Згідно з Положенням про конкурс, затвердженим 21.03.2019 р., було визначено дві номінації: «Кращий молодий учений» (для молодих науковців зі складу науково-педагогічних працівників КДПУ) і «Кращий молодий дослідник» (для молодих науковців зі складу аспірантів денної форми навчання).

       Конкурс тривав з 1 квітня по 10 квітня 2022 р. Впродовж цього періоду всі молоді науковці КДПУ мали змогу заповнити аплікаційну форму учасника, розміщену на сторінці РМУ.

            За результатами аналізу наукових здобутків переможцями стали:

 • Номінація «Кращий молодий учений» – Великодна Мар'яна Сергіївна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри практичної психології;
 • Номінація «Кращий молодий дослідник» – Приступа Яна Вячеславівна, аспірантка 3 року навчання, кафедра педагогіки.

Бажаємо молодим ученим творчих успіхів та натхнення для наукового пошуку, реалізації найсміливіших задумів і планів, творчої енергії, здоров’я, благополуччя, оптимізму, нових наукових звершень та відкриттів!

 

19276

22 листопада 2021 року за ініціативою Ради молодих учених Криворізького державного педагогічного університету відбувся науково-методичний семінар для молодих науковців «Запобігання академічному плагіату в дослідницькій роботі. Практичні поради».

Із вітальним словом до молодих учених звернувся ректор КДПУ, проф. Я. В. Шрамко, який акцентував на актуальності відповідної теми, окреслив сучасні тенденції академічної доброчесності та наголосив на важливості дотримання правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу. Із цінними настановами та словами привітання до учасників семінару звернулася проректор із наукової роботи, проф. В. А. Гаманюк, яка зазначила, що подібні заходи вже стали традиційними в університеті, вони сприяють упровадженню принципів академічної доброчесності, підвищують якість вищої освіти та створюють позитивний імідж науковця у світі.

Семінар 14

Реалії сьогодення засвідчують те, що академічна доброчесність є наріжним каменем, який покликаний виховувати інтелектуальну гідність, повагу до різноманіття думок та ідей, зокрема й покликаний виконувати певну соціальну місію. Акцент науково-методичного семінару зроблено саме на практичних порадах, які стосуються запобігання академічному плагіату, що є одним із найважливіших складників академічної доброчесності.


Семінар 5

Доповідачі мали змогу представити інтерактивні доповіді, які спонукали аудиторію не тільки до певних інтелектуальних пошуків, але і змушували замислитися над власними діями, що стосуються неухильних правил дотримання доброчесності. Так, Калугін Руслан (аспірант ІІ року навчання кафедри педагогіки) презентував доповідь «Загальні засади, цінності та норми академічної доброчесності», Гончарова Тетяна (член РМУ КДПУ від психолого-педагогічного факультету) та Протопопова Катерина (член РМУ КДПУ від факультету української філології) – «Основні (базові) поняття академічної доброчесності та їх тлумачення», Захарова Наталія (член РМУ КДПУ від факультету іноземних мов) – «Що таке плагіат, і як його уникнути?», Іванова Галина – (член РМУ КДПУ від фізико-математичного факультету) «Інструменти перевірки наукових текстів на наявність плагіату», Іщенко Ірина (голова РМУ КДПУ) – «Академічна доброчесність починається із доброчесної поведінки кожного».

Семінар 2

Семінар 7

Семінар 8  Семінар 1

Спікери окреслили низку слушних порад, які допоможуть уникнути проявів академічної недоброчесності та стануть підґрунтям успіху для молодих науковців.

Семінар 1

Сподіваємося, що такі заходи сприятимуть дотриманню академічної доброчесності, адже вона є орієнтиром для досягнення успіху в науково-освітянській діяльності та є дієвим інструментом забезпечення і посилення якості освіти в ЗВО.

17575

Вельмишановні науковці!

Запрошуємо всіх охочих узяти участь у науково-методичному семінарі «Запобігання академічному плагіату в дослідницькій роботі. Практичні поради», який відбудеться 22 листопада 2021 року о 14:00 на платформі ZOOM.

image001

Ідентифікатор конференції: 884 6516 7779 

Код доступу: 205392 

Покликання: https://us02web.zoom.us/j/88465167779?pwd=ZlZtR3VqMkIzNmhINWZpU1JwS2c4QT09

17459

З нагоди Дня науки, за підтримки Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА у приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації за участі заступника голови Дніпропетровської ОДА Горб О.В. відбулася урочиста нарада, присвячена нагородженню науково-педагогічних працівників.

зображення viber 2021 06 11 07 48 24           зображення viber 2021 06 11 07 48 25

Представником від КДПУ виступила Єловська Ю.В., член Ради молодих учених, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри англійської мови з методикою викладання, яка отримала почесну грамоту та цінний подарунок за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм і вагомий внесок у навчання й виховання студентської молоді.

У дружній дискусії обговорили нинішні здобутки та перспективні плани подальшого наукового розвитку Дніпропетровського регіону. 

Бажаємо примноження наукових здобутків і не зупинятися на досягнутому!

16061

      Згідно з Положенням про конкурс, затвердженим 21.03.2019 р., було визначено дві номінації: «Кращий молодий учений» (для молодих науковців зі складу науково-педагогічних працівників КДПУ) і «Кращий молодий дослідник» (для молодих науковців зі складу аспірантів денної форми навчання).

       Конкурс було проведено з 01 по 10 квітня 2021р. Впродовж цього періоду всі молоді науковці КДПУ мали змогу заповнити аплікаційну форму учасника, розміщену на сторінці РМУ.

            За результатами підрахунків переможцями стали:

 • Номінація «Кращий молодий учений» – Макаренко Ірина Євгенівна, к. пед. н., доцент, доцент кафедри педагогіки;
 • Номінація «Кращий молодий дослідник» – Пилипенко Ольга Сергіївна, аспірантка 2 року навчання, кафедра інформатики та прикладної математики.

                                                      Бажаємо молодим ученим подальших успіхів, творчих злетів та наукових досягнень!

15142

24 лютого 2021 року за ініціативи голів Ради молодих учених КДПУ (Макаренко Ірини Євгенівни, кандидата педагогічних наук, доцента, доцента кафедри педагогіки) і Ради молодих учених КНУ (Паламар Альони Юріївни, кандидата технічних наук, доцента, доцента кафедри геодезії), а також за підтримки Ради молодих учених Дніпропетровської області (голова Ради – модератор заходу, Деревягіної Наталії Іванівни, кандидата технічних наук, доцента, доцента кафедри гідрогеології та інженерної геології, НТУ «Дніпровська політехніка») відбувся Регіональний науково-практичний семінар молодих учених та аспірантів «Міжнародні та державні гранти й дослідницькі проекти від ідеї до реалізації: практика, досвід, перспективи».

1

Молодих учених привітали представники Міністерства освіти і науки України (Мозолевич Григорій Якович - керівник експертної групи з питань стратегії та узгодження політики Директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України, кандидат технічних наук, доцент) та Департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації (Кравченко Микола Володимирович, заступник начальника управління науки, вищої та професійно-технічної освіти – начальник відділу науки, вищої освіти та атестаційної експертизи, кандидат економічних наук).

2

З вітальним словом виступили й проректори з наукової роботи КДПУ (Гаманюк Віта Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор) та КНУ (Моркун Володимир Станіславович (доктор технічних наук, професор).

У заході взяли участь спікери, переможці міжнародних, всеукраїнських та регіональних наукових конкурсів, проєктів й грантів. Серед них:

 • Маренков Олег Миколайович, Дніпровський національний університет ім. О.Гончара, завідувач кафедри загальної біології та водних біоресурсів, кандидат біологічних наук, доцент. Тема доповіді: «Написання проектів молодіжних НДР: формування колективу та особливості написання запиту»;
 • Возняк Андрій Васильович, Криворізький державний педагогічний університет, декан факультету дошкільноі і технологічної освіти, кандидат технічних наук, доцент. Тема доповіді: «Досвід керівництва НДР за держбюджетними темами із залученням молодих учених»;
 • Шляхтич Роман Петрович, Криворізький державний педагогічний університет, кандидат історичних наук, старший викладач кафедри історії України та правознавства. Тема доповіді: «Розробка та реалізація Міжнародного проекту в галузі історії України»;
 • Бондар Катерина Миколаївна, Криворізький державний педагогічний університет, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри практичної психології. Тема доповіді: «Досвід та перспектива у написанні проектів соціального спрямування»;
 • Сістук Володимир Олександрович, Криворізький національний університет, кандидат технічних наук, доцент кафедри автомобільного транспорту. Тема доповіді: «Міжнародний проект розвитку потенціалу вищої освіти EU Erasmus+ «Розвиток практично-орієнтованого студентоцентрованого навчання в області моделювання кібер-фізичних систем – CubPhys». Досвід та перспективи».
 • Деревягіна Наталія Іванівна, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри гідрогеології та інженерної геології, НТУ «Дніпровська політехніка». Тема доповіді: «Щодо оформлення, подання та захисту обласних проектів»;
 • Моркун Наталя Володимирівна, Криворізький національний університет, завідувач кафедри автоматизації, компютерних наук і технологій, доктор технічних наук, професор. Тема доповіді: «Особливості та рекомендації написання проектних заявок: практичні рекомендації».

  3  4

5 6

Дякуємо всім і кожному, хто взяв участь у заході! Сподіваємося, що, вже у найближчому майбутньому, молоді вчені зможуть об’єднатися у проєктні групи й набути практичного досвіду в успішному написанні та реалізації наукових міждисциплінарних проєктів з різних галузей знань.

Переконані, що лише спільними зусиллями досягнемо максимального наукового результату у проєктній діяльності!

14557

Рада молодих учених вітає Пальчикову Олександру Олександрівну, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри англійської філології, представницю РМУ від факультету іноземних мов, з нагородою від Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації!!!

Щиро бажаємо нових наукових та творчих злетів, перемог на освітянській ниві!!!

9AA911D0 8F72 4E85 A5FD 86893254DD3A

13632

             09 вересня 2020 року відбулося перше, у поточному навчальному році, засідання Ради молодих учених КДПУ.

        Було обговорено та затверджено План роботи РМУ на 2020-2021 н.р. (основні заходи, конкурси та участь молодих учених університету у різного рівня наукових проектах). Так, зокрема, проведення круглого столу з вкрай актуальної для молодих науковців проблеми сьогодення - «Академічна міграція наукової молоді за кордон».

           Попередньо обговорили основні питання організації та проведення міського семінару для молодих учених: «Об’єднані наукою: молодь як головний ресурс  сталого розвитку Криворіжжя».

             Окрім цього, розглянули можливість проведення окреслених заходів у дистанційному режимі.

        У ході засідання молоді учені змогли ознайомитися з переліком актуальних проблем соціально-економічного розвитку та житлово-комунального господарства Дніпропетровської області для можливої участі у конкурсі проектів «Молоді вчені – Дніпропетровщині».

         Наголосили на важливості посилення наукової складової у діяльності кожного молодого вченого, підвищення показників наукових досягнень.

        Рада молодих учених КДПУ щиро бажає нових творчих звершень та наукових здобутків молодим науковцям університету у розпочатому навчальному році!

IMG 6451

12571

         25 лютого 2020 року у конференц-залі Криворізького державного педагогічного університету відбувся науково-методичний семінар для молодих науковців «Академічна доброчесність: від теорії до практики», організований Радою молодих учених університету. Модератор заходу – Голова Ради молодих учених, І. Макаренко.

           Семінар розпочався з вітального слова ректора КДПУ професора Я. Шрамка, який наголосив на важливості теми семінару і підкреслив, що проблема академічної доброчесності особливо гостро постала в останні десятиліття.

                 IMG E3903                               IMG E3904

             Серед доповідачів були як досвідчені науковці, зокрема проректор з наукової роботи, професор В. Гаманюк, к. філол. н., доц. кафедри української мови Г. Віняр, так і молоді вчені з числа представників РМУ КДПУ (І. Масляєва, К. Богяну, П. Мерзликін, О.Пальчикова, Ю. Єловська). Загалом семінар був дуже інформативним, яскравим і корисним для кожного з дослідників. Учасники семінару отримали практичні рекомендації і відповіді на питання, що стосуються академічної доброчесності загалом і окремих її аспектів зокрема.

   phoca thumb l 20200225 140335

       Доповідачі торкнулись таких важливих питань, як: правила академічної доброчесності у КДПУ, висвітлені у відповідному Положенні, розміщеному на сайті Університету; можливості перевірки на наявність плагіату наукових текстів осіб, що навчаються та науково-педагогічних працівників університету; основні поняття академічної доброчесності та їх тлумачення; основні правила цитування та посилання при написанні наукових текстів; політика захисту інтелектуальної власності в Україні; відповідальність за порушення норм академічної доброчесності в Україні та світі; основні практики реалізації академічної доброчесності у ЗВО Європи та світу.

                             IMG E3906                     IMG E3898  

 

     IMG E3900   IMG E3905

           Організатори семінару підготували для учасників семінару листівки-пам’ятки, що містять корисну інформацію й посилання, які мають допомогти в опануванні й дотриманні правил академічної доброчесності.

            Сподіваємось, що спільними зусиллями нам вдасться відродити цінність наукового знання і академічна недоброчесність стане скоріше винятком, а не звичайною справою.

phoca thumb l 20200225 141549

10334

                      fcfae1c3 23b4 41f7 b454 940891756c34 800x600

        21-25 жовтня на базі Єреванського державного університету проходив міжнародний семінар «Teaching Critical Digital Literacy – Concept and Tools for Education Professionals», у якому взяли участь представники з Вірменії, Германії, Грузії та України, серед яких молодий учений нашого університету, старший викладач кафедри інформатики та прикладної математики Мерзликін П.В.

       Основна мета закладу – обмін досвідом у галузі громадянської освіти, розвитку критичного мислення та медіаграмотності. Було розглянуто особливості громадянської освіти в країнах-учасницях семінару, навчання роботі з цифровими медіа в умовах інформаційної війни, способи виявлення фейкових новин та пропаганди, інструменти перевірки достовірності інформації.

    Організатори заходу — Технічний університет Кайзерслаутерну, Ганноверський університет імені Лейбніца та Єреванський державний університет.

          Бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності та реалізації творчих задумів!

IMG 20191021 WA0001

9042
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31