5 лютого 2024 року завершилася зимова школа обміну досвідом у сфері інклюзивної освіти «Winter School: EduWell Support Initiative – Empowering Professionals for Inclusive Education in Eastern Europe» між Криворізьким державним педагогічним університетом та Університетом Еребро (Швеція).

Зимова_школа_1.png

21 лютого 2024 року відбулося засідання комісії щодо підготовки проєкту угоди про навчання (Learning Agreement) за програмою міжнародної академічної мобільності Erasmus+ КА1 до Університету Гранади (Іспанія, Гранада).

Відповідно до Положення про порядок реалізації права на академічну мобільність до складу комісії увійшли: голова комісії, начальник відділу міжнародних зв’язків, старший викладач кафедри англійської мови з методикою викладання О. С. Білозір, завідувач навчально-методичного відділу О. В. Бондаренко, координатор академічної мобільності в аспірантурі, завідувач аспірантури та докторантури О. І. Васильєва та аспірантка-учасниця програми Erasmus+ КА1 В. Безуглова (054 Соціологія).

IMG_20240221_142231_267.jpg

За активної участі Криворізького педагогічного 12-14 лютого 2024 року в Тартуському університеті стартував проєкт Erasmus+ KA2 «BURN», визначаючи початок плідної співпраці між різними установами.

1_Burn.jpg

31 січня 2024 року Зимова школа для українських та шведських студентів продовжилася другою лекцією, яку прочитав доктор Томас Бароу з Університету Еребру.

30 січня та 2 лютого 2024 року відбулося засідання комісії щодо підготовки проєкту угод про навчання (Learning Agreement) за програмою міжнародної академічної мобільності Erasmus+КА1 до Гданського університету (Польща) та Університету Грайфсвальда (Німеччина).

На засіданні 30 січня були присутні Білозір О. С. – голова комісії, начальник відділу міжнародних зв’язків, старший викладач кафедри англійської мови з методикою викладання, Бондаренко О. В. – завідувач навчально-методичного відділу, Холошин І. В. – завідувач кафедри географії та методики її навчання, координатори академічної мобільності: Нечипуренко П. П., Ганчук О. В.,  Бобилєв Д. Є. та студенти-учасники програми Erasmus+ KA1 Гданського університету (Польща): Борита Дарина (природничий факультет), Кузьмічова Ярослава (фізико-математичний факультет), Шкурко Валерія (факультет географії, туризму та історії).

17 січня 2024 року відбувся другий раунд зимової школи «EduWell Support Initiative – Empowering Professionals for Inclusive Education in Eastern Europe» для студентів Криворізького державного педагогічного університету. На цьому заході було визначено нові перспективи розвитку інклюзивної освіти в Україні.

image2.png

EU Study Days - проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, який надає можливість старшокласникам дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових європейських та українських експертів у цій сфері. Проєкт також сприяє розвитку мережі української молоді для комунікації, обміну досвідом, співпраці і впровадження спільних ініціатив.

Проєкт виконується ГО "Молодіжна альтернатива", Львівським національним університетом імені Івана Франка, Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця.

Онлайн школа EU Study Days буде відбуватися з 19 лютого по 08 квітня 2024 року.

До участі у Онлайн школі EU Study Days запрошуються студенти магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання та аспіранти будь-якої форми навчання. Вік – до 25 років.

Під час навчання, учасники прослухають лекції від провідних спікерів, серед яких дипломати й експерти з ЄС та України. Формат передбачає активні дискусії та живе спілкування, а учасники отримають знання про Євросоюз та відносини між Україною та ЄС.

Для участі у відборі потрібно заповнити заявку не пізніше 23:00, 11 лютого 2024 року.

Посилання на заявку: https://bit.ly/eustudydays_students_2024

Додатково:

Оголошення про відбір набір на участь в Онлайн школі EU Study Days
було опубліковане Представництвом ЄС в Україні за посиланням

Детальніше на сторінці проєкту: https://www.eustudydays.in.ua/2024/01/10/novyj-nabir-na-navchannya-v-onlajn-shkoli-eu-study-days-2024/

А також на сторінках проєкту у соціальних мережах:

У додатку Анонс.

image.png

Огляд проєкту:

Ласкаво просимо до ініціативи "EduWell Support"!

Наша місія полягає в тому, щоб підвищити компетенцію освітян в Україні та Швеції, приділяючи першочергову увагу зміцненню інклюзивної системи соціального забезпечення в системі освіти. Ми прагнемо надавати важливу підтримку дітям, які стикаються зі складними життєвими ситуаціями.

Зонненберг
1 - 7 вересня 2024 року
Відкривайте та досліджуйте сліди величезної Моравської імперії з 9-го століття, від ротонд Кирила й Мефодія до сучасності. Вивчайте світову культурну спадщину та прикордонний регіон, осяяний бронзовим віком і бароковими перлинами, такими як Мілотіце, а також місця чеської реформації, які вшановують пам'ять Коменського та свідчать про іудаїзм і розвиток Бржецлава (Лунденбург) в районі Ліхтенштейну. Відвідайте місто Годонін (Гьодінг), народження першого президента Чеської Республіки Томаша Гарріга Масарика, де  розпочався видобуток нафти в Австро-Угорській монархії. Зануртеся в історію, відвідавши Музей залізної завіси.

Переглянути програму конференції 2024.

Це був один із найприємніших досвідів для мене цього року, пов’язаний із проведенням воркшопів у рамках стипендії DAAD у Міжнародному психоаналітичному університеті Берліна.

IMG-26b8200c25378a3457090c5da3a56563-V.jpg