Детальна інформація

16232

"Міжнародна парламентська стипендія" передбачає стажування в офісах депутатів Німецького Бундестагу у ролі помічників та одночасне навчання в одному з трьох провідних університетів Берліна (Берлінському Вільному університеті, Берлінському університеті ім. Гумбольдта або Берлінському технічному університеті). Програма розрахована на претендентів віком до 30 років, котрі цікавляться політикою і прагнуть брати активну участь у суспільно-політичному житті своєї країни. Передумовами участі у програмі є наявність громадянства України, диплому про вищу освіту, а також дуже добре володіння німецькою мовою. Стажування триватиме з 1 березня по 31 липня 2022 року. Стипендіатам надається щомісячна стипендія у сумі 500 євро, забезпечується безкоштовне проживання та медичне страхування, а також відшкодовуються транспортні витрати на подорож до та з Берліна. Детальнішу інформацію, а також необхідні формуляри можна знайти на інтернет-сторінці Німецького Бундестагу www.bundestag.de/ips або на сайті Посольства Німеччини в Україні. Кінцевий термін подання заявок на участь у програмі - 31 липня 2021 року.

15569

З великою приємністю пропонуємо Вашій увазі черговий випуск Фулбрайтівського вісника, що уміщує інформацію про стипендіатів Fulbright Visiting Scholar Program 2020-2021. Переглянути Вісник можна у  фулбрайтівській Бібілотеці (PDF) та онлайн.

15374

Міністерство комерції Китайської Народної Республіки надає можливість для українських громадян здобути освіту в закладах вищої освіти КНР за освітніми рівнями: "Магістр" та "Доктор філософії" у 2021-2023 роках.

Детальна інформація.

15147

В Литовській Республіці  Міністерством освіти, науки та спорту Литовської Республіки спільно з Фондом підтримки освітніх обмінів Литви оголошено конкурс на подання заявок на одержання іноземцями державних грантів на денну форму навчання в магістратурі у ЗВО Литви на 2021/2022 навчальний рік.

Детальна інформація.

15073

У рамках Національної стипендіальної програми Словацької Республівки для підтримки мобільності студентів та аспірантів, викладачів ВНЗ, дослідників і митців словацькаою стороною оголошено приймання заявок на здобуття стипендій на навчання, дослідницьке і лекційне стажування у Словаччині у 2021/2022 академічному році.

Детальна інформація.

15045
Спеціалізована програма професійного розвитку з англійської мови для науково-педагогічних працівників в одній з найкращих мовних шкіл Канади.
+ сертифікація на рівень володіння англійською мовою;
+ серія онлайн тренінгів та семінарів в навчальних закладах Канади.
 
Дати проведення: 17 травня - 27 серпня 2021.
Формат: онлайн. Тривалість: 15 тижнів.
Реєстрація на програму до 25 квітня 2021 року.
Детальна інформація за посиланням: https://besteducationchoice.com/uk/uchjoba-v-kanade/programmy/programi-dlya-vchiteliv
15013

У межах угоди КДПУ з Вищою Школою Лінгвістичною в Ченстохові всіх зацікавлених запрошують долучитися до програми закордонного стажування для викладачів, методистів та адміністративного персоналу українських ЗВО в рамках Європейського освітнього проекту «The Innovative Methods and Technologies of Teaching: the Newest in the European Educational Practice».

Детальна інформація

14660
Facultatea de Litere,
Centrul Universitar Nord din Baia Mare
(Філологічний факультет, Північний університетський центр у Бая-Маре)
 
за підтримки
АСОЦІАЦІЇ МІЖНАРОДНОГО ОСВІТНЬОГО ТА НАУКОВОГО СПІВРОБІТНИЦТВА
 
запрошує Вас взяти участь
у науково-педагогічному стажуванні
«Фахові мови і сучасні підходи до їх викладання: досвід країн ЄС»
що буде проходити дистанційно з 1 лютого по 12 березня 2021 року
(м.Бая-Маре, Румунія).
До участі у стажуванні запрошуються науковці, аспіранти, студенти ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичні працівники, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері філологічних наук.
14535

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Білостоцьким університетом (факультет Наук про Освіту) організовує дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою: «Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклики, рішення, перспективи».

Дати проведення: 5 квітня-14 травня 2021 року

Метою стажування є поглиблення знань та розвиток компетенцій науково- дидактичного колективу українських університетів з точки зору викликів, рішень та перспектив у викладацькій та науково-дослідній діяльності в сучасному університеті.

Стажування організоване за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом онлайн-конференцій на українську мову.

Після завершення стажування учасникам буде виданий сертифікат про проходження міжнародного стажування загальною тривалістю 180 год (6 кредитів ECTS).

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

                                                                  https://elpd.com.ua/stazuvania-uwb/

14521
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша