Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

10 березня 2020 року о 9.00 у приміщенні головного корпусу університету відбулася настановча конференція з навчальної психолого-педагогічної практики студентів факультету мистецтв_гр. МХК-18.

Белоус 1 10.03.20

На конференції з вітальним словом та з окресленням завдань психолого-педагогічної практики у загальноосвітніх школах виступила канд. пед. наук, доцент кафедри педагогіки Білоус О.С.
Методист Білоус О.С. розкрила сутність навчально-виховної роботи в закладах середньої освіти, надала методичні поради щодо ведення та аналізу шкільної документації; детально розповіла про основні вимоги щодо ведення щоденника психолого-педагогічних спостережень.

Белоус 10.03.20

Керівник виробничої практики університету Цоуфал Л.С. ознайомила студентів із вимогами щодо проходження педагогічної практики. Польгун К.В. продемонструвала оформлення матеріалів на платформі СУЕНК.