Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет
 ОНП АС На початку березня 2021 р. за ініціативою гаранта ОНП Освітні, педагогічні науки, завідувача кафедри педагогіки проф. Т. О. Дороніної відбулася зустріч академічної спільноти, в який взяли участь гаранти ОНП 011 вітчизняних закладів вищої освіти: д-р педагог. н., проф. Т. Янченко (Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка); д-р педагог. н., проф. В.Є.Бенера (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка);   д-р пед. наук, проф. Л. А. Семеновська (Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка), д-р пед. наук, проф. І. П. Задорожна (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка), д-р пед. наук, проф. Т. І. Пантюк (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка), д-р пед. наук, проф. О. Б. Петренко (Рівненський державний гуманітарний університет), д-р пед. наук, проф. О. С. Цокур (Одеський національний університет імені І. І. Мечникова). д-р пед. наук, проф. М. П. Вовк (Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України), д-р пед. наук, проф. І. І. Доброскок (ДВНЗ "Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди"). Науковці представили свої ОНП, поділилися досвідом проходження акредитаційної експертизи, виявили точки дотику тих чи тих освітньо-наукових програм. Результатом зустрічі стала домовленість про поглиблення освітньої та наукової співпрацю відповідно до ухвалених двосторонніх договорів між ЗВО, які представляли науковці.
Жовтень 2024