Шановні колеги!

International Science Group та ISMA University of Applied Sciences (Riga, Latvia) запрошує Вас взяти участь в Науково — педагогічному стажуванні "Теорія і практика науково-педагогічних підходів в освіті".

Початок 31 жовтня 2022 р., закінчення - 30 листопада 2022 р. Для участі в стажуванні надайте на адресу internship@isg-konf.com:

1. заяву, оформлену за вимогами.

Всі учасники отримують сертифікати про проходження науково-педагогічного стажування.

Перейти на сторінку стажування.

Завантажити інформаційний лист.

З питань проходження стажування звертайтесь internship@isg-konf.com

20052

webinar

Що? Семінар «Можливості Програми Європейського Союзу Еразмус+ для НАПН України»

Коли? 6 вересня 2022р., 11.00 год.

Де? Онлайн за посиланням 

Цільова аудиторія: заступники керівників, відповідальні за міжнародне співробітництво, працівники та інші зацікавлені особи наукових установ та університету НАПН України.

Організатори: Національний Еразмус+ офіс в Україні та Національна академія педагогічних наук України.

19945

3 Announcement ukreng

Українська Асоціація Європейських Студій запрошує до участі у конгресі "Відповідь ЄС на війну проти України".

Що? Конгрес Української Асоціації Європейських Студій 2022.

Коли? 20-21 жовтня 2022.

Формат: Оnline, на платформі MS Teams.

Участь у Конгресі УАЄС 2022 р. - безкоштовна.

Реєстрація - обов'язкова за посиланням до 10 жовтня 2022 р.

Мова: українська, англійська.

Протягом Конгресу УАЄС 2022 основною темою обговорення буде політика ЄС у відповідь на неспровоковану військову агресію російської федерації проти України. Під час цього Конгресу проходитиме 3-а школа молодого науковця, покликана сприяти обміну інформацією щодо кращих практик проведення наукових досліджень у сфері європейської інтеграції. Окрему увагу у роботі Конгресу буде приділено питанням міграції і сучасним викликам у співпраці між Україною та ЄС з міграційних питань.

19872

Screenshot 2022 07 26 221817

У межах проєкту «Ініціатива Єднання» Cormack Consultancy Group оголошує набір на курс із отримання грантів для українських університетів. Курс реалізується за підтримки МОН і Фонду Президента України з питань освіти, науки та спорту. Мета навчальної програми – допомогти українським університетам у пошуку та залученні фінансових інструментів, а також поглибити їхні знання щодо співпраці з донорами, подачі заявок на фінансування в межах міжнародних програм підтримки, управління проєктами та успішного виконання.

Учасники дізнаються поради з подачі звітності та відповіді на такі запитання:

 • Як ідентифікувати донорів?
 • Як знайти партнерів для виконання спільних проєктів?
 • Як трансформувати ідею в аплікаційну форму?
 • Як структурувати та критично оцінити проєктну заявку?
 • Як керувати проєктом, щоб він став успішним?

Головною ідеєю курсу є створення та подання успішної аплікаційної форми. Під час навчання учасники працюватимуть над власною грантовою заявкою та отримають зворотній зв’язок від команди експертів щодо кожного кроку. Курс фокусується на 4-х ключових програмах фінансування ЄС: Erasmus+, Horizon Europe, Digital Europe та COST.

Курс викладається англійською. У межах навчальної програми заплановано 4 сесії. Після закінчення курсу учасники отримають сертифікат. Програма призначена для тих, хто працює з університетськими проєктами. Ресурси та матеріали будуть доступні для всіх співробітників університету. Максимальна кількість учасників від одного університету – 2 особи.

Реєстрація учасників за посиланням. Кінцевий термін подачі заявки – 14 серпня 2022 року.

У разі виникнення запитань просимо надсилати запити на електронну адресу (oksanakrukevich@gmail.com, katerynasuprun@gmail.com) або звертатися за телефонами: (044) 287-82-17, 287-82-77.

19798

7 липня 2022 р. Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти та науки України, European Association for International Education, German-Ukrainian Academic Society, Leibniz University Hannover та Erasmus Student Network Ukraine у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Національними Еразмус+ Агентствами країн-членів Програми провели International Contact Webinar: Supporting Ukraine in Higher Education. Мета заходу - налагодження та посилення співпрацю між українськими та європейськими університетами.

У вебінарі взяли участь понад 250 партнерів з більш ніж 25 країну світу: Австрія, Бельгія, Чилі, Кіпр, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Латвія, Литва, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Чехія, Туреччина, Україна та ін. Серед учасників були представники Європейського агентства з питань освіти і культури (EACEA), Представництво ЄС, Міністерство освіти і науки України та інші міжнародні організації, закладів вищої освіти та ППТО, Еразмус+ координатори, працівники відділів міжнародної співпраці та інші.

Звертаємо увагу! Кожен учасник отримав таблицю з контактами для подальшої співпраці, просимо заповнити, якщо ще не зробили цього та поставити office@erasmusplus.org.ua в копію під час першого звернення до потенційних партнерів, контакти яких Ви знайшли підчас вебінару. Наша команда допоможе зорінтувати детальніше про можливості та особливості співпраці.

19793

img5

18 липня у криворізькому державному педагогічному університеті відбулося урочисте вручення дипломів для випускників четвертого курсу.

19783

Вища Школа Лінгвістична (WSL) організовує програми «Науково-педагогічне стажування для викладачів українських ВНЗ» та «Підтвердження рівня володіння іноземної мови (В2)» з 11.10.2022 року до 14.10.2022 року. Програми відбуватимуться в онлайн-формі.

Учасників необхідно реєструвати у Google-таблиці.

Детальніше про програму підготовки та складання тесту з іноземної мови на рівень В2 можна ознайомитись за посиланням. 

Про науково-педагогічне стажування для викладачів можна ознаоймитись за посиланням.

Аби ознайомитись із сертифікатом, натисніть на посилання. 

19729

pic 07.07

Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти та науки України, European Association for International Education, German-Ukrainian Academic Society, Leibniz University Hannover та Erasmus Student Network Ukraine у співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та Національними Еразмус+ Агентствами країн-членів Програми запрошують взяти участь в International Contact Webinar: Supporting Ukraine in Higher Education, який відбудеться 7 липня 2022 р. з метою налагодження та посилення співпрацю між українськими та європейськими університетами.

Що? International Contact Webinar: Supporting Ukraine in Higher Education.

Коли? 7 липня 2022 р., 15:00-18:00 (за київським часом) / 14:00-17:00 (CEST).

Де? Онлайн на платформі Zoom.

Цільова аудиторія: представники відділів міжнародної співпраці, Еразмус+ координатори, викладачі та працівники університетів.

Мова: англійська (переклад не забезпечується).

19566

Що? Міжкафедральний семінар з Європейських Студій кафедри екологічної безпеки Національного університету харчових технологій та кафедри біотехнології Національного авіаційного університету в рамках Проєктів Програми Еразмус+ Центр Європейського Союзу Жан Моне з Циклічної та Зеленої Економіки JM ECO (620627-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CoE), Жан Моне Підтримка Асоціацій EUforUA (611278-EPP-1-2019- 1-UA-EPPJMO-SUPPA) та Проєкту 101047602- EnergyC- ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH.

Коли? 16 червня, 14:00 – 15:00

Де? Онлайн (ZOOM-конференція - за посиланням: Meeting ID: 824 4018 6690; Passcode: 874019).

Цільовва аудиторія: випускники бакалаврату, усі бажаючі.

Реєстрація - за посиланням

В межах заходу буде представлена доповідь «Проєкти Європейського Союзу програми Еразмус+ у підготовці магістрів-екологів у Національному університеті харчових технологій / НУХТ».

Доповідач: Ігор Якименко, завідувач кафедри екологічної безпеки НУХТ, д.б.н., координатор проєктів програми Європейського Союзу Еразмус+ Жан Моне Модуль EcoPro, Жан Моне Кафедра FoodPro, Центр Досконалості Жана Моне JM ECO, Підтримка Асоціацій Жана Моне EUforUA.

19538

Що це? Конкурс Програми ЄС Еразмус+ КА1. Віртуальні обміни у сфері вищої освіти та молоді.

Презентація про напрям укр.мовою - за посиланням тут.

!!!НОВЕ: Вебінар англійською мовою покроково про підготовку та подання проєкту на конкурс Віртуальні обміни відбудеться 15 червня 2022 р.

Реєстрація та корисні матеріали - за посиланням тут.

Як готувати заявки, покрокові інструкції - відеоресурси Інформаційної сесії Еразмус+ минулого 2021 р. "Erasmus+ Virtual Exchanges Funding Opportunities" англійською мовою за посиланням

ПРОГРАМА заходу та презентації - за посиланням.

Опис, аплікаційні форми та подання заявок - за посиланням тут. 

Коротко про пріоритети напряму тут.

 Що передбачають віртуальні обміни?

 • Он-лайн події контактів між молодими людьми
 • Популяризація міжкультурного діалогу
 • Розвиток м'яких компетентностей
 • Доступ до якісної міжнародної та міжкультурної освіти
 • Формальна та неформальна освіта
 • Невеликі групи учасників – модерація підготовленим фасилітатором
 • Мають бути легко інтегровані в молодіжні проєкти неформальної освіти чи курси закладів вищої освіти.
19470
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30