- Автор: Приймальна комісія
- Перегляди: 480
МОН інформує про особливості вступної кампанії 2024 року на бакалавра (магістра ветеринарного, медичного та фармацевтичного спрямування) для осіб, які зареєстровані на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де ведуться активні бойові дії станом на 01 липня 2024 року.
Існують спеціальні умови участі в конкурсному доборі на навчання для здобуття вищої освіти, а також спеціальні умови вступу на навчання за державним або регіональним замовленням (квота-2).
1. Спеціальні умови вступу на навчання за державним або регіональним замовленням (квота-2):
Квота-2 — визначена частина максимального обсягу бюджетних місць (для відкритих конкурсних пропозицій), яка може бути використана для приймання вступників на основі ПЗСО (після 11 класів) та НРК5 (після фахового коледжу). Ця квота стосується осіб, місце проживання яких:
- станом на 24 лютого 2022 року задекларовано (зареєстровано) на тимчасово окупованих територіях;
- у населених пунктах, віднесених до території активних бойових дій станом на 01 липня 2024 року;
- у населених пунктах, тимчасова окупація яких російською федерацією завершилася після 01 січня 2024 року (деокуповані території), які перебувають на ній або здійснили внутрішнє переміщення з неї в календарний рік вступу.
Хто може скористатися квотою-2? Особи, які переселилися з цих територій до 01 січня 2024 року.
Умови: ця категорія передбачає, що вступники можуть брати участь у конкурсі на місця державного або регіонального замовлення за квотою-2 на основі результатів НМТ або НМТ та творчого конкурсу (для окремих спеціальностей).
2. Спеціальні умови участі в конкурсному доборі на навчання для здобуття вищої освіти:
Хто може скористатися? Особи, які зареєстровані на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де ведуться активні бойові дії станом на 01 липня 2024 року, та які перебувають на ній або переселилися з цих територій після 01 січня 2024 року.
Умови: вступ може відбуватися на основі співбесіди замість результатів НМТ або співбесіди замість результатів НМТ та творчого конкурсу (для окремих спеціальностей). Також вони можуть подаватися за квотою-2.
Порядок подання заяв та оцінювання: подавання заяв і проведення оцінювання можуть здійснюватися особисто або дистанційно.
- Автор: Приймальна комісія
- Перегляди: 517
Відповідальна особа за роботу освітнього центру
Бобилєв Дмитро Євгенович
Заступник відповідальної особи
Мальченко Світлана Леонідівна
Адреса освітнього центру: проспект Університетський, будинок 54 місто Кривий Ріг Дніпропетровська область (Головний корпус КДПУ, 1 поверх, кабінет 118).
Контакти (телефон, E-mail):
тел.: +38 (056) 470-13-47
моб. тел.: +38 (068) 265-95-77
e-mail: [email protected]
Уповноважений заклад загальної середньої освіти. Контакти (телефон, email):
Криворізький ліцей № 81 Криворізької міської ради Дніпропетровської області. Адреса: вулиця 21-ї бригади Національної гвардії, будинок 10, місто Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50038.
Телефони: (056)-470-10-12. E-mail: [email protected].
Графік роботи: понеділок-п'ятниця 8:00-15:30 – Шаліманова Олена Миколаївна
Центр працює з 01 червня до 30 вересня.
Центр:
- надає консультації та сприяє в оформленні декларації заявника;
- забезпечує консультування заявника щодо річного оцінювання (зразки тестових завдань, онлайн курсів, очних консультацій тощо);
- сприяє проведенню річного оцінювання та державної підсумкової атестації заявника з української мови та історії України, видачі йому документів державного зразка про базову середню освіту або повну загальну середню освіту (здійснюється уповноваженим закладом загальної середньої освіти);
- організовує оформлення документів заявника як вступника, проведення вступного випробування (вступних випробувань) до закладу освіти та (в разі проходження конкурсного відбору) надання рекомендації для вступу до закладів вищої або фахової передвищої освіти (здійснюється базовим закладом освіти), до закладів професійної (професійно-технічної) освіти;
- сприяє поселенню заявника на час проходження річного оцінювання, державної підсумкової атестації та проведення вступного випробування до гуртожитку закладу освіти;
- сприяє отриманню заявником документів, що посвідчують особу;
- забезпечує консультування заявника щодо можливості навчання на підготовчих курсах.
Заявником особисто подаються в письмовій формі такі документи:
- заява;
- сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2019 - 2021 років або результати національного мультипредметного тесту (за бажанням);
- довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (за наявності);
- документ, що посвідчує особу, а за його відсутності - свідоцтво про народження.
- у разі відсутності в документі, що посвідчує особу, відмітки про реєстрацію місця проживання на територіях, де неможливо забезпечити виконання стандартів освіти України та/або стабільний освітній процес, підтвердження факту проживання може здійснюватися на підставі відомостей, зазначених у документах, визначених в абзаці третьому частини сьомої статті 4 Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб", копіях документів, до яких вносяться відомості про місце проживання та/або довідки про реєстрацію місця проживання батьків (одного з батьків), в яких зазначено місце проживання на відповідних територіях;
- чотири кольорові фотокартки розміром 3 × 4 см;
- документ про освіту державного зразка та додаток до нього;
- довідку про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації (крім випадків звільнення від державної підсумкової атестації) уповноваженого закладу загальної середньої освіти в рік вступу (за відсутності документа про освіту державного зразка та додатка до нього), яка є підставою для участі в конкурсі без подання сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання або національного мультипредметного тесту.
Оформлення заяв, іспити і зарахування цієї категорії вступників – проходять за спрощеною схемою. Це так звана квота-2, яка передбачає заповнення 10% від бюджетних місць. Абітурієнт з непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей та тимчасово окупованих територій Криму звертається до ОЦ з освітньою декларацією. Оскільки атестати, отримані в освітніх закладах Криму і так званих ДНР/ЛНР, не є чинними, ми направляємо такого вступника до загальноосвітнього закладу, визначеного МОЗ України, де він екстерном складає іспити з української мови, математики і історії України. Четвертий іспит (на вибір вступника) – української літератури, біології, хімії, фізики, іноземної мови (англійська, німецька, французька, іспанська), географії – в разі успіху на попередньому етапі абітурієнт складає вже у стінах КДПУ. Крім цього вступники з непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей та тимчасово окупованих територій Криму можуть подавати заяви для вступу на контракт.
Вступати через освітні центри мають право особи, які:
- мають український документ про освіту (дистанційна або екстернатна форма здобуття освіти);
- не мають українського документу про освіту;
- складали ЗНО/НМТ і матимуть відповідні сертифікати 2021, 2022, 2023 та 2024 року;
- не складали ЗНО.
Більш детальна інформація за посиланням
- Автор: Приймальна комісія
- Перегляди: 762