Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

24 лютого 2020 року на факультеті української філології в ауд. № 206 відбулася настановча конференція з педагогічної практики для студентів ІV курсу.

Король 1 24.02.20

На конференції виступили викладачі кафедр української філології, зав. педагогічної практики Цоуфал Л.С. та доцент кафедри педагогіки Король А.М., яка ознайомила студентів з вимогами виховної роботи у закріпленому класі на період педагогічної практики. Король А.М. наголосила на методичних рекомендаціях, щодо складання плану виховної роботи, ведення щоденників та проведення виховних заходів у закріпленому класі.

Король 2 24.02.20

Бажаємо студентам успіхів у проходженні першій активній педагогічній практики, вдало використати теоретичні знання, які вони придбали на заняттях у Криворізькому державному педагогічному університеті!