Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет
Практична підготовка здобувачів вищої освіти є обов’язковим компонентом освітньої програми для здобуття певного освітнього рівня.
 Практика 2 курс 2024

8 квітня 2024 року відбулася настановна конференція з навчальної психолого-педагогічної практики студентів другого курсу всіх спеціальностей. Навчальна психолого-педагогічної практика є важливою в системі навчання і сприяє розвитку у студентів інтересу до вивчення дисциплін психолого-педагогічного циклу, до оволодіння основами організації освітньо-виховного процесу в закладах загальної середньої освіти, вихованню потреби систематично поновлювати свої знання та творчо їх застосовувати в майбутній практичній педагогічній діяльності.

З особливостями проходження здобувачами освіти навчальної психолого-педагогічної практики в умовах дистанційного навчання всіх присутніх ознайомила керівник виробничої практики КДПУ Л. С. Цоуфал. Методист кафедри педагогіки канд. пед. наук, доцент С. М. Щербина та методист кафедри психології канд. психол. наук, доцент О. О. Халік пояснили здобувачам вищої освіти завдання, які запропоновані до виконання, а також відповіли на їх запитання.

Практика1 2 курс 2024
Після завершення настановної конференції з навчальної психолого-педагогічної практики викладачі кафедри педагогіки (канд. пед. наук, доцент О. С. Білоус, канд. пед. наук, доцент В. В. Іванова, канд. пед. наук, ст. викладач І. А. Коваленко, канд. пед. наук, доцент А. М. Король, д-р пед. наук, доцент С. Л. Кучер, канд. пед. наук, доцент І. Є. Макаренко, канд. пед. наук, доцент О. Б. Потапенко, канд. пед. наук, доцент С. М. Щербина) провели консультації для здобувачів освіти, з якими безпосередньо співпрацюють на першому тижні навчальної практики.
Травень 2024