Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

24 лютого 2020 року о 9.00 в ауд.№ 116 була проведена настановча конференція з психолого-педагогічної практики студентів ІІ курсу на природничому факультеті (гр. ФК-18-1/ФК-18-2) та факультеті мистецтв (гр. ОМ-18).

Іванова ОМ 24.02.20

На конференції виступила зав. пед. практики Цоуфал Л.С., яка наголосила на організаційних моментах, прочитала наказ з розподілу по школам студентів. Також на конференції виступила доцент кафедри педагогіки Король А.М., яка розповіла про завдання, що будуть виконувати студенти та звернула увагу на виконання завдань з психолого-педагогічної практики задля успішної роботи на платформі СУЕНК.

Король ФК 24.02.20

Важливо! Методисти кафедри педагогіки: канд. пед. наук, доцент Іванова В.В., канд. пед. наук., доцент Король А.М., канд. пед. наук, доцент Потапенко О.Б.