Програма

15714

Раді анонсувати початок прийому наукових матеріалів для публікації у закордонній колективній монографії та збірнику конференції. Майбутні видання стануть результатом праці колективу авторів, об'єднаних спільною ідеєю представити підсумки своїх досліджень, що будуть опубліковані у країні Європейського Союзу.

Кожна наукова робота, опублікована у закордонних виданнях, отримає власний номер DOI, що дозволить авторам знайти свою наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI), який був розроблений фахівцями Державної науково-технічної бібліотеки України за дорученням Колегії Міністерства освіти і науки України.

Електронні версії колективної монографії та збірника конференції будуть розміщені на сайті видавництва Baltija Publishing". Всі наукові роботи будуть проіндексовані у наукометричних базах Google Scholar та Crossref.

15015
Редколегія
Наукового збірника
«Актуальні питання гуманітарних наук:
міжвузівський збірник наукових праць молодих вчених
Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка»
запрошує до участі у публікації Випуску No 37.

Збірник індексується в міжнародній наукометричній базі Index Copernicus International (Республіка Польща).

Інформаційний лист.

14987

Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка і Сумський відділ Українського географічного товариства готують до видання у 2021 році черговий збірник наукових праць «Наукові записки Сумського державного педагогічного університету. Географічні науки» (ISSN 2413-8800 print, 2524-2598 online).

У виданні планується створення наступних тематичних розділів: «Фізична географія і ландшафтознавство», «Картографія та геоінформатика», «Соціально-економічна географія та геополітика», «Еволюційна географія та геоморфологія», «Геоекологія і раціональне природокористування», «Рекреаційна географія і туризм», «Методика викладання географічних дисциплін» тощо. Дописувачами запрошуються викладачі, наукові співробітники, здобувачі наукового ступеня, вчителі, магістранти.

Інформаційний лист

14782

Запрошуємо всіх викладачів і студентів взяти участь у вебінарі, який відбудеться 11 березня о 15.00 за Київським часом.
На вебінарі ми розповімо про новий звіт подібності та методології оцінки наукових і студентських робіт на плагіат.Ми розповімо про вимоги законодавства України і ЄС в питаннях запобігання плагіату, а також відповімо на питання, пов'язані з плагіатом при публікації наукових статей в журналах, індексованих SCOPUS і Web of Science. Ми також презентуємо прототип інтеграції з базою дисертацій УкрІНТЕІ та розповімо, як працюватиме перевірка в цій базі даних.
Спікери - Максим Маєвський і Алі ТахмазовВідео інструкція нового звіту подібності доступна по посиланню

14781

Програма

14592
Редакційний відділ повідомляє про початок прийому статей до фахових видань, засновником яких є Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини:
Проблеми підготовки сучасного вчителя (педагогічні науки, спеціальності 011, 015) ‒ випуск заплановано на кінець квітня 2021 р.;
Психолого-педагогічні проблеми сучасної школи (педагогічні науки, спеціальності 011, 012, 013, 014, 015, 016) ‒ випуск заплановано на кінець травня 2021 р.;
Збірник наукових праць Уманського державного педагогічного університету (педагогічні науки, спеціальності 011, 015) ‒ випуск заплановано на кінець червня 2021 р.
Статті просимо надсилати до 4 березня 2021 р. на e-mail: vrv.udpu@gmail.com, обов’язково вказавши назву видання. 
14449

Редакція наукового журналу "Politicus" запрошує до співробітництва вчених, практичних працівників, студентів, читачів, що цікавляться проблематикою журналу.

Секції журналу:
1. Теорія та історія політичної науки;
2. Політичні інститути та процеси;
3. Політична культура та ідеологія;
4. Політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку;
5. Етнополітологія та етнодержавознавство.

Інформаційний лист.

14266
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі  конгресу,
який відбудеться 09-10 лютого 2021 року
в Національному університеті «Львівська політехніка».
14076
     Державна науково-технічна бібліотека України (ДНТБ) надає послуги з депонування результатів інтелектуальної діяльності (РІД).
     На сайті ДНТБ України  https://dntb.gov.ua/ в розділі «Послуги», в підрозділі «Депонування» розміщена «Інструкція про депонування результатів інтелектуальної діяльності науково-технічного змісту у Державній науково-технічній бібліотеці України».
     Контактний телефон (044) 521-93-53
13812
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша