Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

 

 

Олімпіала 23

image 16

 

 

З 15 лютого по 17 березня 2023 року в Криворізькому державному педагогічному університеті проходила загальноуніверситетська олімпіада з педагогіки, яка передбачала проведення трьох етапів інтелектуальних змагань.

image 21

image 9 

1. І етап відбувся 15 лютого і в ньому прийняли участь більше трьохсот студентів від усіх факультетів університету. Учасники олімпіади (студенти 2-х і 3-х курсів) розв’язували тестові завдання, розміщені на платформі Zoom.
2. Переможцям І етапу було запропоновано розробити постери з проблеми «Безбар’єрне освітнє сучасне середовище» і розмістити їх на онлайн-дошці Padlet. Проєкти-переможці визначалися шляхом голосування сере студентів 2-х і 3-х курсів.
3. 17 березня 2023 р. було проведено заключний етап загальноуніверситетської олімпіади з педагогіки. Фінальний конкурс проходив дистанційно у формі онлайн-конференції за допомогою сервісу Zoom. Студенти представили свої проєкти з проблеми «Безбар’єрне освітнє сучасне середовище» на розгляд організаційного комітету олімпіадних змагань.
image 23 

Під час онлайн-конференції студенти в атмосфері творчого обговорення проблемних питань демонстрували свої презентації та відповідали на поставлені питання. Необхідно відзначити високий рівень підготовки учасників олімпіади, володіння теоретичним матеріалом, а також інноваційний підхід до розв’язання творчих завдань.

image 19

image 12

image 10

 

 

image 22 image 11

image 18

 

Переможцями олімпіади з педагогіки стали:
І місце Пархоменко Діана (гр. МХК-20)
Черниш Станіслав (гр. ІП-21)
Шпилякова Олександра (гр. АНФ-21)
ІІ місце Коломоєць Юлія (гр. ТОКМО-20)
Москалюк Софія (гр. ПНА-21)
Онищенко Яна (гр. І-21)
Січкар Валентин (гр. МІ-21)
ІІІ місце Малахова Вікторія (гр. ПНП-21)
Писаренко Вікторія (гр. АНФ-21)
Садиченко Арина (гр. ОМ-20)
Хараїм Марія (гр. УПФ-21)

image 15 

 Вітаємо переможців і бажаємо всім учасникам та учасницям олімпіади творчих і наукових звершень!

21699
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша