• 1

    КДПУ

  • 2
  • 3
Новини
Оголошення
Ресурси
3 лютого 2023 року на головній сцені Криворізького педагогічного відбулася урочиста
Криворізький педагогічний має чимало перемог у різних сферах діяльності. Особливе
30 січня 2023 року відбулася нарада при ректорові університету, у якій взяли
ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України
Міністерство освіти і науки України згідно з інформацією, поданою Міністерством
Попередні »

VІ ВІДКРИТИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ ДИЗАЙН-ПРОЄКТІВ «АРТ-ПОГЛЯД – 2023» ПАМ’ЯТІ ВОЛОДИМИРА ТОМАШЕВСЬКОГО

З умовами конкурсу можна ознайомитися за покликанням.


ВЕБІНАР НАЦІОНАЛЬНОГО АГЕНТСТВА ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ВИЩОЇ ОСВІТИ

У рамках співпраці Криворізького державного педагогічного університету з Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти 07 лютого 2023 року об 11.00 відбудеться вебінар, присвячений питанням удосконалення внутрішньої системи забезпечення якості вищої освіти та ключовим засадам структурування й змістового наповнення освітніх програм.

До участі у вебінарі запрошуються завідувачі кафедр, гаранти освітніх програм, відповідальні особи за акредитацію, забезпечення якості освіти та всі зацікавлені науково-педагогічні працівники університету.

Для приєднання до вебінару необхідно зареєструватися, заповнивши форму https://forms.gle/YuMQnDRTWDZiorYy6.

Запитання до спікерів приймаються через зазначену вище форму до 10:00 03 лютого 2023 року.


ПРОЄКТ UKRAINE GLOBAL FACULTY: ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЯ ДИРЕКТОРА З ОСВІТИ В COURSETUNE

next 8 feb

Шановні здобувачі вищої освіти й науково-педагогічні працівники! У межах проєкту Ukraine Global Faculty, до якого долучився Криворізький державний педагогічний університет, триває лекторій від закордонних професорів провідних університетів світу, топ-експертів і підприємців для української аудиторії.

Лекція директора з освіти в Coursetune, старшого наукового співробітника Академії вищої освіти, засновника The Grad Academy (академічної консультаційної групи для професорів і аспірантів) Джонатана Сіско «An Introduction to Qualitative Methods in Research in the United States» відбудеться 8 лютого 2023 року о 17.00. Приєднатися до проєкту можна за покликанням. ДЕТАЛІ


ПРОДОВЖЕНО НАБІР НА НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРІВ ЗАПАСУ

Криворізький державний педагогічний університет продовжує співпрацю з Харківським національним університетом повітряних сил імені Івана Кожедуба. Починаючи з цього навчального року, студенти КДПУ мають змогу паралельно з основним навчанням пройти військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу за двома військово-обліковими спеціальностями: застосування радіотехнічних засобів протиповітряної оборони та морально-психологічне забезпечення військ. Деталі за покликанням.


Доступ до ресурсів компанії Elsevier

Шановні колеги! Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах повномасштабної війни з росією. Українські науковці мають, зокрема, безоплатний доступ до таких дослідницьких інструментів, як Scopus, ScienceDirect, Researcher Discovery, Researcher Academy та Mendeley. ДЕТАЛЬНО ПРО ДОСТУП


Вебінари щодо користування можливостями Research4Life

6D43ADD5 6750 4959 818B C9EFE0B9F8BE

Шановні колеги! У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням https://www.research4life.org/training/webinars/, щоб надати більше інформації про ресурси й платформи, доступні через Research4Life. Записи вебінарів подані на сторінці https://www.research4life.org/training/webinars/#prc. Нагадуємо, що для отримання доступу до ресурсів Research4Life, потрібно звернутися до бібліотеки на пошту [email protected]ДЕТАЛІ


Внутрішня академічна мобільність

До уваги здобувачів закладів вищої освіти з територій, де ведуться активні бойові дії! Криворізький державний педагогічний університет пропонує програми внутрішньої академічної мобільності для студентів та аспірантів із територій активних бойових дій. Це можливість продовжити навчання і дослідження та побудувати власну освітню траєкторію. Університет забезпечить реалізацію індивідуального навчального плану кожного здобувача.

За детальними консультаціями звертатися за телефоном 056 470-13-63 (навчально-методичний відділ). Заявки на участь у програмі внутрішньої академічної мобільності надсилати на електронну поштову скриньку: [email protected]


ФОРМА ЗАДЛЯ ВИКЛИКУ ФАХІВЦІВ ІНФОРМАЦІЙНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

Шановні колеги! Задля виклику фахівця інформаційно-обчислювального центру щодо несправностей комп'ютерної техніки та оргтехніки просимо заповнити форму за посиланням. Фахівець буде направлений до Вашого кабінету найближчим часом.

Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28