Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет
 Звіт А

22 вересня 2022 року аспіранти кафедри педагогіки І, ІІ, ІІІ року навчання звітували про свою роботу за рік на засіданні кафедри педагогіки.

Здобувачі освіти: І року навчання (К. Барабаш, І. Лисоконь, Л. Машненко, М. Яхнич), ІІ року навчання (О. Большаніна, Р. Калугін), ІІІ року навчання (Я. Приступа, М. Микитенко) прозвітували про успішне виконання планів роботи за рік, активну участь у наукових конференціях різного рівня, публікацію своїх наукових здобутків у фахових наукових виданнях, а також у зарубіжних наукових виданнях, розповіли про роботу над науковими дослідженнями. За результатами роботи всі переведені на наступний курс навчання. Бажаємо аспірантам кафедри педагогіки подальших успіхів, гарних наукових здобутків та успішної роботи над дисертаціями.

Фотозвіт.

20158