Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

к.п. 22.0222.02.2018 р., у день 74-ої річниці визволення Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників, виходячи з історичних традицій українського народу та збереження пам’яті про захисників України, в Криворізькій педагогічній гімназії для учнів 6-го класу відбувся виховний захід студентки ІV курсу Ломпас Я. (факультет української філології; група – УАФ-14). Метою виховного заходу було розширення знань учнів про Другу Світову війну, людей, які боронили рідну землю, свій народ; спонукання до пошуку історично достовірних фактів; виховання поваги до ветеранів Другої Світової; вшанування пам’яті загиблих та безвісти зниклих.

Вклоняючись перед хоробрістю ветеранів, вшановуючи таким чином світлу пам’ять про визволителів нашого рідного міста та України, Ми віримо, що наш народ незламний та непереможний.

Методист кафедри педагогіки – канд. пед. наук, доцент Іванова В.В.