Play only the best free games with book of ra! . Max Polyakov and Firefly Aerospace on halfway to private space . Bermain judi online di AGN88.online

Склад стипендіальної комісії Університету:

  1. Шрамко Я. В. – голова комісії, ректор Університету
  2. Лисечко В. П. – проректор з науково-педагогічної роботи
  3. Третяк О. А. – головний бухгалтер Університету
  4. Калініч А. Ю. – начальник планово-фінансового відділу
  5. Мальченко С. Л. – завідувач навчально-методичного відділу
  6. Поліщук О. С. – начальник юридичного відділу
  7. Віхрова О. В. – декан фізико-математичного факультету
  8. Гергель Є. Л. – декан психолого-педагогічного факультету
  9. Євтушенко Е. О. – декан природничого факультету
  10. Кучма О. І. – декан факультету дошкільної та технологічної освіти
  11. Семененко Л. М. – декан факультету української філології
  12. Тарасов А. В. – заст. декана факультету географії, туризму та історії
  13. Шрамко О. І. – декан факультету мистецтв
  14. Ейвас Л. Ф. – заст. декана по худ-графічному відділенню
  15. Штельмах Г. Б. – декан факультету іноземних мов
  16. Ярков С. В. – декан факультету географії, туризму та історії
  17. Василюк Т. Г. – педагог соціальний
  18. Бурман Л. В. – голова первинної профспілкової організації університету
  19. Ганчук О. В.– голова профбюро геогр. факультету, ст.викладач кафедри економічної і соціальної географії та методики викладання
  20. Бобилєв Д. Є. – ст. викладач кафедри математики та методики її навчання
  21. Качайло К. А. – доцент кафедри української мови
  22. Кекало Ю. В. – аспірантка кафедри педагогіки
  23. Борвинська К. О. – студентка І курсу магістратури факультету дошкільної та технологічної освіти (ТОАм-14) – голова студентської ради університету
  24. Андросова М. О. – студентка ІІІкурсу факультету іноземних мов (НАФ-16)
  25. Боєва М. С. – студентка І курсу магістратури факультету географії, туризму та історії (ІПм-14)
  26. Бовчалюк М. С. – студент ІІкурсу факультету дошкільної і технологічної освіти (ТОА-17)
  27. Денисюк К. В. – студентка ІІІ курсу психолого - педагогічного факультетуту (ПНІ-16)
  28. Дробот І. О. – студентка факультету мистецтв (МХК-16)
  29. Козюренко М. С. – студентка ІV курсу географічного факультету (ГОЕ-15-1)
  30. Мошкова А. Д. – студентка ІІІ курсу факультету мистецтв (Д-16)
  31. Сазонов М. М. – студент І курсу магістратури факультету географії, туризму та історії (ІПм-14)
  32. Сиволап О. С. – студентка І курсу магістратури факультету мистецтв (МХКм-14)
  33. Стороженко Ю. В. – студентка ІV курсу факультету української філології (УАФ-15-1)
  34. Чайка Г. А. – студентка ІІІ курсу природничого факультету (БП-15)
  35. Шпонька Р. Ю. – студент І курсу магістратури фізико-математичного факультету  (МІм-14)
  36. Селищева І. А. – секретар комісії, фахівець І категорії навчально-методичного відділу
1047
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша