Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет
 ОНП АС  На початку березня 2021 р. за ініціативою гаранта ОНП Освітні, педагогічні науки, завідувача кафедри педагогіки проф. Т. Дороніної  відбулася зустріч академічної спільноти, в який взяли участь гаранти ОНП 011 вітчизняних закладів вищої освіти: д-р педагог. н., проф. Т. Янченко (Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка); д-р педагог. н., проф. В.Є.Бенера (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка);   д-р педагог. н., проф.Л.А.Семеновська (Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка), д-р педагог.н., проф. І.П.Задорожна (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка), д-р педагог.н., проф. Т.І.Пантюк (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка), д-р педагог. н., проф. О.Б.Петренко (Рівненський державний гуманітарний університет), д-р педагог н., проф. О.С.Цокур (Одеський національний університет імені І.І.Мечникова). д-р педагог. н., проф. М.П.Вовк (Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України), д-р педагог н., проф. І.І.Доброскок (ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди").  Науковці представили свої ОНП, поділилися досвідом проходження акредитаційної експертизи, виявили точки дотику тих чи тих освітньо-наукових програм. Результатом зустрічі стала домовленість про поглиблення освітньої та наукової співпрацю відповідно до ухвалених двосторонніх договорів між ЗВО, які представляли науковці.