Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

16 квітня 2019 року кафедрою педагогіки було проведено секційне засідання звітної наукової студентської конференції: «Освітні, педагогічні науки».

17 травня 2019 студ.конференція

Протягом 2018-2019 н.р. викладачі кафедри разом зі студентами досліджували актуальні проблеми освітньої теорії та практики. Результати таких наукових доробок було яскраво подано у доповідях та обговорено під час секційного засідання, а саме:
1. Яблуновська Ірина (студентка факультету мистецтв, ІІІ курс), тема доповіді: «Формування іміджу успішного вчителя у контексті сучасних реформаційних змін в освіті» (науковий керівник: канд. пед. наук, доцент Макаренко І.Є.).
2. Бєлих Лариса (студентка факультету іноземних мов, ІІІ курс), тема доповіді: «Особливості формування моральної культури сучасних підлітків» (науковий керівник: канд. пед. наук, доцент Макаренко І.Є.).
3. Грідіна Олена (студентка фізико-математичного факультету, ІІІ курс), тема доповіді: «Формування лідерських якостей старшокласників у сучасній школі» (науковий керівник: канд. пед. наук, доцент Волощук І.А.).
4. Лисуненко Анастасія (студентка фізико-математичного факультету, ІІІ курс), тема доповіді: «Попередження конфліктів як психолого-педагогічна проблема у діяльності педагога» (науковий керівник: канд. пед. наук, доцент Волощук І.А.).
5. Довгопола Дар’я (студентка факультету української філології, ІІ курс), тема доповіді: «Шкільний булінг – проблема шкільного насильства» (науковий керівник: канд. пед. наук, доцент Король А.М.).
6. Терещенко Анастасія (студентка факультету української філології, ІІ курс), тема доповіді: «Особистість вчителя як один із методів впливу на учнів» (науковий керівник: канд. пед. наук, доцент Король А.М.).
7. Баженова Олена (студентка природничого факультету, ІІ курс), тема доповіді: «Сутнісні характеристики особистості вчителя в контексті Концепції Нової української школи» (науковий керівник: канд. пед. наук, доцент Щербина С.М.).
8. Орлова Ірина (студентка природничого факультету, ІІ курс), тема доповіді: «Технологія комп’ютерного тестування як альтернатива традиційному контролю й оцінюванню знань та навчальних досягнень учнів» (науковий керівник: канд. пед. наук, доцент Щербина С.М.).
9. Беглієва Огулнар (студентка факультету іноземних мов, ІІІ курс), тема доповіді: «Педагогічна взаємодія, співпраця та співтворчість у системі відносин вчителя та учнів» (науковий керівник: канд. пед. наук, доцент Зеленкова Н.І.).
Усі студенти показали високий рівень творчих наукових доробок, володіння проблемою дослідження. За активну наукову діяльність учасники конференції були нагороджені грамотами.

Кафедра педагогіки щиро бажає студентам подальших наукових здобутків та творчої наснаги!