Склад Вченої ради Криворізького державного педагогічного університету

(затверджено наказом № 421 від 06.09.2021 р.)

 

1. Шрамко Ярослав Владиславович – професор кафедри філософії

2. Абдула Андрій Іванович – завідувач кафедри філософії

3. Баруліна Юлія Олександрівна – в. о. проректора з науково-педагогічної роботи

4. Батюк Алім Миколайович – завідувач кафедри фізичної культури та методики її викладання

5. Березовська-Савчук Наталя Анатоліївна – учений секретар

6. Бобилєв Дмитро Євгенович – завідувач кафедри математики та методики її навчання

7. Бондаренко Ольга Володимирівна – завідувач навчально-методичного відділу

8. Бурман Людмила Володимирівна – голова первинної профспілкової організації.

9. Варданян Марина Володимирівна – декан факультету іноземних мов

10. Віхрова Олена Вікторівна – декан фізико-математичного факультету

11. Гаманюк Віта Анатоліївна –в. о. проректора з наукової роботи

12. Гергель Євгеній Леонідович – декан психолого-педагогічного факультету

13. Гончарова Тетяна Юріївна – аспірантка першого року денної форми навчання кафедри практичної психології

14. Грабовець Ірина Володимирівна – завідувач кафедри соціології та масових комунікацій

15. Дороніна Тетяна Олексіївна – завідувач кафедри педагогіки

16. Дудніков Микола Олексійович – завідувач кафедри перекладу та слов’янської філології

17. Ейвас Лариса Феліксівна – в. о. декана факультету мистецтв

18. Євтушенко Едуард Олексійович – в. о. декана природничого факультету

19. Ємельова Анна Петрівна – в. о. завідувача кафедри декоративно-прикладного мистецтва та дизайну

20. Золотницький Михайло Якович – в. о. проректора з адміністративно-господарської роботи

21. Зоренко Ірина Станіславівна – завідувач кафедри англійської філології

22. Казаков Володимир Леонідович – завідувач кафедри фізичної туризму та економіки

23. Ковшар Олена Вікторівна – завідувач кафедри дошкільної освіти

24. Колоїз Жанна Василівна – завідувач кафедри української мови

25. Красюк Ірина Олександрівна – завідувач кафедри образотворчого мистецтва

26. Кулінка Юлія Сергіївна – в. о. декана факультету дошкільної і технологічної освіти

27. Маленко Яна Вячеславівна – в. о. завідувача кафедри ботаніки та екології

28. Малиш Катерина Леонідівна – студентка 3 курсу природничого факультету, гр. БП-19

29. Мельник Наталя Георгіївна – в. о. завідувача кафедри української та зарубіжної літератур

30. Мельничук Галина Миколаївна – завідувач кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання

31. Мірошник Зоя Михайлівна – завідувач кафедри практичної психології 

32. Овчаренко Наталія Анатоліївна – в. о. завідувача кафедри музикознавства, інструментальної та хореографічної підготовки

33. Остроушко Оксана Андріївна – в. о. ректора

34. Павлик Олена Анатоліївна – в. о. завідувача кафедри початкової освіти

35. Печеніна Наталя Анатоліївна – завідувач кафедри історії

36. Примаченко Ярослава Сергіївна – студентка 3 курсу факультету української філології, гр. УАФ-19

37. Ракітянська Людмила Миколаївна – в. о. завідувача кафедри методики музичного виховання, співу та хорового диригування

38. Савченко Лариса Олексіївна – завідувач кафедри педагогіки та методики технологічної освіти

39. Салата Ірина Анатоліївна – завідувач кафедри англійської мови з методикою викладання

40. Семененко Любов Миколаївна – декан факультету української філології

41. Слюсаренко Микола Анатолійович – завідувач кафедри фізики та методики її навчання

42. Сокіряка Світлана Андріївна – начальник відділу кадрів

43. Соколовська Олександра Сергіївна – голова студради, студентка 4 курсу факультету дошкільної і технологічної освіти, гр. ДВП(Х)-18.

44. Соловйов Володимир Миколайович – в. о. завідувача кафедри інформатики та прикладної математики

45. Старова Тетяна Валеріївна – в. о. завідувача кафедри хімії та методики її навчання

46. Стригунов Володимир Іванович – завідувач кафедри зоології та методики навчання біології

47. Терещенко Валентина Григорівна – учений секретар

48. Токарева Наталя Миколаївна – завідувач кафедри загальної і вікової психології

49. Третяк Олена Анатоліївна – головний бухгалтер

50. Холошин Ігор Віталійович – завідувач кафедри географії та методики її навчання

51. Цись Олег Олександрович – завідувач кафедри загальнотехнічних дисциплін та професійного навчання

52. Чепурко Юлія Володимирівна – студентка 3 курсу природничого факультету, гр. БП-19

53. Шимко Ія Миколаївна – завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи

54. Щур Ганна Вікторівна – студентка 3 курсу психолого-педагогічного факультету, гр. ПНП-19

55. Юрченко Маргарита Володимирівна – студентка 3 курсу фізико-математичного факультету, гр. МІ-19

56. Ярков Сергій Валерійович – в. о. декана факультету географії, туризму та історії

 

 

 

15
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша