Склад стипендіальної комісії Університету:

  1. Шрамко Я.В. – голова комісії, ректор Університету

  2. Лисечко В.П. – проректор з науково-педагогічної роботи

  3. Третяк О.А. – головний бухгалтер Університету

  4. Калініч А.Ю. – начальник планово-фінансового відділу

  5. Бондаренко О.В. – завідувач навчально-методичного відділу

  6. Поліщук О.С. – начальник юридичного відділу

  7. Варданян М.В. - декан факультету іноземних мов

  8. Віхрова О.В. – в.о.декана фізико-математичного факультету

  9. Гергель Є.Л. – декан психолого-педагогічного факультету

  10. Євтушенко Е.О. – декан природничого факультету

  11. Іншаков А.Є. – в.о.декана факультету дошкільної і технологічної освіти

  12. Семененко Л.М. – декан факультету української філології

  13. Шрамко О.І. – декан факультету мистецтв

  14. Ярков С.В. – декан факультету географії, туризму та історії

  15. Панафідін І.О. – заступник декана факультету географії, туризму та історії

  16. Ейвас Л.Ф. – заступник декана факультету мистецтв

  17. Василюк Т.Г. – соціальний педагог

  18. Бурман Л.В. – голова первинної профспілкової організації Університету

  19. Ганчук О.В. – ст. викладач кафедри географії та методики її навчання

  20. Бобилєв Д.Є. – завідувач кафедри математики та методики її навчання

  21. Качайло К.А. – доцент кафедри української мови

  22. Масляєва І.В. – аспірантка другого року навчання кафедри української мови

  23. Лимаренко В.В. – студент ІІ курсу факультету географії, туризму та історії, член первинної профспілкової організації Університету

  24. Качанов Я.І. – голова студентської ради Університету

  25. Пуц Ю.І. – студентка ІV курсу художньо-графічного відділення факультету мистецтв

  26. Яблуновська І.О. – студентка І курсу магістратури музично-хореографічного відділення факультету мистецтв

  27. Гура К.К. – студентка ІV курсу факультету іноземних мов

  28. Вінійчук А.А. – студентка ІV курсу факультету географії, туризму та історії

  29. Мельниченко В.Ю. – студентка ІІІ курсу психолого-педагогічного факультету

  30. Дядечкина А.Д. – студентка ІV курсу факультету української філології

  31. Зеленська Н.В. – студентка ІV курсу фізико-математичного факультету

  32. Кутугіна В.О. – студентка ІV курсу природничого факультету

  33. Гейдарова Е.З. К.– студентка ІV курсу фізико-математичного факультету

  34. Музика Л.В. – студентка І курсу магістратури факультету географії, туризму та історії

  35. Распутіна А.Ю. – студентка IІІ курсу факультету дошкільної і технологічної освіти

  36. Селищева І.А. – секретар комісії, фахівець І категорії навчально-методичного відділу

1047
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша