Ректорат та Рада молодих вчених КДПУ оголошують конкурс «Кращий молодий науковець Криворізького державного педагогічного університету 2023 року». Головною метою конкурсу є виявлення талановитої молоді та підтримка наукових досліджень молодих науковців КДПУ.

Конкурс проводиться у двох номінаціях:

1. «Кращий молодий учений» – для молодих науковців зі складу науково-педагогічних працівників КДПУ;

2. «Кращий молодий дослідник» – для молодих науковців зі складу аспірантів денної форми навчання.

Термін подання документів на конкурс – з 6 травня до 13 травня 2023 року.

До участі в конкурсі допускаються молоді науковці КДПУ (віком до 35 років на момент проведення конкурсу), які плідно працюють за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки України.

Учасникам необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням.

При виникненні питань просимо звертатись до голови РМУ КДПУ – Галини Алєки (e-mail:[email protected]).

26395

 6 грудня 2023 року представники Ради молодих учених Криворізькогодержавного педагогічного університету (Маргарита Кірєєва та Валерія Безуглова) провели захід на тему: «Тайм-менеджмент науковця: як ефективно керувати часом?». 

Снимок экрана 2023 12 06 в 15.06.57

Під час заходу учасники дізнались про сутність поняття та особливості тайм-менеджменту сучасного науковця, розглянули кейси, визначили власний хронотип за методикою Майкла Бреуса, а також дізнались ідеальний розпорядок дня для кожного хронотипу. Науково-педагогічні працівники, аспіранти та здобувачі освіти також отримали практичні поради щодо вдалого розкладу. Окрім цікавої інформації, учасники заходу змогли познайомитись з новими цікавими людьми та попрацювати у командах, обговорюючи запропоновані кейси та завдання.

Знімок екрана 2023 12 06 о 16.21.32

Знімок екрана 2023 12 06 о 15.39.10

 

 

 

 

 

 

 

 

Завершився захід позитивним фідбеком від учасників заходу. 

24025

Шановні студенти, аспіранти та науково-педагогічні працівники!

Ми раді запросити вас на захід з теми "Як ефективно керувати часом? Тайм-менеджмент для науковця", який відбудеться 6 грудня о 15:00 за посиланням:
https://us04web.zoom.us/j/77899652342?pwd=qeeblIb5CBfySng0aOeOVFLCqmzHwE.1

Ідентифікатор конференції: 778 9965 2342

Код доступу: 2023

На цьому онлайн-заході ви матимете можливість дізнатися про сучасні підходи до керування часом, які особливо важливі для науковців. Наші спікери поділяться корисними порадами та стратегіями, які допоможуть вам оптимізувати ваш робочий час та підвищити продуктивність.

Не пропустіть цю унікальну можливість отримати цінні знання та практичні навички з тайм-менеджменту, які сприятимуть вашому успіху у науковій діяльності.

З нетерпінням чекаємо на вас!

З повагою, Рада молодих вчених Криворізького державного педагогічного університету.

 

23997

Щорічно до Дня науки в Україні Рада молодих учених при Міністерстві освіти та науки України проводить церемонію нагородження кращих молодих науковців, які проводять дослідження у різних галузях науки та засвідчують, що  українська нація є славетною і майбутнє нашої держави неможливе без освітньо-наукової ітерації  та синергетичного поєднання вчених.

     Криворізький державний педагогічний університет гідно представила аспірантка 4 року навчання кафедри педагогіки Приступа Яна В'ячеславівна.

Вітаємо Яну В'ячеславівну з перемогою та висловлюємо подяку за підтримку престижу Криворізького державного педагогічного Університету та професіоналізм у педагогічній науці та практиці. Ця перемога є гордістю Університету, що каже про високий рівень підготовки висококваліфікованих кадрів.

Бажаємо подальших здобутків, перемог та невпинного руху вперед! Пишаємось тим, що можемо захищати честь Університету в обличчях наших дисертантів. 

photo 2023 05 23 22 34 42

photo 2023 05 23 22 34 47 photo 2023 05 23 22 35 37  photo 2023 05 23 22 34 37

22492

Вітаємо переможців конкурсу

«Кращий молодий науковець КДПУ 2022»!

      Згідно з Положенням про конкурс, було визначено дві номінації: «Кращий молодий учений» (для молодих науковців зі складу науково-педагогічних працівників КДПУ) і «Кращий молодий дослідник» (для молодих науковців зі складу аспірантів денної форми навчання).

       Всі молоді науковці КДПУ мали змогу заповнити аплікаційну форму учасника, розміщену на сторінці РМУ.

            За результатами аналізу наукових здобутків переможцями стали:

  • Номінація «Кращий молодий учений» – Давоян Єлизавета Едуардівна, доктор філософії з психології, асистент кафедри практичної психології;
  • Номінація «Кращий молодий дослідник» – Лисоконь Ілля Олександрович, аспірант 2 року денної форми навчання, спеціальність “011 Освітні, педагогічні науки”.

Бажаємо молодим ученим творчих успіхів та натхнення для наукового пошуку, реалізації найсміливіших задумів і планів, творчої енергії, здоров’я, благополуччя, оптимізму, нових наукових звершень та відкриттів!

img5

22482

   В рамках міжуніверситетської співпраці Радою молодих вчених КДПУ  ініційовано підписання двох договорів. 

Перший договір був підписаний між Криворізьким державним педагогічним університетом та Кременчуцьким національним університетом імені Михайла Остроградського, що передбачає спільну діяльність за такими напрямами:

  • співробітництво у науково-освітній сфері;
  • обмін науково-технічною інформацією і досвідом використання нових технологій навчання;
  • проведення наукових заходів на взаємовигідних умовах;
  • підготовка публікацій та обмін ними;
  • стажування та підвищення кваліфікації науково-педагогічних і педагогічних працівників на безоплатній основі.

     Рада молодих вчених КДПУ висловлює слова вдячності Літвіновій Ользі Володимирівні, кандидату психологічних наук, доценту кафедри психології, педагогіки та філософії Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського за сприяння та всебічну підтримку!

         Глибоко переконані, що в межах співпраці буде втілено безліч наукових ідей та проектів, що наближатиме перемогу! Тримаємо науковий фронт разом!

12   3

 

Другий договір був підписаний між Радою молодих вчених КДПУ  ініційовано підписання договіру між Криворізьким державним педагогічним університетом та Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана, метою якого є спільна діяльність у сфері освіти і науки та підвищення професійного рівня науково-педагогічних і педагогічних кадрів.

     Рада молодих вчених КДПУ висловлює слова вдячності Ларіну Дмитру Ігоревичу, кандидату психологічних наук, доценту кафедри педагогічки та психології КНЕУ ім.. Вадима Гетьмана за сприяння та всебічну підтримку!

         Глибоко переконані, що в межах співпраці буде втілено безліч наукових ідей та проектів, що наближатиме перемогу! Тримаємо науковий фронт разом!

4    2   3

22481

Ректорат та Рада молодих вчених КДПУ оголошують конкурс «Кращий молодий науковець Криворізького державного педагогічного університету 2022 року». Головною метою конкурсу є виявлення талановитої молоді та підтримка наукових досліджень молодих науковців КДПУ.

Конкурс проводиться у двох номінаціях:

1. «Кращий молодий учений» – для молодих науковців зі складу науково-педагогічних працівників КДПУ;

2. «Кращий молодий дослідник» – для молодих науковців зі складу аспірантів денної форми навчання.

Термін подання документів на конкурс – з 01 травня до 08 травня 2022 року.

До участі в конкурсі допускаються молоді науковці КДПУ (віком до 35 років на момент проведення конкурсу), які плідно працюють за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки України.

Учасникам необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням.

22159

Іванова Галина Ігорівна (голова РМУ КДПУ), Давоян Єлизавета Едуадівна (заступник голови РМУ КДПУ) та Приступа Яна Вячеславівна (член РМУ КДПУ від фізико-математичного факультету) 2 лютого долучилися до онлайн заходу «Кібергігієна у житті та на роботі». Захід організовано Офісом підтримки вченого у партнерстві з Фондом Східна Європа. Запрошеним спікером даного заходу був Іван Копиченко, експерт програми EGAP Фонду Східна Європа. В рамках заходу спікер поділився практичними інструментами для убезпечення себе та свого робочого простору від можливих кіберризиків.

Снимок экрана 2023 02 02 в 12.17.41

Снимок экрана 2023 02 02 в 12.16.42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Снимок экрана 2023 02 02 в 12.19.48

Снимок экрана 2023 02 02 в 12.20.43

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Снимок экрана 2023 02 02 в 12.23.23Снимок экрана 2023 02 02 в 12.24.21

Снимок экрана 2023 02 02 в 12.26.05

Снимок экрана 2023 02 02 в 12.25.46

21279

26 січня відбулася зустріч з Альоною Харченко, співзасновницею стартапу Devanthro, за темою «Підприємництво та високі технології в Німеччині: андроїди, наука та стартапи з перших вуст» до якої долучилися Іванова Галина Ігорівна (голова РМУ КДПУ) та  Давоян Єлизавета Едуардівна (заступник голови РМУ). На заході спікерка поділилася корисною платформою для тих, хто шукає партнерів для стартапу. Кому цікаво, залишаємо посилання https://www.ycombinator.com/cofounder-matching.

26 january photo1

 

26 january photo2

 

21278

           15.11.2022 року, не дивлячись на екстримальні умови  (вимкнення світла, масштабної тривоги) в рамках реалізації співпраці між університетами Криворізький державний педагогічний університет та Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, за ініціативи Ради молодих вчених КДПУ відбувся воркшоп "Запобігання академічному плагіату в дослідницькій роботі, практичні поради". Спікерами заходу були член ради Молодих вчених КДПУ, аспірантка 4 року навчання кафедри педагогіки Приступа Яна, запрошеним гостем був доцент кафедри педагогіки та психології Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана Ларін Дмитро Ігорович.

         Особливістю заходу було надання практичних порад від спікерів стосовно запобігання академічному плагіату, обмін досвідом у рамках міжуніверситетської співпраці. Протягом заходу присутні мали змогу долучитися до обговорення за допомогою хмарних технологій та перевірити свої знання та характеріологічні особливості за допомогою онлайн тесту.

       Під час зустрічі відчувалося, навіть через монітор неймовірну підтримку, зацікавленість обраною спікерами тематикою, що було висказано під час feedback  висловлювань.

Висловлюємо слова вдячності Ларіну Дмитру Ігоревичу за долученість до обговорення!

Бажаємо всім мирного неба та подальших успіхів у розбудові вітчизняної науки!

Все буде Україна!

photo_2022-11-16_18-04-28_2.jpg

photo_2022-11-16_18-04-28_3.jpg photo_2022-11-16_18-04-29.jpgphoto_2022-11-16_18-04-30.jpg  photo_2022-11-16_18-04-30_2.jpgphoto_2022-11-16_18-04-32.jpg photo_2022-11-16_18-04-31_4.jpg

photo_2022-11-16_18-04-34.jpgphoto_2022-11-16_18-04-28.jpg

20756
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31