Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

09.04.21 та 23.04.21 р. на платформі Zoom в дистанційному режимі відбулися оглядові лекції зі студентами третього курсу факультету географії, туризму та історії - гр. ГОЕ-18, ІП-18, ІГ-18, ІМ-18.

Белоус Дот

Лекторка кандидат педагогічних наук, доцент Білоус О.С. наголосила на меті, завданнях, особливостях організації літньої педагогічноі практики в дитячих оздоровчих таборах. Медіапрезентація демонструвала основні вимоги щодо оформлення звітної документації студентів та відображала рухливі ігри, виховні заходи, які допоможуть досягти успіху студентам у професійному зростанні. Яскраві медіапрезентаціі таборів відображали різні форми роботи у таборі.

Белоус

Цоуфал Л.С., керівник виробничої практики КДПУ, надала детальну інформацію про базові табори нашого ЗВО для проходження педагогічноі практики.

Бажаємо студентам отримати цікавий та корисний досвід під час проходження педагогічної практики в ДОТ.