Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

07.11.2019 р. на фізико-математчному факультеті відбулася підсумкова конференція з виробничої практики у магістрантів другого року навчання спеціальності ФІ.

Волощук 19 1

Під час своїх доповідей магістранти зазначили, що при підготовці до залікових уроків вони намагалися добирати різні методи та прийоми організації навчання.

Під час проведення уроків магістранти використовували засоби ІКТ, користувалися мультимедійною дошкою. Також студенти проводили виховну та позакласну роботу. Упродовж практики здійснювали психолого-педагогічне спостереження за колективом класу. Відвідували уроки вчителів, аналізували залікові уроки студентів та свої власні. Про поточну навчально-методичну, виховну і позакласну роботу звітували на сторінках електронного щоденника або вели блоги на MOODLE.

Волощук 19 2

На завершення магістранти зазначили, що професія вчителя без сумніву потребує наполегливості, щирого бажання молодого педагога спілкуватися із дітьми, вимагає щоденної наснаги та моральної стійкості. Але усі старання вчителя того варті. Адже лише тоді у просторому класі тебе завжди зустрічатимуть запалені вогником щастя дитячі очі, їх такі приємні та доброзичливі посмішки, теплі слова підтримки, одні з яких найбажаніші – «Ми Вас дуже любимо».

На конференції виступила методист кафедри педагогіки канд. пед наук, ст. викладач Волощук І.А.