Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

21 січня 2019 р. на фізико-математичному факультеті (гр. І-15) відбулася настановча конференція з педагогічної практики студентів ІV курсу, в якій взяла участь методист кафедри педагогіки, канд. педагог. наук, доцент Король А.М.

Король 21 січня

У своєму виступі методист Король А.М. пояснила мету та завдання практики, надала студентам слушні методичні поради стосовно їх роботи у школі, щодо організації та здійснення виховної роботи у закріпленому класі, ознайомила студентів з вимогами щодо оформлення звітної документації, яку їм потрібно надати наприкінці практики.
Важливо! Методисти кафедри педагогіки: канд. педагог. наук, доцент Білоус О.С., канд. педагог. наук, доцент Король А.М.

З усіма питаннями, що виникають під час практики, студенти можуть звернутися до своїх методистів (графік консультацій).

Бажаємо студентам успіхів у творчому пошуку, придбанні нових практичних знань і реалізації себе як професіоналів!