Склад Вченої ради Криворізького державного педагогічного університету

(затверджено наказом №15 від 08.09.2016 р.)

 1. Шрамко Ярослав Владиславович – ректор

2. Батюк Алім Миколайович -- в.о. завідувача кафедри фізичної культури та методики її викладання

3. Бобилєв Дмитро Євгенович --  завідувач кафедри математики та методики її навчання

4. Бондаренко Ольга Володимирівна  – завідувач навчально-методичного відділу

5. Бурман Людмила Володимирівна – голова первинної профспілкової організації

6. Варданян Марина Володимирівна -- декан факультету іноземних мов

7. Віняр Ганна Миколаївна – директор бібліотеки

8. Віхрова Олена Вікторівна – декан фізико–математичного факультету

9. Гаманюк Віта Анатоліївна – проректор з наукової роботи

10. Гергель Євгеній Леонідович – декан психолого–педагогічного факультету

11. Грабовець Ірина Володимирівна – завідувач кафедри соціології та економіки

12. Грідіна Олена Олександрівна -- студентка фізико-математичного факультету,групи МІ-16

13. Дороніна Тетяна Олексіївна – завідувач кафедри педагогіки

14. Дудніков Микола Олексійович – завідувач кафедри російської філології та зарубіжної літератури

15. Євтушенко Едуард Олексійович – декан природничого факультету

16. Золотницький Михайло Якович – проректор з АГР

17. Зоренко Ірина Станіславівна – завдувач кафедри англійської філології

18. Ізвєкова Світлана Юріївна – студентка факультету української філології, гр.УМЛ–15

19. Іншаков Артур Євгенович -- виконувач обов'язків декана факультету дошкільної і технологічної освіти

20. Казаков Володимир Леонідович – завідувач кафедри фізичної географії, краєзнавства та туризму

21. Качанов Ярослав Ігорович -- голова студентської ради університету

22. Ковтуненко Владислав Олександрович -- студент факультету української філології, гр.УФР-17

23. Ковшар Олена Вікторівна – завідувач кафедри дошкільної освіти

24. Кожухар Олександр Іванович – завідувач кафедри всесвітньої історії

25. Козаченко Надія Павлівна – завідувач кафедри філософії

26. Колоїз Жанна Василівна – завідувач кафедри української мови

27. Коновал Олександр Андрійович – завідувач кафедри фізики та методики її навчання

 28. Красюк Ірина Олександрівна  – в.о. завідувача кафедри образотворчого мистецтва

 29. Лаврентьєва Олена Олександрівна – завідувач кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання

30. Лисечко Валерій Петрович – проректор з науково–педагогічної роботи

31. Любар Руслана Олександрівна -- завідувач кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування

32. Маленко Яна Вячеславівна – завідувач кафедри ботаніки та екології

33. Мельник Наталя Георгіївна – завідувач кафедри української та зарубіжної літератур

34. Мельничук Галина миколаївна – завідувач кафедри німецької мовиі літератури з методикою викладання

35. Мірошник Зоя Михайлівна – завідувач кафедри практичної психології

36. Міщанчук Вікторія Миколаївна – завідувач кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки

37. Остроушко Оксана Андріївна – перший проректор

38.  Павлик Олена Анатоліївна – завідувач кафедри змісту і методики початкового навчання

39. Панафідін Ігор Олексійович -- заступник декана факультету географії, туризму та історії

40. Печеніна Наталя Анатоліївна – завідувач кафедри історії України та правознавства

41. Руда Альона Юріївна -- студентка психолого-педагогічного факультету, групи ПНП-16

42. Савченко Лариса Олексіївна – завідувач кафедри педагогіки та методики технологічної освіти

43. Салата Ірина Анатоліївна – завідувач кафедри англійської мови з методикою викладання

44. Семененко Любов Миколаївна – декан факультету української філології

45. Сокіряка Світлана Андріївна – начальник відділу кадрів

46. Соловйов Володимир Миколайович – завідувач кафедри інформатики та прикладної математики

47. Соловйова Тетяна Олександрівна – аспірантка кафедри української мови

48. Старова Тетяна Валеріївна – завідувач кафедри хімії та методики її навчання

49. Страта Максим Миколайович --студент факультету дошкільної і технологічної освіти, групи ТОА-16

50. Стригунов Володимир Іванович – завідувач кафедри зоології, фізіології та валеології

 51. Терещенко Валентина Григорівна – учений секретар

 52. Токарева Наталя Миколаївна – завідувач кафедри загальної і вікової психології

53. Томашевський Володимир Володимирович – завідувач кафедри декоративно–прикладного мистецтва та дизайну

54. Третяк Олена Анатоліївна – головний бухгалтер

55. Холошин Ігор Віталійович – завідувач кафедри економічної і соціальної географії та методики викладання

56. Шимко Ія Миколаївна –  завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи

57. Шрамко Оксана Іллівна – декан факультету мистецтв

58. Ярков Сергій Валерійович – декан факультету географії, туризму та історії

 

 

 

15
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31