Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Залучення академічної спільноти до підготовки здобувачів PhD зі спецальності 011 Освітні, педагогічні науки значно активізувалося із початком нового навчального року. Зокрема 9 вересня 2021 р. аспіранти кафедри педагогіки отримали можливість прямого спілкування із  д-р пед. наук, старшим науковим співробітником Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені І. Зязюна НАНП України М. Вовк.

изображение viber 2021 09 11 20 24 33 344

Під час зустрічі науковець окреслила проблематику педагогічних досліджень, які висвітлюють аспіранти  Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені І.Зязюна, подала корисні поради щодо особливостей структурування та змістового наповнення наукових текстів, відповіла за запитання аспірантів, які стосувалися процедури захисту дисертаційних праць. У результаті жвавого обговорення ОНП 011 "Освітні, педагогічні науки" присутні дійшли спільного рішення щодо продовження співпраці та проведення спільних навчальних занять, що значно полегшено через платформу ZOOM.

изображение viber 2021 09 11 20 03 25 474