Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

08 жовтня 2022 року відбулася загальноуніверситетська зустріч магістрантів І курсу заочної форми навчання.

На зустрічі були присутні магістранти І року заочної форми навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки.

Магістранти ЗОПНм 22

На зустрічі були присутні завідувачка кафедри, докторка педагогічних наук, професорка Т. Дороніна, доцентка кафедри педагогіки В. Іванова, доцентка кафедри педагогіки С. Щербина, аспірант кафедри педагогіки Р. Калугін.

Під час зустрічі виступила методистка навчально-методичного відділу КДПУ Г. П. Дмитриченко, керівник виробничої педагогічної практики, ст. викладачка Л. Цоуфал. Методистка навчально-методичного відділу КДПУ Г. П. Дмитриченко ознайомила магістрантів з особливостями організації освітнього процесу в закладі вищої освіти.

Відповідальна за організацію виробничої педагогічної практики Л. Цоуфал ознайомила з особливостями організації та проходження педагогічної практики, яка має відбутися з 01 листопада по 26 грудня 2022 року.

Магістранти ЗОПНм 221

20315