Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

26.11.2020 р. у дистанційному форматі на платформі Zoom для магістрантів фізико-математичного факультету ІІ-го року навчання (середня освіта_фізика) була проведена звітна конференція з педагогічної практики.
На конференції були присутні викладачі кафедри педагогіки: канд. пед. наук, ст. викладач Волощук І.А.; канд. пед. наук, доцент Іванова В.В.; канд. пед. наук, доцент Потапенко О.Б.
Виробнича педагогічна практика – надзвичайно цікавий та відповідальний етап у підготовці майбутніх педагогів, яка дозволяє гармонійно поєднувати теоретичні знання та практичний досвід.

Конференция физ мат 26.11.20

Викладачі кафедри педагогіки привітали студентів із завершенням педагогічної практики та підвели її підсумки. У своїх виступах викладачі кафедри підкреслили грамотне оформлення звітної документації студентами і надали їм корисні методичні поради стосовно організації та здійснення виховної роботи у якості класних керівників.