Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

12.04.2018 р. магістром спеціалізації «Педагогіка вищої школи» (Охрамович О.В.), спільно зі студентами ІІІ курсу факультету іноземних мов (гр. АНФ-15-2), був проведений виховний захід на тему: «Моральне виховання сучасного школяра».

Макаренко 12.04

Під час заходу, студенти дискусійно обговорили запропоновані педагогічні ситуації на морально-етичну тематику, виступили з доповідями щодо нагальних проблем формування моральної культури сучасної молоді, а також позмагалися, об’єднавшись у команди, на кращих знавців щодо термінологічних понять морального спрямування.
Підсумовуючи захід, магістрант акцентував увагу на важливості формування морального виховання школярів, що сприятиме становленню їхнього професійного світобачення щодо реалізації виховного процесу у сучасному загальноосвітньому навчальному закладі.
Методист – доцент Макаренко І.Є.