Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

26 квітня 2018 року студенти Криворізького державного педагогічного університету (факультет іноземних мов/факультет мистецтв (музично-хореографічне відділення)) взяли участь у ХІ Всеукраїнській науковій конференції молодих науковців та студентів «Наука, освіта, молодь. Умань-2018», що проводилася на базі Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини.

Студенти мали змогу обрати цікаву й актуальну освітню проблему та, дослідивши її, представити результати відповідною публікацією у збірнику матеріалів конференції, а саме:
– Альбрехт Ірина, студентка факультету іноземних мов, група АНФ-16-1, тема дослідження: «Формування пізнавальної активності учнів засобами інтерактивних уроків»;
– Бордюк Настя, студентка факультету мистецтв, група МХК-16, тема дослідження: «Проблема розвитку творчих здібностей школярів в умовах сучасного ЗНЗ»;
– Дробот Ірина, студентка факультету мистецтв, група МХК-16, тема дослідження: «Щодо проблеми управління якістю вищої освіти у ЗВО України»;
– Пастернак Настя, студентка факультету мистецтв, група МХК-16, тема дослідження: «Розвиток морально-естетичних почуттів учнів на уроках музичного мистецтва в сучасній школі»;
– Поправка Марія, студентка факультету мистецтв, група МХК-16, тема дослідження: «Гра як дієвий засіб стимулювання пізнавальних інтересів до навчання»;
– Яницький Єгор, студент факультету іноземних мов, група АНФ-16-1, тема дослідження: «Педагогічне співробітництво у системі «вчитель-учень»: реалії та перспективи»».
Отримання студентами досвіду у науково-педагогічних пошуках з актуальних освітніх проблем сприятиме становленню їх як майбутніх творчих фахівців.
Науковою роботою студентів керувала, канд. пед. наук, доцент кафедри педагогіки, Макаренко Ірина Євгенівна.

Макаренко 26.04.18