Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Напередодні нового навчального року,

16 серпня 2022 року

відбулася зустріч викладачів кафедри педагогіки КДПУ та здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії.

изображение viber 2022 08 16 11 29 47 894

изображение viber 2022 08 16 11 17 53 511 На зустріч з аспірантами був запрошений ректор університету, доктор філософських наук, професор В. Я. Шрамко, котрий дав слушні поради здобувачам вищої освіти ступеню доктора філософії щодо підготовки та успішного захисту дисертації в разовій спеціалізованій вченій раді.  В. Я. Шрамко наголосив, що дисертація здобувача ступеня доктора філософії – це кваліфікаційна наукова робота, яка виконана здобувачем ступеня доктора філософії особисто, містить наукові результати проведених ним досліджень, а також звернув увагу здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії що результати проведених ними досліджень мають бути представлені в наукових публікаціях різного рівня.

Під час зустрічі завідувачка кафедри, доктор педагогічних наук, професор Т. О. Дороніна звернула увагу аспірантів на організацію освітнього процесу, спрямованого на успішне виконання освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії та запросила аспірантів до обговорення можливих змін у ОНП.

Відповідальна за організацію методичного семінару молодих науковців, кандидат педагогічних наук, доцент С. М. Щербина ознайомила з планом роботи методичного семінару на 2022-2023 навчальний рік, що передбачає виступи здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії з проблеми свого наукового дослідження, онлайн-зустрічі з провідними науковцями інших наукових установ, зустрічі з бібліотечними працівниками університету з метою ознайомлення аспірантів з новими надходженнями до бібліотечного фонду, анкетування здобувачів освіти щодо удосконалення освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії, дотримання принципів академічної доброчесності, поліпшення якості змісту навчання в аспірантурі,  онлайн-зустрічі з керівниками структурних підрозділів ЗВО міста з питань кар’єрного зростання та перспектив подальшого працевлаштування випускників.

19875