Склад стипендіальної комісії Університету:

  1. Шрамко Я.В. – голова комісії, ректор Університету

  2. Остроушко О.А. – перший проректор Університету

  3. Третяк О.А. – головний бухгалтер Університету

  4. Калініч А.Ю. – начальник планово-фінансового відділу

  5. Бондаренко О.В. – завідувач навчально-методичного відділу

  6. Поліщук О.С. – начальник юридичного відділу

  7. Варданян М.В. – декан факультету іноземних мов

  8. Віхрова О.В. – декан фізико-математичного факультету

  9. Гергель Є.Л. – декан психолого-педагогічного факультету

  10. Євтушенко Е.О. – декан природничого факультету

  11. Кулінка Ю.С. – в.о.декана факультету дошкільної і технологічної освіти

  12. Семененко Л.М. – декан факультету української філології

  13. Шрамко О.І. – декан факультету мистецтв

  14. Ярков С.В. – декан факультету географії, туризму та історії

  15. Панафідін І.О. – заступник декана факультету географії, туризму та історії

  16. Ейвас Л.Ф. – заступник декана факультету мистецтв

  17. Василюк Т.Г. – соціальний педагог

  18. Бурман Л.В. – голова первинної профспілкової організації Університету

  19. Бобилєв Д.Є. – завідувач кафедри математики та методики її навчання

  20. Захарова Г.Б. – в.о. голови профбюро психолого-педагогічного факультету
  21. Качайло К.А. – доцент кафедри української мови

  22. Масляєва І.В. – аспірантка другого року навчання кафедри української мови

  23. Юрченко М.В.. – студентка ІІІ курсу фізико-математичного факультету

  24. Руда А.Ю. – голова студентської ради Університету

  25. Лубенцова Д.Д.– студентка ІІ курсу фізико-математичного факультету  

  26. Примаченко Я.С. – студентка ІІІ курсу факультету української філології

  27. Степанюк В.М. – студентка ІІ курсу психолого-педагогічного факультету

  28. Кукса І.С. – студент ІІІ курсу психолого-педагогічного факультету

  29. Малиш К.Л. – студентка ІІІ курсу природничого факультету

  30. Оксенюк Є.С. – студентка ІV курсу факультету іноземних мов

  31. Лимаренко В.В. – студент ІІІ курсу факультету географії, туризму та історії

  32. Охотна С.М..– студентка ІV курсу дошкільної та технологічної освіти

  33. Кузакова В.М. студентка ІІІ курсу факультету мистецтв

  34. Волков М.В. – студент ІІІ курсу факультету іноземних мов

  35. Довгаль С.М. – студентка IІ курсу факультету мистецтв

  36. Терещенко В.Г. – секретар комісії, фахівець І категорії навчально-методичного відділу

1047
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша