Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Студентка природничого факультету, Євангеліст О.О., під час проведення педагогічної практики провела чимало змістовних виховних заходів, які сподобалися і запам’яталися учням 7-Б класу та отримали схвальні відгуки адміністрації Криворізької Центрально-міської гімназії. Зокрема директор гімназії Хабло Є.В., заступник директора з навчально-виховної роботи Петрова І.О. та методист кафедри педагогіки, доцент Щербина С.М. відмітили якісно підготовлений і проведений напередодні Дня Святого Валентина (за побажанням гімназистів) захід «Поговоримо про кохання», який викликав у школярів чимало позитивних вражень та емоцій. Під час проведення заходу Євангеліст О.О. вдалося розкрити значення любові та кохання як найвищих людських почуттів, розвинути в учнів життєву позицію щодо краси людських взаємин.

Щербина КЦМ

Методист кафедри педагогіки – доцент Щербина С.М.