Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

У вересні 2019 р. на факультетах КДПУ відбулися настановні конференції з виробничої педагогічної практики для магістрантів ІІ року навчання, де взяли участь методисти кафедри педагогіки.

Виробнича педагогічна практика – надзвичайно цікавий та відповідальний етап у навчанні майбутніх педагогів. Під час виступу викладачі кафедри закцентували увагу студентів на важливості та їхньому відповідальному ставленні до проходження педагогічної практики, адже це одна з найкращих можливостей отримати досвід педагогічної діяльності в ЗОШ.

Настановчі конференції вересень 2019

Викладачі кафедри педагогіки докладно розповіли про основні вимоги щодо оформлення звітної документації з виховної роботи, надали методичні поради щодо організації та проведення залікового виховного заходу. Детально зупинилася на структурі індивідуального плану та веденні щоденника психолого-педагогічних спостережень. Наприкінці конференції викладачі звернули увагу студентів на веденні блогів задля успішної роботи в СУЕНК.

Бажаємо студентам отримати від педагогічної практики яскравих вражень, а також поповнити свій методичний арсенал майбутнього вчителя-професіонала новими творчими здобутками!

Травень 2024