Кафедра педагогіки
Психолого-педагогічний факультет

к.п. 25.01.18 н

26 січня 2018 р. відбулася настанова конференція з педагогічної практики для студентів факультету географії, історії та туризму. Метою конференції було підготувати студентів до виконання функцій учителя-предметника і класного керівника.

Завданням практики є поглиблення і зміцнення теоретичних знань, отриманих студентами під час навчання, та вироблення вмінь застосовувати набуті знанні у розв’язанні педагогічних задач у педагогічній дійсності; формування в майбутніх вчителів педагогічних умінь і навичок роботи з колективом підлітків та розвиток у студентів професійно значущих якостей особистості.

Методист кафедри педагогіки канд. пед. наук, доцент Білоус О.С. надала студентам методичні рекомендації щодо успішного проходження ними педагогічної практики та виховання у студентів стійкого інтересу і любові до професії вчителя.

Важливо! Методисти кафедри педагогіки: канд. пед. наук, доцент Білоус О.С., канд. пед. наук, доцент Король А.М., канд. пед. наук, доцент Макаренко І.Є., канд. пед. наук, доцент Щербина С.М.

3853
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша