Шановні колеги!

Команда Національного Еразмус+ офісу в Україні підготувала відео-презентацію «Державна реєстрація проєктів Програми ЄС Еразмус+: підготовка документів та необхідні процедури – 2023» з метою надати поради та інструкції командам університетів, які впроваджують проєкти Програми ЄС Еразмус+.

Державна реєстрація проєктів ЄС Еразмус+: підготовка документів та необхідні процедури – 2023.

21133

Шановні колеги,

Звертаємо увагу, що оголошення і документи конкурсів Програми ЄС Еразмус+ 2023 р. – опубліковано!

Детальніше:

Запрошуємо знайомитись з документацією та деталями. Публікація самих конкурсів за напрямками очікується вже зовсім скоро.

 

20831

Ця перша версія European School Education Platform відкриває спільноті eTwinning основні можливості для пошуку партнерів і розробки проєктів. Додаткові функції, зокрема повний вміст School Education Gateway, будуть доступні найближчими місяцями. Тим часом School Education Gateway тимчасово залишається онлайн.

Для українських шкіл і професійно-технічних закладів доступно багато ресурсів для шкільної освіти! Це платформа є корисною для професійного спілкування, партнерства, ресурсів і подій. Радимо українським навчальним закладам та їх представникам, в тому числі студентам та учням, зареєструватися онлайн.

20742

Переможці та виконавці проєктів спільних магістерських програм Еразмус Мундус, запрошуються до відкриття проєктів Програми ЄС Еразмус+ Напряму Еразмус Мундус.

Ви зможете дізнатись про деталі особливості впровадження проєктів.

Коли: 8.12.2022 р. 14.00-16.30 (CET/CEST, Brussels time)

Як взяти участь? Потрібна попередня реєстрація для долучення до вебтранслянції вебінару.

Реєстрація за посиланням.

Деталі про вебінар.

За результатами конкурсів 2021 р. та 2022 р. вже розпочали виконання проєктів Еразмус Мундус з розробки та впровадження спільних програм Еразмус Мундус три заклади вищої освіти.

Університети-переможці 2022 р. з України : Національний університет Києво-Могилянська Академія: Resource and Energy Efficiency and Circular Economy та Національний авіаційний університет – International Master Degree Programme Design: Sustainable Transport Engineering.

З 2021 р. Київський національний університет імені Тараса Шевченка приєднався до партнерства Еразмус Мундус як повноправний партнер EMJM ChEMoinformaticsplus – Artificial Intelligence in Chemistry

Корисна публікація про проєкти Еразмус Мундус – за покликанням тут.

20669

Якщо Ви зацікавлені розвивати спільні магістерські програми, створювати ї та впроваджувати, то запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному інформаційному дні Програми ЄС Еразмус+ Напряму Еразмус Мундус.

Ви зможете дізнатись про умови та критерії, а також пройти повний курс подання заявки.

Коли: 22.11.2022 р. 10.00-12.30 (CET/CEST, Brussels time)

Як взяти участь? Потрібна попередня реєстрація для долучення до вебтранслянції вебінару.

Реєстрація за посиланням.

Відеотрансляція та деталі про вебінар.

Надішліть Ваші запитання до організаторів на е-скриньку: [email protected]

Нагадуємо що заклади вищої освіти можуть бути заявниками та партнерами двох таких конкурсів проєктів: Erasmus Mundus Design Measures та Erasmus Mundus Joint Master Programmes. До партнерств Еразмус Мундус можуть долучатись всі країни-учасниці Програми ЄС Еразмус+, включаючи Велику Британію, Швейцарію, Австралію та інші країни.

За результатами конкурсів 2021 р. та 2022 р. вже розпочали виконання проєктів Еразмус Мундус з розробки та впровадження спільних програм Еразмус Мундус три заклади вищої освіти.

Всі деталі українською мовою у розділі сайті НЕО в Україні – за покликанням.

 

20668

Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує представників закладів вищої освіти, які не мають досвіду подачі заявок та реалізації проєктів Жан Моне, взяти участь у вебінарі «Еразмус+ ІнфоДень: Жан Моне для новачків» в межах #ErasmusDays 2022, що відбудеться 14 жовтня 2022 р. 

Що? Вебінар «Еразмус+ ІнфоДень: Жан Моне для новачків» в межах #ErasmusDays 2022.

Коли? 14 жовтня 2022 р., початок о 14:00 (за київським часом).

Де? Онлайн на платформі Zoom. Кількість місць обмежена.

Цільова аудиторія: працівники закладів вищої освіти, представники відділів міжнародної співпраці, Еразмус+ координатори, які НЕ МАЮТЬ досвіду подачі заявок та реалізації проєктів Жан Моне (новачки).

Мова вебінару: українська.

Реєстрація обов’язкова. Форма для участі відкрита до 11:00 14 жовтня 2022 р. Підтвердження щодо участі разом з посиланням на платформу Zoom буде надіслано е-поштою до 13:00 14 жовтня 2022 р.

Захід супроводжується відеозаписом з метою подальшого поширення на YouTube каналі НЕО в Україні.

У випадку додаткових питань просимо звертатись до контактної особи: Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, +38093 773 43 92, [email protected][email protected].

20349

Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує представників закладів вищої освіти, які не мають досвіду подачі заявок та реалізації проєктів з міжнародної академічної мобільності, взяти участь у вебінарі «Еразмус+ ІнфоДень: міжнародна академічна мобільність для новачків» в межах #ErasmusDays 2022, що відбудеться 15 жовтня 2022 р. 

Що? Вебінар «Еразмус+ ІнфоДень: міжнародна академічна мобільність для новачків» в межах #ErasmusDays 2022.

Коли? 15 жовтня 2022 р., початок о 14:00 (за київським часом).

Де? Онлайн на платформі Zoom. Кількість місць обмежена.

Цільова аудиторія: працівники закладів вищої освіти, представники відділів міжнародної співпраці, Еразмус+ координатори, які НЕ МАЮТЬ досвіду подачі заявок та реалізації проєктів з міжнародної академічної мобільності (новачки).

Мова вебінару: українська.

Реєстрація обов’язкова. Форма для участі відкрита до 16:00 14 жовтня 2022 р. Підтвердження щодо участі разом з посиланням на платформу Zoom буде надіслано е-поштою до 18:00 14 жовтня 2022 р.

Захід супроводжується відеозаписом з метою подальшого поширення на YouTube каналі НЕО в Україні.

У випадку додаткових питань просимо звертатись до контактної особи: Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, +38093 773 43 92, [email protected][email protected].

20348

Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує всіх бажаючих взяти участь у Facebook Live “Програма ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр.: Підтримка Української Освіти, Молоді Та Спорту На Час Воєнного Стану”, що відбудеться 15 жовтня 2022 р. о 14:00 за київським часом.

Під час онлайн трансляції вам :

  • представлять результати участі України в конкурсах Програми ЄС Еразмус+ на 2021-2022 р.;
  • розкажуть про нові конкурси 2021-2027 рр.;
  • презентують оновлений сайт Національного Еразмус+ офісу в Україні.

Де? Онлайн трансляція на офіційній Фейсбук сторінці НЕО в Україні.

Мова вебінару: українська, англійська (уточнюється; переклад не забезпечується).

Реєстрація не потрібна. Радимо просто завітати на сторінку НЕО в Україні у мережі Фейсбук та дочекатись запуску Facebook Live. У випадку відсутності електропостачання та інтернет зв’язку захід буде розпочато із затримкою.

У випадку додаткових питань просимо звертатись до контактної особи: Катерина ЖДАНОВА, менеджер НЕО в Україні, +38093 773 43 92, [email protected][email protected].

20347

Інститут міжнародної освіти (IIE) відкриває нову стипендіальну програму - Global Democracy Ambassador Scholarship. У межах Програми десять українських українських студентів та студенток зможуть отримати стипендію для навчання в освітньому закладі в США під час весняного та/або літнього семестру 2023 року. 

 

Програма “Global Democracy Ambassador Scholarship” націлена на створення можливостей для студентів/ок з України продовжити навчання, брати участь у діалогах про вразливість та важливість демократії та надихнути глобальну спільноту на співучасть у зміцненні демократичних процесів.

Під час програми студентки та студентки не лише матимуть змогу навчатися по спеціальності, але й брати участь у заходах для збагачення досвіду, стати амбасадорами демократії та розповідати своїм колегам на кампусі про те, як українці відстоюють демократію. 

Кінцевий термін подання заявок – 27 жовтня 2022 року. 

Усю детальнішу інформацію про програму (умови участі, інструкцію щодо заповнення анкети, лінк на аплікаційну форму, критерії відбору кандидатів, розмір стипендії та засновників) Ви можете знайти на сайті Програми Фулбрайта, або безпосередньо на сайті програми GDAS. 

Аплікаційна форма міститься за цією адресою.

Фейсбук-сторінка програми, до публікуватимуться всі оновлення.

Електронна скринька для запитань: [email protected]

20326

Шановні колеги!

International Science Group та ISMA University of Applied Sciences (Riga, Latvia) запрошує Вас взяти участь в Науково — педагогічному стажуванні "Теорія і практика науково-педагогічних підходів в освіті".

Початок 31 жовтня 2022 р., закінчення - 30 листопада 2022 р. Для участі в стажуванні надайте на адресу [email protected]:

1. заяву, оформлену за вимогами.

Всі учасники отримують сертифікати про проходження науково-педагогічного стажування.

Перейти на сторінку стажування.

Завантажити інформаційний лист.

З питань проходження стажування звертайтесь [email protected]

20052
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28