мАГІСТРИ3 2023

Нажаль, не всі мали змогу бути присутні на урочитстому заході, життя диктує своє..., але ми вітаємо всіх магістрів з успішним заершенням навчання в магістратурі.

мАГІСТРИ2 2023

Висловлюємо Вам свої щирі вітання з нагоди закінчення магістратури, бажаємо Вам подальшої успішної наукової діяльності, радість нових відкриттів, натхнення та сприятливих можливостей для самореалізації.

мАГІСТРИ1 2023

 

 

 

Нехай Вам з легкістю підкоряться будь-які вершини, нехай задумані плани як можна швидше втіляться в життя!

 

21267

8 грудня 2022 року відповідно до графіку освітнього процесу відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів кафедри педагогіки Криворізького державного педагогічного університету зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки (групи ЗПВШм-21, ПВШм-21).

Для проведення атестації магістрантів було створено екзаменаційну комісію яку очолила С. Кучер (д-р пед. наук, професор кафедри педагогіки). До складу комісії увійшли провідні викладачі кафедри педагогіки, які керували науковими дослідженнями магістрантів: Т. Дороніна (д-р пед. наук, професор, завідувач кафедри педагогіки), А. Король (канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри педагогіки), І. Макаренко (канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри педагогіки), О. Потапенко (канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри педагогіки), С. Щербина (канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри педагогіки).

Захист відбувався в змішаному режимі: 8 робіт були захищені в офлайн форматі та 4 роботи - у форматі онлайн задля забезпечення здобувачам безпечних умов завершення своєї освітньої траєкторії. У своїх доповідях, що супроводжувалися презентаціями, магістранти та магістрантки обгрутовували актуальність проблеми, її теоретичну та практичну значущість, ознайомили присутніх із результатами емпіричних досліджень та поділилися власним досвідом проведення освітньої діяльності за обраною темою. Відповіді на питання членів комісії були вичерпними та переконливими. За результатами захисту кваліфікаційних робіт комісією було відзначено магістранток групи ЗПВШм-21 – Леонову А. та Стеценко Ю.

Кафедра педагогіки вітає своїх випускників та випускниць, зичить їм подальших звершень у освітній царині та сподівається на зустрічі на інших освітніх локаціях.

изображение viber 2022 12 08 17 28 19 903

Фотозвіт тут.

20963

8 листопада 2022 року викладачі кафедри педагогіки Криворізького державного педагогічного університету, аспіранти та магістранти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки взяли участь у Всеукраїнському флеш-семінарі:

«Виклики сьогодення: навички сучасного вчителя Нової української школи».

 

Рисунок1флеш семінар 1

    Флеш-семінар було проведено в дистанційному форматі за допомогою сервісу Zoom за сприяння Інституту модернізації змісту освіти спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України( https://imzo.gov.ua/events/vseukrains-kyy-flesh-seminar-dlia-fakhivtsiv-osvitn-oi-haluzi-fizychna-kul-tura-vyklyky-s-ohodennia-navychky-suchasnoho-vchytelia-novoi-ukrains-koi-shkoly/).

    Учасники флеш-семінару прослухали доповіді доктора наук з державного управління Ірини Грищенко: «Формування та розвиток лідерства в освітньому середовищі» та кандидата педагогічних наук Ольги Просіної «Розвиток дизайн мислення для створення інноваційного освітнього контенту».

  Цей захід був особливо корисний  магістрантам, які обрали сертифікатну програму «Сучасний фахівець з фізичного виховання», оскільки  семінар був спрямований на фахівців освітньої галузі «Фізична культура». Тому зміст семінару також зацікавив їхніх наукових керівників, які здійснюють наставництво в межах керівництва кваліфікаційними роботами магістрантів.

 

 
20661

Сертифікатні програми -  спеціалізований навчальний курс визначеної тривалості, який передбачає цільову підготовку слухачів, відповідно до договору про надання платної освітньої послуги та інших документів,

 Коротко- чи довгострокові, інноваційні та оригінальні, створені висококваліфікованими фахівцями сертифікатні програми:

- не мають будь-яких обмежень попередньої підготовки,

- розраховані на здобувачів освіти, які прагнуть самовдосконалення та розвитку.

Сертифікатні програми покликані розширити перелік професійних компетенцій та  стають додатковим плюсом при працевлаштуванні.

Криворізький державний педагогічний університет має певний досвід у визначеному напрямі та у 2022-2023 н.р. на кафедрі педагогіки спільно із колегами кафедри фізичної культури та виховання запроваджує три сертифікатні програми:

«Педагогіка вищої школи» (опис програми),

«Педагогічний менеджмент» (опис програми),

«Сучасний фахівець із фізичного виховання» (опис програми).

За результатами опанування слухачем сертифікатної програми, набуття певних професійних знань, умінь і навичок, компетентностей  видається сертифікат Криворізького державного педагогічного університету. Інформація про опанування сертифікатної програми може зазначатися в додатках до диплому європейського зразка.

1   Якщо вас зацікавили наші програми, свої питання щодо можливості Вашого зарахування можете поставити шляхом заповнення гугл-форми (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScKE7NYkpaXX12w9TZKmshiPEhGE8YC0lLWEgp_xMkwNm-aeQ/viewform).

 

 

19867

Шановні абітурієнти!

Кафедра педагогіки КДПУ запрошує вас на навчання у магістратурі за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки.

Докладна інформація про вступ розміщена на відповідних сторінках офіційного сайту університету:

Вступ 011 1

Зверніть увагу на те, що в університеті діють сертифікатні програми (Положення про сертифікатні програми), які дозволяють конкретизувати освітні запити здобувачів щодо побудови індивідуальної освітньої траєкторії.

Зокрема на спеціальності 011 запроваджено три сертифікатні програми

1) педагогіка вищої школи; 2) фізична культура; 3) педагогічний менеджмент.

Одну з трьох програм ви маєте обрати під час оформлення документів (в університеті).

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція і Ви плануєте навчатися в нашому УНІВЕРСИТЕТІ на нашій спеціальності (011 ОСВІТНІ, ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ) просимо Вас заповнити анкету для плідної співпраці та налагодження зворотного зв’язку.

Ми обов’язково відповімо на Ваші питання.

Також можете написати на скриньку кафедри ([email protected]) чи зателефонувати: 0970553757.

19152
изображение viber 2022 03 21 11 11 00 980  

21 березня 2022 р. відбулася зустріч аспірантів 3 року навчання (спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки) із завідувачем кафедри педагогіки (гарантом ОНП) Т.О. Дороніною.

 

Під час розмови були порушені питання, пов’язані із особливостями проведення педагогічної практики в умовах дистанційного навчання, визначені проблемні питання, які потребували свого уточнення. Аспіранти прозвітували про стан своєї роботи та підтвердили свою можливіть долучитися до практичної роботи відповідно до навчального плану та внутрішніх розпоряджень університету.
18832

Вступ 011 КП

15991
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30