п/п

Прізвище, ім'я, по батькові викладача

Кафедра

Дата

Час

Вид

 Місце 

Група

Дисципліна

Тема заняття

1.     

ТОМІЛІНА

Людмила Іванівна

хімії та методики її навчання

 07.02.2020 

 07.30 

лекція

116

ХІ-19

Неорганічна хімія

Гідроген та його сполуки

2.    

ГАПОНЕНКО

Лариса Петрівна
англійської мови з методикою викладання

17.02.2020

10.40 лабораторне заняття 323 БХ-19 Іноземна мова Kyiv is the capital of Ukraine

3.     

ПОЗДНІЙ

Євген Валентинович

ботаніки та екології

18.02.2020

07.30

лекція

228

БП-18, БХ-18

Мікробіологія і вірусологія

Морфологія   мікроорганізмів  

4.      КИСІЛЬОВА-БІЛА Валентина Петрівна початкової освіти

18.02.2020

09.00 лекція 306 ПНП-18, ПНФ-18, ПНА-18, ПНІ-18 Математика Нерівності із зміною

5.       

ЄВТУШЕНКО

Наталія Іванівна

англійської мови з методикою викладання

25.02.2020

10.40

 лабораторне заняття

203

УАФ-18-1/1

Практичний курс англійської мови

Memory

9962

п/п

Прізвище та ініціали викладача

Кафедра

Дата

Час

Вид

 Місце 

                                                                                     Група 

Дисципліна

Тема заняття

1.

ТОМІЛІНА

Анна Олександрівна

англійської філології 15.01.2020 10.40 лекція 412 ЗАМ-м-15 Порівняльна типологія англійської та української мови Типологія головних та другорядних членів речення

2.       

ОВЧАРЕНКО

Наталія Анатоліївна

методики музичного виховання, співу та хорового диригування

 15.01.2020 

 12.10 

 лекція 

7

ЗММ-м-15

 Методика викладання фахових дисциплін (вокалу)

  Методика розвитку голосу  

9775

п/п

Прізвище та ініціали викладача

Кафедра

 Дата 

  Час  

Вид

 Місце 

Група

Дисципліна

Тема заняття

1.    

БРИСІНА

Тетяна Борисівна

музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки

 02.12.19 

 9.00

 лабораторне  заняття

1

 ХХК-16 

Теорія та методика викладання класичного танцю

Побудова алегро на середині залу (маленькі, середні та великі стрибки)

2.

ПІКУЩИЙ

Олексій Іванович

декоративно-прикладного мистецтва та дизайну 02.12.19 9.00 лабораторне заняття 314 Д-18 Комп’ютерні технології в дизайні Виконання візитної картки
3. СИДОРЕНКО Тетяна Дмитрівна музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки 03.12.19 13.50 лекція 7 МХК-17 Художня культура Основні принципи сприйняття та розуміння творів живопису
4. МЕРЗЛИКІН Павло  Володимирович  інформатики та прикладної математики  04.12.19  10.40 лекція  317  І-19  Програмування   Основи аналізу трудомісткості алгоритмів
5. БЄЛІКОВА Валентина Венедиктівна музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки   09.12.19 9.00 лекція   МХК-19 Історія музики (української)  Музика для дітей та юнацтва в творчості українських сучасних композиторів 
6.

БАДІЦА

Марина Володимирівна

дошкільної освіти 09.12.19 15.20 лекція 11  ЗДОск-18  Основи образотворчого мистецтва з методикою керівництва зображувальною діяльністю Види та жанри образотворчого мистецтва
7.

 МАНТУЛЕНКО

Світлана Вікторівна

економічної і соціальної географії та методики викладання   13.12.19 9.00 лекція  312   ГОЕ-17 Економічна географія України   Хімічна промисловість України
8. СУЯТИНОВА Катерина Євгеніївна дошкільної освіти 16.12.19 13.50 лекція 14 ЗДО-16 Теорія і методика співпраці ДНЗ з родинами Особливості становлення та розвитку сім’ї в Україні
9.  ЮРЧЕНКО Олександр Сергійович образотворчого мистецтва  18.12.19  10.40 лабораторне заняття  411  ОМ-16  Живопис академічний  Поясний портрет 
10.

КРАВЦОВА

Інна Адамівна

початкової освіти 19.12.19 9.00 практичне заняття 2 ПНА-19, ПНІ-19 Основи культури і техніки мовлення  Особливості читання та розказування різножанрових епічних та драматичних творів. Особливості використання ліричних творів
9431

п/п

Прізвище та ініціали викладача

Кафедра

Дата

Час

Вид

 Місце 

Група

Дисципліна

Тема заняття

1.       

ЦИСЬ

Олег  Олександрович 

загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання

 01.11.19 

 09.00 

 лекція 

6

 ТОА -19, ТОКМО-19, ПСО-19, ПЛП-19

Нарисна геометрія і креслення

Взаємне положення площин, прямої і площини

2.       

 ЛАВРЕНТЬЄВА 

Олена Олександрівна

загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання

 05.11.19 

 09.00 

 лекція 

34

 ТОА -15

Теорія і методика професійного і профільного навчання та технологій

Методика організації контролю в системі профільного та професійного навчання

3.       

ЛИСЕВИЧ Олександра Вікторівна

початкової освіти

05.11.19

12.00

практичне заняття

320

ПНП-16

Образотворче мистецтво з методикою навчання

Види діяльності на уроках образотворчого мистецтва в умовах НУШ

4.       

ЧИРВА

Олена Челюскінівна

образотворчого мистецтва

11.11.19

13.40

лекція

102

Д-18

Історія мистецтва

Мистецтво Росії 18 століття

5.       

ЛОБАНОВА Алла Степанівна

соціології та економіки

12.11.19

10.40

лекція

301

СМК-19

Історія соціології

Розвиток соціології у Франції та Італії

6.       

ЗАХАРОВА Наталя Олександрівна

англійської мови з методикою викладання

14.11.19

12.10

 лабораторне  заняття

121 г/к

ФК-19-1/1

Іноземна мова

Our university

7.       

ШКОЛЯР

Андрій

Вікторович

декоративно-прикладного мистецтва та дизайну

15.11.19

9.00

лабораторне заняття

405

Д-16

Матеріалознавство

Декоративно-оздоблювальні матеріали на основі скла та деревини. Виконання вправ з геометричної різьби

8.       

СТАРОВА Тетяна Валеріївна

хімії та методики її навчання

18.11.19

12.10

лекція

116

БХ-17

Органічна хімія

Вуглеводи

9.       

БОНДАРЕНКО Анжеліка

Володимирівна

методики музичного виховання, співу та хорового диригування

19.11.19

10.40, 11.25

лекція

7

МХКм-15

Інноваційні технології музичної освіти

Ігрові художньо-педагогічні технології й

технології ситуативного

моделювання в

музичному навчанні

школярів

10.  

МАЦЕПУРА Людмила Леонідівна

англійської мови з методикою викладання

25.11.19

10.40

лабораторне заняття

319

ПНА-17

Практичний курс англійської мови

Different kinds of jobs

11.  

БРАТЧЕНКО Людмила Євгеніївна

соціології та економіки

27.11.19

12.10

практичне заняття

419

ТУР-17

Основи економічних знань

Банківська система в Україні та основні операції КБ

8966

п/п

Прізвище та ініціали викладача

Кафедра

Дата

Час

Вид

Місце

Група

Дисципліна

Тема заняття

1.      

ВЕЛИКОДНИЙ

Денис Олександрович

 загальнотехнічних  дисциплін та професійного навчання

 01.10.19 

 09.00 

лекція

 автоклас 

 ТОАм-15 

Транспортні системи

Сучасний стан сталого розвитку міської транспортної системи

2.

УСТІНОВА

Вікторія Олександрівна

німецької мови і літератури з методикою викладання 08.10.19 09.00 лекція 104 НАФ-17 Теоретична фонетика німецької мови Фонологія німецької мови

3.      

МАЛЕНКО

Яна Вячеславівна

ботаніки та екології

17.10.19

12.10

лекція

234

ЗБ-18

Основи наукових досліджень в біології

Наука як феномен суспільного життя

4. ПАЛЬЧИКОВА Олександра Олександрівна англійської філології 17.10.19 10.40 лекція 412 РАФм15 Міжкультурна комунікація Barriers to intercultural communication

5.      

ЩЕРБИНА

Володимир

Григорович

декоративно-прикладного мистецтва та дизайну

21.10.19

9.00

 лабораторне  заняття

308

Д-19

Кольорознавство

Виконання декоративної композиції в ахроматичному кольорі

6.

ЗЕНЬКОВИЧ

Юлія Олександрівна
образотворчого мистецтва 23.10.19 9.00 лабораторне заняття 210 Д-17 Живопис академічний Етюд одягненої напівфігури натурника

7.      

ВЕРБОВИЙ

Микола Володимирович

української мови

28.10.19

10.40

практичне заняття

214

УПФ-18, УФР-18

 Старослов’янська  мова

Фонетика старослов’янської мови

8758

п/п

Прізвище та ініціали викладача

Кафедра

Дата

Час

Вид

 Місце 

Група

Дисципліна

Тема заняття

1.      

ІНШАКОВ

Артур Євгенович

дошкільної освіти

 03.09.19 

 09.00 

 лекція 

12

 ДВП-19 

Сучасна українська мова з практикумом

Звук як предмет вивчення фонетики і фонології

2.      

КОВШАР

Олена Вікторівна

дошкільної освіти

03.09.19

10.40

лекція

12

ДВП-16

Педагогіка дошкільна

Підготовка дитини до шкільного навчання

3.

АРМАШ

Тетяна Сергіївна

математики та методики її навчання 24.09.19 09.00 лекція 27 І, ІНМ‑19 Лінійна алгебра та геометрія Обернена матриця та способи її обчислення
4.

ЧОРНА

Ольга Володимирівна
німецької мови і літератури з методикою викладання 27.09.19 09.00 лекція 112 НАФ-м Методика викладання іноземної мови у профільній школі Зміст навчання німецької мови у профільних школах та профільних класах, у вищій школі (мовні і немовні спеціальності). Базові документи та характеристика програм
5.

БОБИЛЄВ

Дмитро Євгенович

математики та методики її навчання 27.09.19 12.10 лекція 308 МІм-15 Функціональний аналіз Ряди Фур’є в гільбертових просторах
8470

п/п

Прізвище та ініціали викладача

Кафедра

Дата

Ч а с

В и д

 Місце 

Група

Дисципліна

Т е м а      з а н я т т я

1.

БОНДАРЕНКО

Анжеліка Володимирівна

методики музичного виховання, співу та хорового диригування 10.06.19 15.20 Практичне заняття Хоровий клас ЗММ-17, ЗММ-15 Хоровий клас Темпоритмічний ансамбль

2.      

СУЯТИНОВА

Катерина Євгеніївна

 дошкільної освіти

 11.06.19 

 09:00 

 Практичне заняття

14

 ЗДОск-18 

Психологія дитяча

Психологічні аспекти навчання й виховання дітей протягом першого року життя

3.      

БУЗЬКО

Світлана Андріївна

української мови

12.06.19

12:10

Лекція

219

ЗУМЛ-18

Сучасна українська літературна мова

Парадигматичні відношення в системі лексичних одиниць

7933

п/п

Прізвище та ініціали викладача

Кафедра

Дата

 Ч а с 

В и д

 Місце 

  Група  

Дисципліна

Т е м а      з а н я т т я

1.      

МАРЧЕНКО

Аліна

Анатоліївна

декоративно-прикладного мистецтва та дизайну

 02.05.19 

12.10

лекція

314

ГД-15

теорія і методика у графічному дизайні

Можливості застосування компютерних технологій у графічному дизайні

2.      

КВІТКО

Максим Олександрович

зоології та методики навчання біології

03.05.19

9.00

лекція

1

ХХК, МХК-18

основи медичних знань та ОБЖ

Державна система. Захист населення та території від надзвичайних ситуацій в Україні. Середовище мешкання людини

3.      

МИХАЛЬЧЕНКО Тетяна Вікторівна

російської філології та зарубіжної літератури

03.05.19

13.50

практичне заняття

105

АНФ-16

історія зарубіжної літератури

П’єса «Саломея» О. Уайльда як емблема естетизму

4. ЧУВАСОВА Наталія Олександрівна хімії та методики її навчання 13.05.19 09.00 лекція 110 ПОСО-18 хімія Загальна характеристика вітамінів

5.      

ФУРДАК

Тетяна Дмитрівна

методики музичного виховання, співу та хорового диригування

13.05.19

12.55

індивідуальне заняття

26

МХК-15

(Кучер  Наталія) 

хорове диригування

Розвиток музично-творчих здібностей майбутніх учителів музики в процесі підготовки їх до практичної діяльності

6.      

ДУДНІКОВ Микола Олексійович

російської філології та зарубіжної літератури

13.05.19

13.50

лекція

105

РАФ-15

історія російської літератури

Художественный мир А. П. Платонова

7.      

ЧЕРНОУС Людмила Сергіївна

соціології та економіки

14.05.19

10.40

лекція

432

СМК-18

загальна соціологічна теорія

Особистість в системі соціальних відносин

8.      

ВОЛОЩУК

Ілона Аркадіївна

педагогіки

14.05.19

12.10

лекція

322

І-17, ФІ‑17, МІ-17

загальна педагогіка

Форми організації навчального процесу в школі

9.      

ПИЛЬНІК

Руслан Олексійович

образотворчого мистецтва

20.05.19

09.00

лабораторне заняття

310

Д-16

рисунок академічний

Рисунок фігури людини

10.      

КАЗАКОВ Володимир Леонідович

фізичної географії, краєзнавства та туризму

21.05.19

10.40

лекція

302

ТУР-16

індустріальний туризм

Географія індустріального туризму

11.  

ПОЛЯРЕНКО Валерія Сергіївна

 англійської мови з методикою викладання

27.05.19

10.40

лабораторне заняття

409

АНФ-18-1

практична фонетика англійської мови

Final Success

7706

п/п

Прізвище та ініціали викладача

Кафедра

Дата

Ч а с

В и д

Місце

Група

Дисципліна

Тема   заняття

1.      

МІЩАНЧУК Вікторія Миколаївна

музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки

 01.04.19 

 12.55 

 індивідуальне  заняття

28

МХК-16  (Пастернак  Анастасія)

Музичний інструмент

Робота над художнім образом

2.      

СТОЛЯРЕНКО Вікторія Григорівна

хімії та методики її навчання

03.04.19

10.40

лабораторне заняття

103

ХІ-м-14

Основи хімії гетероциклів

Піридин. Властивості піридину.

3.      

 ПОНОМАРЕНКО  Тетяна Валентинівна

методики музичного виховання, співу та хорового диригування

03.04.19

12.55

індивідуальне заняття

18

МХК-18

Хорове диригування

Динаміка як важливий засіб музичної виразності. Прийоми показу динаміки, зміна амплітуди, схеми, позиції залежно від нюансування

4.      

ПОТАПЕНКО Олег Борисович

педагогіки

05.04.19

10.40

лекція

417

ІП-17, ІГ-17, ІМ-17

Загальна педагогіка

Зміст освіти в сучасній школі

5.      

ЦЕМАХ 

Дар’я Геннадіївна

музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки

06.04.19

12.10

практичне заняття

Танц.зал №1

ХХК-16

Теорія та методика викладання сучасного танцю

Методика використання практичних і теоретичних принципів contemporary dance в навчанні танцівників різних вікових категорій

6.      

ПЕРЕРВА Вікторія Вікторівна

ботаніки та екології

10.04.19

10.40

лабораторне заняття

231

БХ-16

Фізіологія рослин

Визначення нітратів у рослинах

 7. КРАВЦОВА Аліна Олександрівна дошкільної освіти 15.04.19 9.00 практичне заняття 2 ДВП-15 Ознайомлення дітей із суспільним довкіллям Педагогічні інновації в дошкільній освіті шлях до оновлення змісту та методів морально-соціального розвитку дітей
 8. ПАНТЕЛЄЄВА Наталія Борисівна економічної і соціальної географії та методики викладання 15.04.19 10.40 практичне заняття 407 ГОЕ-15 Географія культури Географічні особливості національного одягу народів світу
 9. ДРОГАЙЦЕВ Олександр Іванович німецької мови і літератури з методикою викладання 15.04.19 12.10 лабораторне заняття 408 НАФ-18 Практична граматика німецької мови Das Substantiv

10.      

БАЛЮК 

Лариса Вікторівна

образотворчого мистецтва

16.04.19

10.40

лабораторне заняття

208

Д-17

Рисунок академічний

Рисунок обрубної голови моделі голови людини

 11.      

ЕЙВАС

Лариса Феліксівна

декоративно-прикладного мистецтва та дизайну

17.04.19

09.00

лабораторне заняття

313

ОМ‑16-1

Декоративно-прикладне мистецтво

Створення декоративної композиції в техніці гарячого батику. Пошуки ідеї, формування сюжету

 12.

МАРХЕВА 

Оксана Євгенівна

німецької мови і літератури з методикою викладання 18.04.19 10.40 лабораторне заняття 107 НАФ-18 Практичний курс німецької мови Wohnen
 13. ВОЛКОВА  Наталія Валентинівна  педагогіки та методики технологічної освіти 22.04.19 9.00 практичне заняття 27 ТОА-16, ТОКМО-16 Методика виховної роботи Методика виховної роботи педколективу з використанням національних традицій у сучасній школі
 14. КОБРЮШКО Олександр Олексійович ботаніки та екології 23.04.19 10.40 лекція 228 БХ-18, БП-18 Ботаніка з основами геоботаніки Відділ Лишайники
 15.

ПАВЛИК

Олена Анатоліївна
початкової освіти 25.04.19 12.10 лекція 405 ПН-м-14 Сучасні технології навчання мови і літератури молодших школярів Школа ейдетики І. Матюгіна
7245

п/п

Прізвище та ініціали викладача

Кафедра

Дата

 Ч а с 

В и д

 Місце 

Група

Дисципліна

Т е м а      з а н я т т я

1.     

ПЛЯКО

Дмитро

Анатолійович

декоративно-прикладного мистецтва та дизайну

 04.03.19 

12.10

 лабораторне   заняття

305

Д-17

Шрифт

Каліграфічна композиція

2.     

БРАТЧЕНКО Людмила Євгеніївна

соціології та економіки

05.03.19 

12.10 

лекція

218

ТУР-15

Економіка підприємства

Основні фонди підприємства: страхування, старіння та амортизація

3.     

ДРАШКО

Олена Миколаївна

педагогіки та методики технологічної освіти

05.03.19 

12.10 

лабораторне заняття

30

ТОКМО‑18

Технологія швейного виробництва

Обробка прорізної кишені з клапаном

4. КОЛОМОЄЦЬ Таміла Григорівна дошкільної освіти 14.03.19 12.10 лекція 15 ДВП-17 Основи дефектології та логопедії Діти з порушенням інтелектуального розвитку

5.     

ПРОВОЖЕНКО Михайло Анатолійович

економічної і соціальної географії та методики викладання

18.03.19

10.40

практичне заняття

407

ГОЕ-18

Основи промислового виробництва, сільського господарства та транспорту

Виробництво чавуну та сталі

6.     

КОМАРОВА Олена Олексіївна

соціології та економіки

19.03.19

10.40

семінар

320

ПНА-16

Соціологія сім’ї та шлюбу

Сім’я в поведінковому дискурсі

7.     

ЩЕРБАКОВ

Олег Юрійович

образотворчого мистецтва

21.03.19

10.40

лабораторне заняття

411

ОМ‑м‑14

Практикум з образотворчого мистецтва

Тематична постановка: "Людина в інтер’єрі"

8.     

ЛУКАШ

Людмила Вікторівна

зоології та методики навчання біології

22.03.19

10.40

лекція

12

ДВП, ДВХ, СО-18

Педіатрія

Захворювання шкіри та слизових оболонок. Причини, ознаки, їх попередження

9.     

ГРАБОВЕЦЬ Ірина Володимирівна

соціології та економіки

25.03.19

10.40

лекція

218

БП, БХ, ХІ‑16

Соціально-політичні студії

Спеціальні та галузеві соціології

10.     

ХОЛОШИН

Ігор Віталійович

економічної і соціальної географії та методики викладання

29.03.19

10.40

лекція

407

ГОЕ-18

Картографія з основами топографії

Теодолітна зйомка

7034
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31