Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет
 23.05.2023 р. відбувся захист курсових робіт з педагогіки студентів факультетів: ГТІ/ПФ.

Защита 2023

Комісія у складі викладачів кафедри педагогіки: канд. пед. наук, доц. О. С. Білоус, канд. пед. наук, ст. викл. І. А. Волощук, канд. пед. наук, доц. В. В. Іванова зазначили, що курсова робота – це вид самостійної навчально-наукової роботи, з елементами дослідження, що виконується студентами з метою закріплення, поглиблення і узагальнення знань, одержаних за час навчання.

Доповіді студентів повною мірою відображали їх творчі здібності та креативній підхід до викладу матеріалу з певної теми наукового дослідження.

Актуальність тем не викликає сумніву, доповіді яскраво відображали зміст робіт та наочно демонстрували самостійність їх виконання.