За інформацією Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерство комерції Китайської Народної Республіки надає можливість для українських громадян здобути освіту в закладах вищої освіти КНР за освітніми рівнями: «Магістр» та «Доктор філософії» у 2021-2023 роках.
Детальна інформація щодо запланованих освітніх програм, аплікаційні форми, перелік вимог та необхідних документів для участі у освітніх програмах доступна за посиланням.

Кандидатам, які мають намір взяти участь у зазначених освітніх програмах, необхідно заповнити форму до 21 квітня 2021 року.

15149

Facultatea de Litere, Centrul Universitar Nord din Baia Mare (Філологічний факультет, Північний університетський центр у Бая-Маре) за підтримки АСОЦІАЦІЇ МІЖНАРОДНОГО ОСВІТНЬОГО ТА НАУКОВОГО СПІВРОБІТНИЦТВА запрошує науковців, аспірантів, студентів ВНЗ та науково-дослідних установ, а також практичних працівників, які активно займаються науковими дослідженнями у сфері філологічних наук, взяти участь у науково-педагогічному стажуванні «Фахові мови і сучасні підходи до їх викладання: досвід країн ЄС», що буде проходити дистанційно з 1 лютого по 12 березня 2021 року (м.Бая-Маре, Румунія).

14502

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та випускників закладів вищої освіти на онлайн-модулі EU Study Days in Ukraine (Єврошколи), які відбудуться у березні-червні 2021 року.

Проєкт створено для тих, хто поділяє європейські цінності, прагне дізнатися більше про Європейський Союз, а також для тих, хто має власні ідеї і шукає можливості втілити їх разом із однодумцями. Під час навчання у Єврошколі молодь отримає можливість зустрітися з провідними спікерами: дипломатами й експертами з ЄС та України. Формат навчальних модулів передбачає лекції, дискусії, живе спілкування, що дозволить учасникам значно покращити свої знання щодо Європейського Союзу та його співпраці з Україною.

 ДЕТАЛЬНІШЕ

14331

 Національний Еразмус офіс в Україні (NEOinUkraine) запрошуємо Вас приєднатись до масштабного флешмобу святкування Програми Еразмус+ у 2020 році!

Що для цього потрібно? Організуйте заходи присвячені Програмі ЄС Еразмус+ з 15-17 жовтня 2020 р. та додайте свій івент на карту світу в рамках флешмобу #ErasmusDays!

Хто може організувати? До проведення заходів запрошуються всі бажаючі: заклади вищої освіти, науково-дослідні інституції, громадські організації, державні та приватні організації, студентські об'єднання, Асоціація випускників Еразмус Мундус (ЕМА) та всі бажаючі.

Коли? 15, 16 чи 17 жовтня 2020 р.

Що це можуть бути за заходи? Ви можете організувати захід у будь-якому форматі: конференція, презентація, круглий стіл, виставка, кіноперегляд, спортивний захід, концерт, фестиваль, Facebook-вебінар, флешмоб, вікторина та багато іншого.

Детальніше

12219

Інформаційні та інноваційні технології в  XXI столітті

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ

20-22 вересня 2018 р.

5370

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція

«Пріоритети наукових досліджень: теоретична та практична цінність»

27-30 листопада 2018 р., Новий Сонч, Польща

5348

Запрошуємо прийняти участь у II Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасний рух науки» 28-29 червня 2018 року, м. Дніпро, що присвячена головній місії Міжнародного електронного науково-практичного журналу «WayScience» – прокласти шлях розвитку сучасної науки від ідеї до результату.

УВАГА! ПРИЙОМ МАТЕРІАЛІВ ДО 29.06.2018 ВКЛЮЧНО З НАДАННЯМ ЕЛЕКТРОННОГО ЗБІРНИКА ТА СЕРТИФІКАТУ УЧАСНИКА У ЛИПНІ!

5079

29-30 березня 2018 року на базі Криворізького державного педагогічного університету  відбудеться низка інформаційних і дидактичних заходів спільно з Німецькою службою академічних обмінів (DAAD) у межах святкування Німецько-українського року мов. Відкриття заходу 29 березня о 10.45 в конференцзалі головного корпусу університету пр-т Гагаріна, 54.

4252

У межах відзначення Дня науки у 2018 році та відповідно до доручення Міністерства освіти і науки України Державна науково-технічна бібліотека України оголошує проведення  конкурсу на кращу наукову роботу.

4251

ЧЕТВЕРТА МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 

«УКРАЇНА – ЄС.СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ, ЕКОНОМІКА ТА ПРАВО» 

24-28 квітня 2018 року  

СЛОВАЧЧИНА-ЧЕХІЯ

НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ

  • Інженерія та технології
  • Охорона навколишнього середовища
  • Сучасні пріоритети економіки
  • Менеджмент та публічне адміністрування
  • Інновації в освіті. Питання реформування вищої освіти в аспекті євроінтеграції
  • Соціальні виклики. Інновації соціальної роботи, філософії, психології, соціології
  • Актуальні проблеми юридичної науки та практики

Детальніше http://www.stu.cn.ua/media/files/pdf/infuk.pdf

Реєстрація учасників:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfdTXxmDcRKunqTFtBFrX7vHo8DC_1hL24hQHlcC6OPk8S_Hg/viewform

conf.kosice@gmail.com

+380935960549

+380502033671

www.facebook.com/kosice.conf

3718
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша