Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

02 березня 2020 року відбулася настановча конференція щодо проходження психолого-педагогічної практики студентів ІІ курсу факультету іноземних мов.

Макаренко 02.03.20

Методисти кафедри педагогіки канд. пед. наук, доцент Потапенко О.Б. та канд. пед. наук Макаренко І.Є. привітали студентів з їх першою сходинкою у практичному опануванні майбутньої професії, можливостями здійснювати спостереження за психолого-педагогічними процесами на практиці. Окрім цього, викладачі повідомили студентів щодо важливості виконання ними впродовж практики усіх завдань з педагогіки, спираючись на їх теоретичні знання. Акцентували увагу на дотриманні термінів подачі звітної документації на платформі СУЄНК.

Бажаємо студентам отримати цікавий та корисний досвід під час проходження першої психолого-педагогічної практики.