Асоціація європейських прикордонних регіонів (АЄПР) спільно з Університетом Вікторії (Канада) пропонує гранти на подорож для авторів оригінальних досліджень або аналітичних статей, які будуть представлені у Транскордонній школі АЄПР 8 листопада 2023 року в Кошице (Словаччина). Подорожні гранти покривають проїзд, проживання протягом трьох ночей та харчування, а також участь у Транскордонній школі AEBR та щорічній конференції AEBR.

Дізнатися більше про інформацію.

З усіх питань співпраці звертайтеся за адресою: [email protected].

23137

За інформацією Міністерства закордонних справ України, отримано листом від 21.08.2023 №512/14-200-98525, Бізнес-Школа Університету м. Порту (Португальська Республіка) з нагоди 35-річчя пропонує українським громадянам 5 стипендій для навчання у 2023/2024 навчальному році за програмами МВА (International MBA, Executive MBA, Digital MBA).

Дізнатися більше про історію PBS та інформацію про програмами MBA можна у доданій презентації.

Зарахування на навчання відбуватиметься на основі відповідності загальним вимогам до кандидатів та за умови вчасної подачі повного пакету необхідних документів через веб-портал школи https://portal.pbs.up.pt/AdmissionsPortal/Home.aspx.

Дедлайн подачі документів: 15.09.2023.
Стипендія не передбачає покриття витрат на проживання та транспорт.
Початок навчання: 13.10.2023.

22992

Центр штучного інтелекту (Center for Responsible AI) Тандонської школи інженерії Нью-Йоркського університету (NYU Tandon School of Engineering) за підтримки Факультету прикладних наук (APPS UCU) пропонує можливості дослідницького стажування для студентів денної форми навчання, які навчаються за спеціальністю "Інформаційні технології" в акредитованому українському університеті.
Програма триватиме з 18 вересня 2023 року по 15 грудня 2023 року. В рамках цієї програми команди з 2-3 українських студентів працюватимуть з викладачем Нью-Йоркського університету або іншого університету США чи Західної Європи, а також з іншим дослідником з їхньої команди (як правило, аспірантом або постдокторантом) над темою, що становить спільний інтерес. Дослідження будуть проводитися дистанційно та доповнюватимуться особистими заходами в APPS UCU у Львові, Україна.

Дедлайн подачі заявок: 4 вересня 2023 року. Заповнення форми за покликанням: https://lnkd.in/dRS36dVy.
Участь у програмі може бути зарахована як академічний кредит (5 кредитів ECTS). Можливість продовжити навчання буде доступна навесні / влітку 2024 року, за умови успішності та постійного спільного інтересу. Студенти, які продовжать навчання навесні / влітку 2024 року, отримають стипендію за свою участь.

22981

EU Study Days - проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, який надає можливість дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері. Проєкт також сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спільних ініціатив.

Проєкт виконується ГО "Молодіжна альтернатива", Львівським національним університетом імені Івана Франка, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця.

Онлайн школа EU Study Days буде відбуватися з 7 вересня по 15 жовтня 2023 року.

22928

Деніел Джонс викладач на кафедрі прикладної лінгвістики в Університеті Ворвіка у Великобританії разом з колегою професором Нілом Мюрреєм шукають учасників для участі в дослідницькому проєкті. Проєкт спрямований на викладачів українських університетів та/або тих, хто  викладаєте академічні предмети англійською мовою.

Тема проєкту: «Дослідження впливу російсько-українського конфлікту на викладачів EMI (English Medium Instruction) в Україні». Результати дослідження сприятимуть кращому розумінню досвіду викладачів EMI.

Дізнатися більше про проєкт.

22922

Команда кафедр практичної та загальної психології Криворізького державного педагогічного університету визнана переможцями проєкту Erasmus+ CBHE "BURN", який отримав фінансування від Європейського союзу. Проєкт спрямований на поширення передового досвіду у наданні психологічної підтримки університетським спільнотам, що зазнали наслідків війни. У ньому беруть участь партнери з країн ЄС - Естонії, Німеччини, Латвії, а також п'ять провідних українських університетів: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Криворізький державний педагогічний університет, Горлівський інститут іноземних мов Донбаського державного педагогічного університету, Херсонський державний університет та Мелітопольський державний педагогічний університет.

1234567

В умовах великого впливу військового конфлікту на Україну, важливо надавати підтримку тим, хто потребує відновлення психологічного стану та допомоги у подоланні травм. Проєкт передбачає впровадження освітніх курсів, тренінгів, вебінарів та обмін досвідом між фахівцями. Ці заходи сприятимуть впровадженню найкращих практик та досягнень у роботі з психологічною підтримкою в умовах післяконфліктного відновлення.

 Загальний бюджет проєкту для Криворізького державного педагогічного університету становить близько 48 000 євро. Ми щиро вітаємо команду науковців, особливо авторів проєкту Бондар К. (КДПУ), Задорожну І. (Тернопіль ТНУ), Головко О. (Університет Тарту), з цією важливою перемогою. Їхні зусилля є неоціненним внеском у розвиток психологічної підтримки та співпраці в умовах складних викликів після військового конфлікту.

 

22902

              Звертаємо вашу увагу на нову можливість, оголошену Британською Радою.

    Гранти дозволяють закладам вищої освіти та некомерційним дослідницьким установам у Великобританії та Україні будувати партнерство та сприяти системним змінам у наступній пріоритетній темі: "Вирішення проблеми недостатнього представництва жінок у керівництві вищою освітою (і всі пов’язані з цим результати)". Під час оцінки проєктів між Україною та Великою Британією пріоритет надаватиметься партнерствам, спрямованим на досягнення впливу на національному рівні. Грант Партнерства з гендерної рівності передбачає підтримку проєкту вартістю до 25 000 фунтів стерлінгів протягом 12-місячного періоду, починаючи з січня 2024 року. Кінцевий термін – 20 вересня 2023 року о 23:59 за британським часом. Більш детальну інформацію ви можете знайти на сайті Gender Equality Partnerships grants | Британська Рада

22807

Проект націлений:
🔹дослідити з учасниками процес прийняття рішень, звички, психічне здоров’я, інклюзію та ексклюзію, соціальні конструкції, екологічні підходи та методи як зробити Землю кращим місцем для життя та водночас для задоволення життям;
🔸вибудувати розуміння спільноти, лідерства та способів не завдавати шкоди природі та тваринам;
🔹сприяти організації та проведенню «Sharing Fest» з грузинськими волонтерами в Тбілісі, Грузія. Кожна національна команда втілить принаймні один захід під час фестивалю.

Де і коли:
08-17.09.2023 р., м.Руставі, Грузія.

22569

ALL DIGITAL Academy – це нова платформа, що має на меті допомогти освітянам, тренерам та вчителям у сфері нових технологій. Вона пропонує заходи з підвищення кваліфікації, навчальні курси, масові відкриті онлайн-курси (MOOCs) та прагне підтримувати всі навчальні центри, які акцентують увагу на цифрових компетентностях.

Платформа також надає ресурси та інструменти, що базуються на Digital Competence Framework for Citizens (DigComp), а також на Community of Practice (CoP) of practitioners and stakeholders.

Наразі доступні перші два курси: один присвячений штучному інтелекту, а інший – Інтернету речей (IoT, можливостям та процесам виконання завдань через Інтернет). Приєднуйтесь за посиланням та реєструйтесь на безкоштовні курси.

ALL DIGITAL Academy є проектом, що фінансується за допомогою Програми ЄС Еразмус+.

Більше інформації – за посиланням.

22530

Гарна можливість перейняти досвід польських колег та отримати сертифікат про походження стажування тривалістю 180 год. Дати проведення з 19 червня - 28 липня 2023 року.

Найкращі  спікери від Collegium Civitas w Warszawe поділяться з вами цінною інформацією та яскравими презентаціями. Стажування передбачає ряд онлайн конференцій в зазначені дати з можливістю дискусії через перекладача з польськими колегами. Цікаві теми, топові лектори з Варшави, приємна аудиторія.

Стажування надасть вам нові теоретичні знання, ви опануєте новітніми унікальними методиками, набудете досвіду викладацької діяльності, обміняєтеся корисною інформацією із зарубіжними колегами та отримаєте нові наукові зв’язки.

Пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів – основна ціль стажування. Стажування організовано за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом матеріалів та онлайн конференцій на українську мову.

Під час стажування Вас чекає цілий ряд відеоконференцій за наступними темами:
- Інтернаціоналізація вищої освіти
- Програма Erasmus+. Основа інтернаціоналізація вищої освіти в ЄС
- Організація навчання і праці науковців під час пандемії    
- Міжнародні студенти в Collegium Civitas
- Створення та керування дослідницькими та аналітичними проектами
- Ефективне навчання – найкращі практики
- Результативна комунікація в багатокультурному середовищі і культурні компетенції як один з  інструментів інтернаціоналізації вищої освіти
Університетом Collegium Civitas  видається сертифікат на 180 годин (6 кредитів EСTS) усім учасникам стажування.
Програма стажування відбувається з професійним перекладом на українську мову.

Детальніше.

22503
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30