Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Процедура передзахисту дисертації передбачає етапи:

1. Здобувач подає на кафедру такі документи:

• заяву (на ім'я ректора університету);

• примірник дисертації;

• список наукових публікацій;

• ксерокопії фахових публікацій;

• ксерокопії довідок про впровадження;

• відзив наукового керівника.

2. На засіданні кафедри розглядаються подані здобувачем документи, робиться висновок про готовність дисертації до попереднього розгляду та призначаються рецензенти з числа викладачів кафедри та/чи запрошених фахівців.

3. Термін розгляду дисертації рецензентами обговорюється окремо та становить не менше двох тижнів.

4. Рецензенти подають свої висновки щодо розглядуваної дисертації, після чого призначається дата її попереднього захисту (не раніше ніж через тиждень після подання рецензентами своїх висновків).

5. На засідання кафедри здобувач готує розгорнутий реферат дисертації у брошурованому вигляді (кількість примірників встановлюється окремо).

На передзахист здобувач готуює доповідь. Рішення кафедри оформлюється у вигляді розширеного протоколу і віддається здобувачеві не пізніше ніж за місяць із дня проходження передзахисту.