Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет
 Асистентська практика

12 вересня 2022 року відбулася настановча конференція з педагогічної (асистентської) практики магістрів зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки, у якій брали участь магістранти зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки та викладачі кафедри педагогіки: ст. викладач І.А. Волощук, доц. В.В. Іванова, доц. А.М. Король, доц. С.М. Щербина

У своїх виступах викладачі кафедри ознайомили магістрантів з метою, завданнями педагогічної (асистентської) практики, а також зауважили, що педагогічна (асистентська) практика спрямована на закріплення та реалізацію в умовах освітнього процесу ЗВО набутих психолого-педагогічних знань умінь і навичок, оволодіння інноваційними технологіями навчання та виховання у вищій школі, практичну підготовку магістрантів до професійної науково-педагогічної діяльності як викладача вищої школи, усвідомлення магістрами сутності й особливостей викладацької діяльності, набуття й удосконалення умінь та навичок, необхідних для успішного викладання і виховання у вищій школі.

Асистенська практика 1
20049