п/п

Прізвище, ім’я, по батькові викладача

Кафедра

Дата

Час

Вид

Місце

Група

Дисципліна

Тема заняття

1. КАЛАШНІКОВА Людмила Володимирівна соціології та масових комунікацій 05.05.22 12.30 лекція Платформа Zoom СМК-20 Методологія соціологічних досліджень Метод експертних оцінок
2. ТИТАРЕНКО Дмитро Миколайович історії  11.05.22 8.00 лекція Платформа Zoom Д-21, ОМ-21 Актуальні проблеми української історії та культури Україна в період перебудови в СРСР (1985-1991 рр.)

3.  

ОВЧАРЕНКО
Наталія Анатоліївна

методики музичного виховання, співу та хорового диригування

 11.05.22  

 15.30 

індивідуальне практичне заняття

Платформа Zoom

Пархоменко Д., МХК-20

Вокальний клас

Естетична зумовленість резонування

4.  

ЯРЕМЕНКО
Наталя Володимирівна

української та зарубіжної літератур

16.05.22

12.30

лекція

Платформа Zoom

УПФ-21, УФР-21, УАФ-21

Історія зарубіжної літератури (Середньовіччя – XVIII ст.)

Література класицизму

5.  

ЧУМАК
 Василь Олександрович

музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки

17.05.22

8.00

лабораторне заняття

 Платформа  Zoom

ХХК- 21

Історико-побутовий танець та методика його викладання

Танцювальна культура ХVIII – XIX ст.

6.  

ПОЛЯРЕНКО
Валерія Сергіївна

англійської мови з методикою викладання

18.05.22

11.00

лабораторне заняття

Платформа Zoom

ПНА-19

Практичний курс англійської мови

Jane Austen’s “Pride and Prejudice” as an example of XIX century English society

7.  

ФЕДО
Олена Романівна

музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки

18.05.22

15.30

індивідуальне практичне заняття

Платформа Zoom

Удовіченко Д., МХКм-17

Музичний інструмент

Роль виконавського дихання при роботі над фразуванням

8.  

БРИСІН
Олександр Володимирович

музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки

20.05.22

8.00

лабораторне заняття

Платформа Zoom

ХХК-18

Теорія і методика викладання народно-сценічного танцю

Здійснення аналізу танцювального репертуару Національного балету Грузії Сухішвілі

9.  

МАЦЕПУРА
Людмила Леонідівна

англійської мови з методикою викладання

23.05.22

11.00

практичне заняття

Платформа Zoom

ПНА-20

Практичний курс англійської мови

Geographicalfeatures. The using of the articles. Quantifiers with countable or uncountable nouns

10. ВАСИЛЮК Тамара Григорівна соціальної педагогіки і соцільної роботи 25.05.22 12.30 лекція Платформа Zoom ЗСПм-17 Соціально-молодіжна робота Молодіжна субкультура. ЇЇ роль у суспільстві
11. ЛИСОКОНЬ
Ілля Олександрович
соціальної педагогіки і соцільної роботи 25.05.22 17.00 практичне заняття Платформа Zoom ЗСПм-17 Корпоративна соціальна відповідальність Формування програми корпоративної соціальної відповідальності
19116


п/п

Прізвище, ім’я, по батькові викладача

Кафедра

Дата

Час

Вид

Місце

Група

Дисципліна

Тема заняття

1.     

САЛАТА
Ірина Анатоліївна

англійської мови та методики викладання

 13.04.22 

 12.30 

практичне заняття

Платформа Zoom

 УАФм‑17 

Основи міжкультурної комунікації

High and Low Context Cultures

2.     

ПАНАСЮК
Юлія Вікторівна

англійської мови та методики викладання

27.04.22

12.30

лекція

Платформа Zoom

РАФм-17,
ІНМм-17

Основи міжкультурної комунікації

Communication Styles

18953

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові викладача

Кафедра

Дата

Час

Вид

Місце

Група

Дисципліна

Тема заняття

1

ЧУВАСОВА

Наталія Олександрівна

зоології та методики навчання біології

10.02.22

11.00

лекція

Платформа Zoom

БХ-19, БП-19

Методика навчання біології

Загальні закономірності та принципи навчання біології

2

БІЛИНСЬКИЙ

Ігор Васильович

фізики та методики її навчання

17.02.22

08.00

лекція

Платформа Zoom

ФІ-19, ФМ-19

Електродинаміка

Перші рівняння Максвела-Лоренца

3

ВІЗНИЦЯ

Юрій Васильович

соціології та масових комунікацій

28.02.22

12.30

лекція

Платформа Zoom

СМК-19

ЗМК та медіавиробництво

Трансформація сучасних медіа. Конвергентні медіа

18299

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові викладача

Кафедра

Дата

Час

Вид

Місце

Група

Дисципліна

Тема заняття

1

КОЛОМІЄЦЬ Наталія Євгеніївна

Української та зарубіжної літератур

13.01.22

14.00

лекція

Платформа Zoom

ЗУМЛ-19

Історія зарубіжної літератури

ІІ половини ХІХ ст.

Своєрідність розвитку французької літератури 50-70 х р.р. ХІХ ст.

18074

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові викладача

Кафедра

Дата

Час

Вид

Місце

Група

Дисципліна

Тема заняття

1

ШАРМАНОВА Наталія Миколаївна

Української мови

08.12.21

12.30

лекція

Платформа Zoom

ІV курс, з/в

ЗУМЛ-18

Спецкурс «Українська пареміологія»

Українська пареміологія як наука і навчальна дисципліна. Пареміологічний простір української мови

2

ЧЕРНОУС Людмила Сергіївна

Соціології та масових комунікацій

08.12.21

09.30

лекція

Платформа Zoom

СК-1, СК-2

Соціологія культури

Мода у контексті сучасної культурної голобалізації

3

Гапоненко Лариса Петрівна

англійської мови з методикою викладання

20.12.21

08.00

лабораторне заняття

Платформа Zoom

Мі-21

Іноземна мова

Visiting London

17674

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові викладача

Кафедра

Дата

Час

Вид

Місце

Група

Дисципліна

Тема заняття

1

  

ВЛАСЕНКО

Ірина Миколаївна

музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки

04.11.21

   09.30

лекція

6

1.      ХХК-18

Художня культура

Кінематограф як вид мистецтва. Особливості німого кіно

2

КРАСЮК

Ірина Олександрівна

образотворчого мистецтва

04.11.21

09.30

лабораторне заняття

205

ОМ-18

Методика викладання образотворчого мистецтва

Гурткова робота з образотворчого мистецтва

3.

ВЕРБОВИЙ Микола Володимирович

Української мови

04.11.21

12:30

практичне заняття

Платформа

Zoom

УІФ-20

УАФ-20

Старослов’янська мова

Підсумкове заняття з фонетики старослов'янської мови

4.

ТАРАСОВА Ольга Андріївна

соціології та масових комунікацій

08.11.21

08.00

лекція

318

ПП-19,

СП-19.

Соціально-політичні студії

Політична система суспільства

5.

ЛУКАШ

Василь Іванович

2.      загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання

15.11.21

09.30

3.      лабораторне заняття

навчальна майстерня

ТОАск-19

Практикум у навчальних майстернях

Точіння

6.

ГНІЛУША

Ніна Володимирівна

ботаніки та екології

15.11.21

09.30

лекція

Платформа Zoom

ЕКО-20

Фітодизайн

Букет як форма квіткових композицій

7.

СОШИНА

Юлія Миколаївна

практичної психології

16.11.21

11.00

лекція

Платформа Zoom

ПП-19

Основи психокорекції

Когнітивно-поведінковий підхід у психокорекції

8.

ЗЕНЬКОВИЧ Юлія Олександрівна

образотворчого мистецтва

17.11.21

11.00

лекція

102

Д-21

Історія мистецтва

Мистецтво держав середньовічного Сходу, Африки та Америки

9.

КАРИТКА Валерій Валерійович

соціології та масових комунікацій

17.11.21

12.30

практичне заняття

418

СМК-18

Соціологія реклами та PR

Функціональний зміст та особливості PR

10.

КОКАРЕВА Елеонора Олексіївна

методики музичного виховання, співу та хорового диригування

18.11.21

11.45

4.      індивідуальне заняття

32

5.      Гаркуша Д.,

6.      МХК-20

Хорове диригування

Темп. Зміна темпів, прийоми переходу від швидких до повільних темпів та навпаки

11

КУЧМА Олександр Іванович

7.      загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання

24.11.21

09.30

лекція

Платформа Zoom

ТОА-18, ТОАск-19

Опір матеріалів

Деформація, згин

12

КОВПІК Світлана Іванівна

Української та зарубіжної літератур

25.11.2021

09.30

лекція

Платформа

Zoom

ІІІ курс;

(Вибір-кова дис.-ципліна університету)

Літературна творчість, сторітеллінг та копірайтинг

Сторітеллінг як метод навчання

13.

ГОНЧАР Олена Миколаївна

8.      англійської мови з методикою викладання

25.11.2021

11.00

лабораторне

заняття

Платформа Zoom

УАФ-18

ПКАМ

«Books and Reading»

14.

ЧЕБОТАРЕНКО Ольга Валеріївна

музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки

29.11.21

14.00

9.      індивідуальне заняття

25

Нікітіна О., МХК-19

Музичний інструмент

Робота над композиторською стилістикою в контексті художнього образу

 

17242

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові викладача

Кафедра

Дата

Час

Вид

Місце

Група

Дисципліна

Тема заняття

1.       

ЛАКОМОВА

Олена Йосипівна

географії та методики її навчання

 04.10.21 

 11.00 

лекція

Платформа Zoom

ГОЕ-20

Гідрологія

Озера та їх класифікації

2.       

ФІЛАТОВ

Сергій Валентинович

загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання

05.10.21

11.00

лекція

Платформа Zoom

ТОА-18, ТОАск-19

Автомобіль, паливо та ПЗМ

Охолоджуючі рідини

3.       

БОНДАРЕНКО Анжеліка Володимирівна

методики музичного виховання, співу та хорового диригування

05.10.21

14.00

лекція

Платформа Zoom

МХК-18

Хорознавство

Визначення хору. Типи та види хорів.

Хорові партії, їхні діапазони

4.       

ДИКА

Наталя Дмитрівна

початкової освіти

13.10.21

11.00

лекція

Платформа Zoom

ПН-18

Методика навчання математики

Складені сюжетні задачі та методика навчання їх розв’язування.

5.       

ГЛАДКА

Олена Валентинівна

англійської мови з методикою викладання

19.10.21

11.00

лекція

Платформа Zoom

АНФ-18

Методика навчання англійської мови

Forming competence in reading

6.

АРХИПОВ

Ігор Олександрович

загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання 22.10.21 09.30 лабораторне заняття Платформа Zoom ТОА-20 Практикум у навчальних майстернях Нарізання різьби плашками і метчиками на токарному верстаті
7.

БЕРЕЗОВСЬКА-САВЧУК

Наталя Анатоліївна

української мови

25.10.21 15.30 лекція Платформа Zoom ЗУМЛ-21

Сучасна українська літературна мова

Фонетичні процеси, зумовлені сполучуваністю звукових одиниць у мовленнєвому потоці 

8.       

БРАТЧЕНКО Людмила Євгеніївна

туризму та економіки

29.10.21

12.30

лекція

Платформа Google Meet

ФМ, ФІ, І, ІНМ, МІ-19

Економіка

Витрати та результати підприємства

16913

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові викладача

Кафедра

Дата

Час

Вид

Місце

Група

Дисципліна

Тема заняття

1.

КОМАРОВА

Ірина Олександрівна

ботаніки та екології

15.09.21

 09.30 

 лекція 

228

БП-18, БПск-19, БХ-18, БХск-19

Генетика з основами селекції

Цитологічні основи спадковості

2.

ГАНЧУК

Олена Вікторівна

географії та методики її навчання 22.09.21 12.30 лекція 407 ГОЕ-19 Географія світового господарства Паливна промисловість світу
3.

РЕВЕНКО

Вікторія Володимирівна

кафедра англійської філології 23.09.21 12.30 лекція  Платформа Zoom АНП-18 Історія першої мови Historical background and the most important linguistic developments during the Middle English period
4.

ЛИСОГОР

Людмила Петрівна

початкової освіти 27.09.21 09.30 лекція  Платформа  Zoom ПО-19 Методика навчання  природознавства  Методика вивчення різноманітності рослинного світу молодшими школярами в 1-4 класах в інтегрованому курсі «Я досліджую світ»
16524

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові викладача

Кафедра

Дата

Час

Вид

Місце

Група

Дисципліна

Тема заняття

1.       

ЗАХАРОВА

Ганна Борисівна

 початкової  освіти

 15.06.21 

 12.30 

 Лекція 

 Платформа  Zoom

 ЗПО-19 

Методика навчання інформатичної освітньої галузі

Загальні питання методики навчання інформатичної освітньої галузі

15909

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові викладача

Кафедра

Дата

Час

Вид

Місце

Група

Дисципліна

Тема заняття

1. 

СЕРЬОГІНА Ірина Юріївна

педагогіки та методики технологічної освіти

 05.05.21 

 08.00 

практичне заняття

 Платформа  Zoom

ПСО-19

Виробниче навчання готельно-ресторанної справи

Підсумкове заняття. Захист творчих проектів «Готельно-ресторанні комплекси світу».

2. 

КОЖУХАР Олександр Іванович

історії

05.05.21

11.00

лекція

Платформа

Zoom

ІГ-19,

ІМ-19,

ІП-19

Історія слов’янських народів

Народи Югославії в 1918 – на початку ХХІ ст.

3. 

КУЧЕР

Світлана Леонідівна

педагогіки та методики технологічної освіти

05.05.21

11.00

лекція

Платформа Zoom

ПЛПск-18

Сучасна стилізація етнокостюма

Творче використання етнокостюма в дизайні одягу

4. 

ЛИСЕВИЧ Олександра Вікторівна

початкової освіти

06.05.21

08.00

практичне заняття

Платформа

Zoom

ПНП-18, ПНФ-18

Образотворче мистецтво з методикою навчання

Види і жанри образотворчого мистецтва в образотворчій діяльності дітей початкової школи

5. 

ВАРНАВСЬКА

Лариса

Іванівна

методики музичного виховання, співу та хорового диригування

06.05.21

09.30

практичне заняття

Платформа Zoom

МХК-17

Методика музичного виховання

Аранжування пісень шкільного репертуару за програмами «Мистецтво» та «Музичне мистецтво»

6. 

МІШЕНІНА Тетяна Михайлівна

української мови

06.05.21

09.30

лекція

Платформа Zoom

УФР-18

Теорія і практика перекладу

Нормативні аспекти перекладу

7. 

ЧУВАСОВА Наталія Олександрівна

зоології та методики навчання біології

06.05.21

09.30

лекція

Платформа Zoom

ХІ-18

Методика навчання хімії

Фундаменталізація та технологізація навчання хімії

8. 

ЯШИН

Вадим Олександрович

історії

06.05.21

11.00

лекція

Платформа Zoom

ІГ-20,

ІП-20,

ІМ-20

Спеціальні історичні дисципліни

Історична нумізматика

 

9. 

РЕВЕНКО

Вікторія Володимирівна

кафедра англійської філології

06.05.21

14.00

лекція

Платформа Zoom

РАФ-16(м)

Теоретичний курс англійської мови

The history of the English Language: Middle English

10.  ЗАДОРОЖНА Лілія Віталіївна історії  12.05.21  08.00  лекція Платформа Zoom 

ІГ-18

ІП-18

ІМ-18 
Теорія та методика навчання історії в школі  Пізнавальні вміння як компонент змісту шкільної історичної освіти 

11.  

РАКІТЯНСЬКА Людмила Миколаївна

методики музичного виховання, співу та хорового диригування

14.05.21

09.30

лекція

Платформа Zoom

МХК-17

Методика музичного виховання

Виконання та художньо-педагогічний аналіз музичних творів

12.  

ШЕСТОПАЛОВА Олена Петрівна

практичної психології

14.05.21

09.30

лекція

Платформа Zoom

ПП-18

Психологічне консультування

Психолого-педагогічне консультування

13.  

ПОТАПЕНКО Олег Борисович

педагогіки

17.05.21

8.00

лекція

Платформа Zoom

ІП-19

ІГ-19

ІМ-19

Загальна педагогіка

Інновації в освіті

14.  

ХОЛОШИН

Ігор Віталійович

географії та методики її навчання

17.05.21

8.00

лекція

Платформа Zoom

ГОЕ-20

Картографія з основами топографії

Аерофототопогра-фічна та космічна зйомка місцевості

15.  

ЧУЛОШНІКОВА Марина Олександрівна

дошкільної освіти

17.05.21

11.00

практичне заняття

Платформа Zoom

ДВП(Х)-18

Педагогіка дошкільна

Методика ознайомлення дітей із соціальною дійсністю

16.  

ВОЛКОВА

Наталя Валентинівна

педагогіки та методики технологічної освіти

18.05.21

09.30

практичне заняття

Платформа Zoom

ПСО-19

Кухні народів світу

Кухні народів Східної Європи

17.  

ЄМЕЛЬОВА

Анна

Петрівна

декоративно-прикладного мистецтва та дизайну

19.05.21

09.00

лабораторне заняття

303

ДО-19

Технологія  обробки деталей

Різновиди обробки вишивних планок з застібкою доверху

18.  

ЖУРБА

Світлана Степанівна

української та зарубіжної літератур

20.05.21

08.00

лекція

Платформа Zoom

УАФ-18, УПФ-18, УФР-18

 

Історія української літератури

Українська драматургія 20-30‑х рр. ХХ ст. Театр Леся Курбаса. Новаторство               М. Куліша у драматургії

19.  

ФЕДОРОВА Людмила Григорівна

початкової освіти

20.05.21

08.00

лабораторне заняття

Платформа

Zoom

ПНА-19

Методика навчання технологічної освітньої галузі

Конструювання, моделювання та дизайн об’єктів з різних матеріалів у початкових класах

20.  

КУЛІНКА

Юлія Сергіївна

педагогіки та методики технологічної освіти

20.05.21

11.00

лекція

Платформа Zoom

ПСО-19

Технологія організації ресторанного господарства

Загальні відомості про кондитерську продукцію

21.  

ЛОПАТИЧ

Рита

Володимирівна

німецької мови і літератури

з методикою викладання

20.05.21

11.00

лабораторне

заняття

Платформа Zoom

НАФ-20

Практичний курс першої мови

Wetter und Klima (Погода та клімат)

22.  

ДИРДА

Ірина Анатоліївна

кафедра англійської філології

21.05.21

11.00

лекція

Платформа Zoom

АНП-19

Лінгвокраїно-знавство країн першої мови

Australia: The history, peculiarities of the language and culture.

23.  

КОВАЛЕНКО Ганна Сергіївна

англійської мови з методикою викладання

21.05.21

11.00

практичне заняття

Платформа Zoom

ІМ, ІНМ, РАФ-20

Практичний курс англійської мови

Country and cultures

24.  

АНТОНЕНКО Іван Іванович

загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання

24.05.21

08.00

лекція

Платформа Zoom

ТОа-18, ТОАск-19, ПТск-19

Нарисна геометрія і креслення

Вигляди, перерізи, розрізи

25.  

ПИЛИПЕНКО Катерина Валентинівна

Загальної та вікової психології

24.05.21

08.00

лекція

Платформа Zoom

ПНО-20

Загальна психологія

Здібності

26.  

ТАРАСОВА Олена Юріївна

інформатики та прикладної математики

24.05.21

14.00

лекція

Платформа

Zoom

МІ-20,

ФІ-20

Шкільний курс інформатики

Побудова та реалізація допоміжних алгоритмів: підпрограми-функції та підпрограми-процедури

27.  

МАНТУЛЕНКО Світлана Вікторівна

географії та методики її навчання

24.05.21

11.00

лекція

Платформа

Zoom

ІГ-17

Економічна і соціальна географія України

Особливості суспільно-географічного районування України

28. СЕЛІВАНОВА Тетяна Валеріївна хімії та методики її навчання 25.05.21 12.30 лекція

Платформа Google Meet

ХІ-19,

ХІск-20
Фізична та колоїдна хімія Розчини. Процеси розчинення
15492
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30