Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

27 травня 2021 р. аспіранти та викладачі кафедри педагогіки КДПУ взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції "Інновації у вищій школі: тенденції та перспективи розвитку", яка відбувалася у віртуальному просторі Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Тараса Шевченка. Організаторами конференції виступили: Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Криворізький державний педагогічний університет, Польська академія наук, Представництво в Києві (Польща), Вармінсько-Мазурський університет в Ольштині (Польща) Люблінська політехніка (Польща). (Докладно про конференцію тут: https://kdpu.edu.ua/pedahohiky/naukova-robota/uchast-vykladachiv-kafedry-u-mizhnarodnykh-ta-vseukrainskykh-konferentsiiakh/15880-kp27-travnia-2021-rkonferentsiia.html.

За результатами конференції було видано збірник наукових праць, в якому аспіранти (спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки) мали можливість апробувати власні дослідження.

ПІБ

ТЕМА

Калугін Руслан

Онлайн-курс як елемент змішаного навчання у підготовці магістрів