Лист

Додаток до листа

20121

До 1 листопада триває приймання заявок для участі у програмі FULBRIGHT
RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM (FRDP): Проведення досліджень в
університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі
можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним
досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають
наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних
закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці
з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері
управління культурою; працівники громадських організацій:
https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-research-and-development-program/.

20113

Інформаційний лист

Додаток до листа

20055

Chevening – це програма стипендій від британського уряду, яка дозволяє
отримати повне фінансування на освіту у Великій Британії (як правило,
це однорічні магістерські програми, а також MBA).

Інформаційний лист

19992

Наближається реченець подання заявок на цьогорічний добір  Fulbright Visiting Scholar Program 2023-2024 - 15 жовтня 2022 р. Заохочуємо до участі у конкурсі усіх, хто займається дослідницькою працею. 

 

Fulbright Visiting Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців.  

19981

EU Study Days/Єврошколи є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні, і надає можливість старшокласникам, студентам, аспірантам дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері. Крім того, проєкт сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спільних ініціатив. Проєкт виконується ГО "Молодіжна альтернатива", Львівським національним університетом імені Івана Франка, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця.

Лист

Інформація про Єврошколи

18268

Департамент освіти і науки облдержадміністрації інформуе про можливість здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю.
Мета обмінів молоддю - активізація співробітництва між української та польською молоддю задля розбудови дружніх взаємин між народами наших країн.
3 детальною інформацією про вищезазначений обмін молоддю можна ознайомитися в додатку.

18248

Інститут післядипломної освіти та заочного (дистанційного) навчання запрошує на навчання та курси підвищення кваліфікації.

Інформаційний лист

Додаток

17389

III Міжнародна програма підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників

“Нобелівський Курс: Нові Знання, Ідеї, Досвід, Цінності, Компетентності”

Для  фізиків, математиків, медиків, біологів, хіміків, економістів, філологів, лінгвістів, юристів, істориків, політологів, міжнародників, географів, філософів, фахівців з держуправління, технічних, природничих та педагогічних наук, а також керівників всіх рівнів та тих, хто готовий ними стати в найближчій перспективі

Понад 100 Нобелівських лауреатів разом з Вами протягом 1,5 місяця.

(180 годин чистого Натхнення, Ідей, Досвіду та Нових Знань).

 The International Historical Biographical Institute (Dubai ­ - New York – Rome – Jerusalem - Beijing) запрошує керівників закладів освіти і науки, вихователів дошкільних закладів, методистів, вчителів та науково-педагогічних працівників взяти участь у III Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників “Нобелівський Курс: Нові Знання, Ідеї, Досвід, Цінності, Компетентності“.

Докладніше:

17358

м. Рига, Латвійська Республіка
15 листопада – 26 грудня 2021 року

Для участі в стажуванні запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, докторанти, аспіранти, здобувачі, студенти, які мають або здобувають освіту в галузі історії, соціології, філософії, політології.

Навчальне навантаження стажування становить 6 кредитів ЄКТС (180 годин) і розподіляється по 6 годин кожного дня впродовж 6 робочих тижнів.

Інформаційний лист

17284
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30