Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет
 Ховрякова вітання

Шановна Тетяно Ігорівно, прийміть найщиріші й теплі привітання з перемогою у обласному турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Основи здоров’я» і здобуте І місце.

Так швидко спливає час, не так давно Ви були старанною студенткою природничого факультету, гарною аспіранткою кафедри педагогіки, а зараз ми пишаємося Вами, радіємо за Вас, що Ви сміливо і впевнено вийшли на професійний ринг і якнайкраще продемонстрували свій фаховий рівень, загальну культуру, педагогічний досвід та незмінне ставлення до своєї роботи та учнів.

Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, подальших успіхів і творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя – творінні добра, навчанні та вихованні учнівської молоді. Сподіваємося, що конкурс розкрив перед Вами нові обрії, можливості щодо пізнання себе та світу! Ви – наша гордість! Так тримати! І з таким же настроєм і завзятістю крокуйте вперед до нових перемог та вершин! Нехай Вам щастить в усьому!

З повагою і гордістю, колектив кафедри педагогіки!

Ховрякова 2023