Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

НАУКОВА РОБОТА СТУДЕНТІВ

2018-2019 н.р.

Науково-дослідна робота студентів закладу вищої освіти є одним із напрямів їх самостійної роботи, важливим чинником підготовки висококваліфікованих спеціалістів.

Кафедра педагогіки щорічно забезпечує плідну співпрацю зі студентами усіх факультетів щодо їх активної участі у науковій діяльності.

Так, протягом 2018-2019 н.р. під керівництвом викладачів кафедри педагогіки студенти взяли участь у:

• науково-практичних конференціях міжнародного рівня;
  • усеукраїнських науково-практичних конференціях;
  • щорічному регіональному науково-практичному семінарі кафедри педагогіки КДПУ «Навчання впродовж життя як концептуальна ідея розвитку сучасної моделі освіти»;
  • посіли ІІ призове місце у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з педагогіки;
  • підготували три наукові роботи на ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Освітні, педагогічні науки» та «Гендерна педагогіка»

Загалом, студенти університету з усіх напрямів підготовки мали можливість отримати протягом року кваліфіковану майстерну допомогу від провідних викладачів кафедри щодо проведення наукових досліджень в освітній галузі й опублікувати результати досліджень у різних періодичних виданнях.

В цілому викладачами кафедри за 2018-2019 н.р. підготовлено близько 33 наукових студентських публікацій.

Матеріал підготовлено канд. пед.наук, І.Є. Макаренко.

Докладніше тут