26 та 27 жовтня 2021 р. Національні Еразмус+ офіси за підтримки Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури (ЕАСЕА) проведуть Еразмус+ CBHE Virtual Fair.

Ярмарка проєктів організована з метою представити близько 100 проєктів з розвитку потенціалу у сфері вищої освіти - CBHE з усіх регіонів та їх досягнуті найактуальніші результати та успішні практики для різної цільової аудиторії з країн членів та партнерів Програми.

Детально у буклеті заходу за посиланням тут.

Детальна інформація про ці та всі 48 проєктів СВНЕ в Україні (англійською і українською мовами) - за посиланням тут.

Відеотрансляція онлайн буде відкрита для всії бажаючих!

Мова участі: англійська (іспанська та французька додатково).

Долучитись до перегляду можна буде через:

1. Youtube Channel: https://www.youtube.com/channel/UCcvJXAVDeI84q2_5whFEX9A
2. Facebook Page: https://www.facebook.com/Erasmus-Capacity-Building-in-Higher-Education-Online-Fair-109758658136512/

17120

Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує до участі у кластерному заході з цифрової трансформації в освіті та суcпільстві - круглому столі «Цифрові трансформації в освіті та суспільстві: вплив Програми ЄС Еразмус+», що відбудеться 13 жовтня 2021 р. (з 13:30 до 16:40) в он-лайн форматі на платформі Zoom.

Програма заходу.

Обов'язкова реєстрація. Форми для участі за посиланням (відкриті до 12 жовтня 2021 р., 12:00).

17001

У вівторок, 5 жовтня, о 18.00, Офіс Фулбрайта в Україні запрошує всіх зацікавлених на онлайн-презентацію програми Fulbright Research and Development Program (FRDP) — конкурсу для молодих дослідників та викладачів.

Під час зустрічі, разом з випускниками Програми FRDP, буде повідомлено про умови участі у конкурсі, цьогорічні вимоги до подання матеріалів.

У зустрічі братиме участь Олена Танчик, декан факультету економіки Донецького державного університету управління, стипендіатка програми Fulbright Research and Development Program 2021-2022 в Університеті Арізони (Arizona State University, Tempe, AZ). Вона приєднається з Арізони, щоби розповісти про перші тижні перебування в університеті та відповісти на запитання щодо підготовки конкурсного есея з описом дослідницьких планів, вибору теми конкурсного подання на Програму Фулбрайт, пошуку майбутньої приймаючої інституції у США.

Нагадуємо, що у конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій, викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ.

Заявки на конкурс приймають до 1 листопада щороку.

РЕЄСТРАЦІЯ є обов'язковою. Запрошення на Zoom – презентацію буде надіслано зареєстрованим учасникам 5 жовтня, за годину до початку зустрічі.

Презентації програми FRDP та онлайн-консультації за участі фулбрайтівських випускників відбуватимуться щовівторка (наступні -12, 19, та 26 жовтня). Слідкуйте за оголошеннями на сайті Програми імені Фулбрайта.

16907

Мета конференції - провести підсумки досягнень проекту ERASMUS+ PRINTeL та отримати перспективи для подальших ініціатив. Конференція дає змогу проаналізувати досягнення останніх років для підтримки університетів-бенефіціарів у вирішенні ключових проблем викладання та навчання (T&L), а також замислитися над тим, що чекає у майбутньому.

Час проведення конференції: 09:00 за Брюсселем.

Детальніше про конференцію та реєстрація за посиланням

16860

З 11 жовтня по 3 листопада відбудеться онлайн зустріч з більш ніж 30 університетами з Великої Британії. Подія The Study UK: Meet UK Universities Online пропонує шанс для студентів звязатися онайлн з британськими університетами та дізнатися інформацію стосовно вступу та навчання у Великій Британії. 

11-15 жовтня: вебінари, що стосуються навчання у Великій Британії.

25 жовтня - 3 листопада: онлайн зустрічі з представниками університетів. 

Детальніше про подію та реєстрація за посиланням

16828

Всіх бажаючих запрошено взяти участь в семінарі на тему "Empowering R&I collaboration and interchange in social sciences inresponse to the pandemic challenges", що відбудеться 14 жовтня 2021 р. в форматі он-лайн.

Основною метою заходу є підвищення поінформованості про нещодавно створений Європейським Союзом Coronavirus Global R&I Collaboration Portal (сайт знаходиться на стадії розробки). Захід ставить на меті залучити більше потенційних учасників Порталу, представивши можливості співпраці для вирішення соціально-економічних аспектів пандемії коронавірусу. 

Детальніше за посиланням.

16813

Шановні студенти, викладачі та науковці!

International Science Group запрошує студентів, викладачів шкіл та університетів прийняти участь у дистанційній міждисциплінарній міжнародній науково-практичній конференції "Problems of modern science and practice", 21-24 вересня 2021 р., Бостон, США. 

Реченець подачі тезисів та організаційних внесків - до 19 вересня включно.

Організаційний внесок складає 250 грн

Розміщення матеріалів конференції на сайті - 21 вересня.

Форма участі - заочна (дистанційна).

З інформаційним листом конференції можна ознайомитися за посиланням

16709

У рамках проекту "Training for Higher Education Administrators in Ukraine (THEA Ukraine)" упродовж 2019-2021 рр. проводилися навчання у сфері інтернаціоналізації у вищій освіті та менеджменті науки. Учасники працювали над індивідуальними проектами для сприяння міжнародної орієнтації своїх навчальних закладів.

У контексті заключної конференції проекту, результати THEA Ukraine будуть використані як можливість обговорити з колегами поточні питання та напрямки розвитку у сфері інтернаціоналізації вищих навчальних закладів України та за її межами. 

До участі в обговоренні запрошується адміністрація університетів, науковці, викладачі та студенти, які цікавляться питаннями інтернаціоналізації.

Конференція відбудеться 28.09.2021 р. Участь у конференції безкоштовна. 

Програма та реєстрація доступні за посиланням.

З оригіналом новини можна ознайомитися за посиланням

16699

Шановні колеги

Інформуємо, що Вища школа лінгвістична (WSL), з якою університет має угоду про співробітництво, організовує Програму підвищення компетенції та В2 для працівників ВНЗ з 5 жовтня 2021 р по 8 жовтня 2021 р. Програми відбуватимуться у режимі онлайн. 

Деталі програм та реєстрація учасників відбувається на факультеті іноземних мов (деканат факультету іноземних мов, гуманітарний корпус, вул. Героїв АТО, 79 А, тел. +380961431041).

16685

Міністерство освіти і науки України запрошує заклади вищої освіти взяти участь в інформаційно-комунікаційному заході щодо запуску конкурсного відбору проектів, які фінансуються за рахунок зовнішнього інструменту допомоги Європейського Союзу для виконання зобов'язань України у рамковій програмі Європейського Союзу з наукових досліджень та іновацій "Горизонт 2020" (далі - конкурс). 

Захід відбудеться 21 вересня 2021 року о 10:00 у форматі онлайн на платформі Microsoft Teams за посиланням.

Детальніше про конкурс можна ознайомитися на офіційній сторінці МОН за посиланням.

Для підтвердження участі просимо заповнити коротку реєстраційну форму за посиланням.

16662
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша