fcfae1c3 23b4 41f7 b454 940891756c34 800x600

        21-25 жовтня на базі Єреванського державного університету проходив міжнародний семінар «Teaching Critical Digital Literacy – Concept and Tools for Education Professionals», у якому взяли участь представники з Вірменії, Германії, Грузії та України, серед яких молодий учений нашого університету, старший викладач кафедри інформатики та прикладної математики Мерзликін П.В.

       Основна мета закладу – обмін досвідом у галузі громадянської освіти, розвитку критичного мислення та медіаграмотності. Було розглянуто особливості громадянської освіти в країнах-учасницях семінару, навчання роботі з цифровими медіа в умовах інформаційної війни, способи виявлення фейкових новин та пропаганди, інструменти перевірки достовірності інформації.

    Організатори заходу — Технічний університет Кайзерслаутерну, Ганноверський університет імені Лейбніца та Єреванський державний університет.

          Бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності та реалізації творчих задумів!

IMG 20191021 WA0001

9042

           29 жовтня 2019 року у конференц-залі університету відбулося розширене засідання Ради молодих учених КДПУ. З вітальним словом та окресленням пріоритетних завдань діяльності молодих учених університету виступила проректор з наукової роботи університету, проф. Віта Анатоліївна Гаманюк.

IMG E1578

            Серед таких завдань акцентовано увагу на: посиленні роботи з підготовки міждисциплінарних проектів для участі у Конкурсі проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок, що пропонуються до виконання за рахунок коштів загального фонду державного бюджету, Конкурсі «Молоді вчені – Дніпропетровщині», інших регіональних конкурсах, а також конкурсах, що оголошуються зарубіжними фондами; активізації роботи щодо підвищення кількісних і якісних показників наукової діяльності молодих учених; підвищенні академічної мобільності молодих науковців тощо.

IMG E1599

            Окрім цього, на засіданні шляхом відкритого голосування було обрано Президію та членів РМУ КДПУ, а саме:

            Голова РМУ КДПУ – канд.пед.наук., старший викладач кафедри педагогіки, Макаренко Ірина Євгенівна;

            Заступник голови РМУ КДПУ – канд. фіз.-мат. наук., старший викладач кафедри інформатики та прикладної математики, Мерзликін Павло Володимирович;

            Секретар РМУ КДПУ - канд. філол наук, старший викладач кафедри німецької мови та літератури з методикою викладання, Захарова Наталія Олександрівна.

            Члени Ради від факультетів:

  • фізико-математичний факультет – аспірант 4 року навчання, Соломенко Анастасія Геннадіївна;
  • факультет іноземних мов – канд.пед.наук, старший викладач кафедри англійської філології, Пальчикова Олександра Олександрівна;
  • психолого-педагогічний факультет – канд.психол.наук, старший викладач кафедри практичної психології, Горбачова Ольга Юріївна;
  • факультет української філології – аспірант 1 року навчання, Масляєва Ірина Володимирівна;
  • факультет дошкільної і технологічної освіти – канд.пед.наук, старший викладач кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання, Цись Олег Олександрович;
  • факультет географії, туризму та історії – канд.геолог.наук, старший викладач кафедри географії, краєзнавства та туризму, Матіщук Олександр Анатолійович;
  • факультет мистецтв (музично-хореографічне відділення) – аспірант 1 року навчання, Богяну Катерина Олександрівна;
  • факультет мистецтв (художньо-графічне відділення) – аспірант 3 року навчання, Івченко Валерія Ігорівна;
  • природничий факультет – старший викладач кафедри фізичної культури та методики її викладання, Кучерган Єлизавета Валеріївна.

IMG E1600

        Сповнені науково-творчим ентузіазмом та з упевненістю щодо плідної співпраці, молоді учені Криворізького педагогічного університету прямують до наукових звершень.

8994

     

IMG 2890 IMG 2877

          05 червня 2019 року у приміщенні конференц-залу відбулася підсумкова звітна конференція Ради молодих учених університету. Було розглянуто основні досягнення діяльності РМУ за різними напрямками: консультативно-дорадчою, інформаційно-комунікативною та організаційною. Окрім цього, акцентувалася увага на питаннях функціонування Ради молодих учених, які потребують посилення активності та доопрацювання.

        Шляхом відкритого голосування робота РМУ КДПУ за звітній період одноголосно визнана задовільною.

    Рада молодих учених університету завдячує своїй результативності усім постійним членам від факультетів. Особлива подяка секретареві Ради - Захаровій Н.О., заступнику Голови Ради - Мерзликіну П.В., члену Ради від психолого-педагогічного факультету - Горбачовій О.Ю., та всім членам РМУ, які охоче та активно брали участь у заходах РМУ протягом 2 років.

8021

       14 лютого 2019 року у приміщенні Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулося засідання Комітету з питань освіти і науки Верховної ради України на тему "Вища освіта України: стан законодавчого забезпечення, проблеми та напрями реформування".

IMG 1462

      Керівниками та представниками Рад молодих учених закладів вищої освіти (науково-дослідних установ) Дніпропетровської області обговорювалися питання щодо шляхів удосконалення системи фінансування закладів вищої освіти, оцінювання якості вищої освіти тощо.

IMG 1469

       Молоді учені мали нагоду поставити питання Голові Комітету Співаковському О.В. щодо оптимальних шляхів вирішення гострих проблем міграції молодих науковців за кордон, отримання ученого звання доцента, можливостей придбання житла на пільгових умовах з державною гарантією тощо.

IMG 1468

 

 

6902

https://kdpu.edu.ua/press-centre/novyny/novyny-nauky/6059-molodi-vcheni-pedahohichnoho-pro-aktualni-pytannya-suchasnoyi-naukometriyi-na-bazi-kdpu-vidbuvsya-naukovo-metodolohichnyy-seminar.html

07 листопада 2018 року у конференц-залі університету відбувся науково-методологічний семінар (панельна дискусія) на тему "Міжнародні наукометричні бази даних та наукові публікації", організованого Радою молодих учених КДПУ. Спікерами панельної дискусії виступили шановні професори Я.В. Шрамко, Т.М.Мішеніна та С.О. Семеріков. Окрім цього, з грунтовною доповіддю щодо вищезгаданої наукової проблематики, виступили гості з ДВНЗ "Криворізький національний університет" - кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики, Єчкало Ю.В. та старший викладач кафедри інженерної педагогіки та мовної підготовки Ткачук В.В. Сподіваємося, що присутні змогли отримати корисну інформацію у ході доповіді та дискусії. Бажаємо усім науковцям подальшх наукових звершень!

phoca thumb l 20181107 135730 phoca thumb l 20181107 135742

seminar 071118 11

 

6063

    27.09.2018 р. у приміщенні конференц-залу університету відбулася Конференція розширеного складу Ради молодих учених Криворізького державного педагогічного університету (РМУ КДПУ). 

    З вітальним словом до молодих науковців звернулася проректор з наукової роботи університету, доктор педагогічних наук, професор, Гаманюк Віта Анатоліївна.

IMG 0499

          На порядку денному Конференції: переобрання Голови РМУ КДПУ, заступника Голови РМУ КДПУ, затвердження плану роботи РМУ КДПУ на 2018-2019 н.р.

        Шляхом відкритого голосування, Головою РМУ КДПУ обрано на другий рік поспіль, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки, Макаренко Ірину Євгенівну. На посаду заступника Голови РМУ КДПУ одноголосно обрано кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри інформатики та прикладної математики, Мерзликіна Павла Володимировича.

IMG 0502

        Окрім цього, молодими вченими було обговорено та затверджено план роботи РМУ КДПУ на 2018-2019 н.р.

        Попереду спільна плідна робота молодих науковців, спрямована як на примноження власного наукового потенціалу, так і на піднесення на Міжнародному та Всеукраїнському рівнях наукової потужності рідного Криворізького педагогічного. 

  IMG 0503 

5657

       07.06.2018 року у приміщенні конференц-залу університету відбулася підсумкова звітна конференція молодих учених за 2017-2018 н.р.

     Конференцію відкрила привітальним словом проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор, Гаманюк Віта Анатоліївна. Було наголошено на важливості активної участі кожного члена Ради молодих учених університету в конкурсах та проектах як Всеукраїнського так і Міжнародного рівня. Окрім цього, Віта Анатоліївна акцентувала увагу на необхідності посилення уваги молодих учених щодо публікацій у наукових виданнях, що входять до переліку Міжнародних наукометричних баз.

     Звіт з роботи молодих учених університету за 2017-2018 н.р. представила Голова РМУ КДПУ, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, Макаренко Ірина Євгенівна. Діяльність Ради була спрямована за чотирма основними напрямками, а саме: консультативно-дорадча, інформативно-комунікативна, організаційна та проективна, налагодження звязків з РМУ інших ЗВО та Міжнародна наукова співпраця.

     За кожним із напрямків були зроблені певні кроки, є перші наукові здобутки.

   На порядку денному було питання затвердження плану роботи РМУ КДПУ на 2018-2019 н.р. Серед запланованих заходів: конференції, семінари, пленарна дискусія, участь у Конкурсах та проектах тощо.

    Завершення підсумкової конференції ознаменувалося взаємними побажаннями щодо плідної й творчої співпраці молодих учених на користь рідного університету.

image 01 image

image 07

5152

       31 травня 2018 року у приміщенні Міністерства освіти і науки України відбулося засідання Ради молодих учених при МОН.

      Обговорювалися питання щодо вдосконалення конкурсу проектів молодих учених МОН, діяльність РМУ при МОН у Європейській раді аспірантів та молодих учених Eurodoc.

       Найжвавішу дискусію викликало реформування системи присвоєння наукових ступенів та забезпечення молодих науковців житлом.

       Не оминули увагою й питання академічної мобільності, принципів академічної доброчесності, запобіганню корупційним діянням, університетської автономії тощо.

       Представником від Криворізького державного педагогічного університету виступила Голова РМУ КДПУ – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, Макаренко Ірина Євгенівна.

 

IMG 9629

5110

10 травня 2018 року пройшов круглий стіл Ради молодих учених КДПУ під назвою "Вектор розвитку системи освіти України:виклики часу", у якому взяли участь молоді вчені й аспіранти. Під час круглого столу обговорили основні проблеми сучасної науки і освіти і напрями її реформування. Було заслухано й обговорено чотири доповіді: 

"Молоді вчені України: стан, проблеми, перспективи" (Ірина Макаренко);

"Працюючий студент: добре чи погано" (Дмитро Медведєв);

"Якість навчання іноземних мов в Україні: вимоги й реалії" (Наталія Захарова)

"Проблема адаптації студентів-іноземців в україномовному середовищі" (Олександра Пальчикова).

Представлені доповіді торкнулися актуальних і гострих проблем і спричинили жваву дискусію.

 

 

4903

10 травня 2018 року о 10:30 у конференц-залі університету (головний корпус) відбудеться круглий стіл на тему "Вектор розвитку системи освіти України: виклики часу", організований у рамках заходів, присвячених Дню науки в Україні.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до обговорення нагальних проблем освітньої галузі сьогодення.

4876
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29