Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Виробнича педагогічна практика – важливий етап підготовки майбутніх вчителів до професійної педагогічної діяльності, можливість подальшого формування загальних та спеціальних компетентностей фахівця. 02 лютого 2022 р. відбулися настановчі конференції з педагогічної практики для студентів ІV курсу, під час яких з питань організації та здійснення навчально-виховної роботи у закріпленому класі виступили викладачі кафедри. Зокрема, канд. пед. наук, ст. викладач І. А. Волощук поінформувала студентів фізико-математичного факультету, канд. пед. наук, доцент В. В. Іванова поінформувала студентів факультету мистецтв, канд. пед. наук, доцент А. М. Король поінформувала студентів факультету української філології, канд. пед. наук, доцент І. Є. Макаренко поіформувала студентів факультету іноземних мов, доценти О. С. Білоус та О. Б. Потепенко поінформували студентів факультету географії, туризму та історії, канд. пед. наук, доцент С. М. Щербина поінформувала студентів природничого факультету.

Конференція 4 курс 02.02.22  Конференція2 4 курс 02.02.22
Конференція5 02.02.22  Конференція6 02.02.22

Педагогічна практика студентів ІV курсу зобов’язує їх до виконання великого обсягу роботи, що пов’язано з одночасним проходженням психолого-педагогічної практики, яка передбачена навчальними планами на ІІ курсі і яка своєчасно не відбулася в умовах карантинних обмежень та проходженням виробничої педагогічної практики, яка передбачена навчальними планами на ІV курсі. Враховуючи обсяг завдань, які запропоновані студентам ІV курсу до виконання, всі викладачі кафедри надали їм слушні поради та рекомендації, подали графік проведення консультацій, а також побажали успіхів у проведенні цікавих уроків, змістовних виховних заходів та успішного виконання всіх завдань, що передбачені психолого-педагогічною практикою та виробничою педагогічною практикою.