Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Інформація зі сторінки віддіру аспірантури та докторантури

Відповідно до п. 3.1. Положення про присудження ступеня доктора філософії у Криворізькому державному педагогічному університеті, задля публічної презентації здобувачем ступеня доктора філософії наукових результатів дисертації

28 вересня 2023 року об 15.00 в дистанційному форматі буде проведено засідання кафедри педагогіки

Ідентифікатор 729 301 3042

Код доступу: s1CvTs

Голова засідання: ДОРОНІНА Тетяна Олексіївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки

Здобувач: ПРИСТУПА Яна Вячеславівна, спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки, освітньо-наукова програма «Освітні, педагогічні науки».

Тема дисертації: Розвиток концепцій природничої освіти в педагогічному дискурсі України (друга половина ХХ - початок ХХІ ст.).

Науковий керівник: ГАМАНЮК Віта Анатоліївна - доктор педагогічних наук, професор,професор кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання, проректор з наукової роботи.

ЕКСПЕРТИ:

ДОРОНІНА Тетяна Олексіївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки;

ЩЕРБИНА Світлана Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки.