КДПУ

Ресурси
26 вересня 2022 року відбулася нарада при ректорові університету, у якій взяли
До 10 жовтня 2022 року триває реєстрація на участь у програмі стажування для
Протягом двох днів, 27-28 вересня 2022 року, відбулися науково-методичні семінари в
28 вересня 2022 року відбудеться вебінар на тему: «Кіберзахист та дистанційні
Попередні »

АКРЕДИТАЦІЯ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ “СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНА РОБОТА З ДІТЬМИ ТА МОЛОДДЮ”

Відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 20.09.2022 р. № 374-Е “Про призначення експертної групи” у Криворізькому державному педагогічному університеті в період з 05 по 07 жовтня 2022 р. буде проведено акредитаційну експертизу освітньої програми “Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю” за другим (магістерським) рівнем у віддаленому (дистанційному) режимі з використанням технічних засобів відеозвʼязку.

Відкрита онлайн-зустріч усіх охочих учасників освітнього процесу (крім гаранта освітньої програми та адміністрації університету) з членами експертної групи відбудеться 06 жовтня 2022 року об 11-30.

Підключитися до конференції Zoom:

Ідентифікатор конференції: 883 2839 1085

Код доступу: 2022

День працівників освіти

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

КПКВ Дошкільна освіта pages to jpg 0001

ВЕБІНАРИ ВІД КОМПАНІЇ ELSEVIER

Шановні колеги! Компанія Elsevier запрошує науковців узяти участь у новій серії англомовних освітніх вебінарів з 13 вересня по 24 листопада 2022 р. Під час вебінарів буде розглянуто використання повнотекстової бази даних ScienceDirect, реферативної бази даних Scopus, цілі сталого розвитку (SDGs) та інформаційну грамотність, а також заплановано 3-денний осінній табір SciVal та 3-денний табір для авторів. ДЕТАЛІ

8-МІСЯЧНІ ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ДО ВСТУПУ У ЗВО

Підготовчі курси

КЛУБ СВІДОМОЇ КОМУНІКАЦІЇ

До уваги зацікавлених! «Клуб свідомої комунікації» розпочинає свою роботу. Перше засідання клубу відбудеться 7 вересня 2022 року о 12.00 в ауд. 214 гуманітарного корпусу. Із програмою роботи клубу та графіком засідань на вересень можна ознайомитися за покликанням.

Доступ до ресурсів компанії Elsevier

Шановні колеги! Elsevier продовжує активно підтримувати українських учених у складних умовах повномасштабної війни з росією. Українські науковці мають, зокрема, безоплатний доступ до таких дослідницьких інструментів, як Scopus, ScienceDirect, Researcher Discovery, Researcher Academy та Mendeley. ДЕТАЛЬНО ПРО ДОСТУП

Вебінари щодо користування можливостями Research4Life

6D43ADD5 6750 4959 818B C9EFE0B9F8BE

Шановні колеги! У межах проєкту Research4Life регулярно організовують вебінари за посиланням https://www.research4life.org/training/webinars/, щоб надати більше інформації про ресурси й платформи, доступні через Research4Life. Записи вебінарів подані на сторінці https://www.research4life.org/training/webinars/#prc. Нагадуємо, що для отримання доступу до ресурсів Research4Life, потрібно звернутися до бібліотеки на пошту library@kdpu.edu.uaДЕТАЛІ

Надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти

Шановні випускники Криворізького державного педагогічного університету, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2006 року № 1361 "Про надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів" та наказу Міністерства освіти і науки України від 19 грудня 2019 року № 1588 "Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти" випускникам закладів вищої освіти денної форми навчання, які навчались за державним замовленням та уклали на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти, визначених органами управління освітою, надається одноразова адресна грошова допомога в п’ятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого на 1 січня календарного року. ДЕТАЛІ.

Внутрішня академічна мобільність

До уваги здобувачів закладів вищої освіти з територій, де ведуться активні бойові дії! Криворізький державний педагогічний університет пропонує програми внутрішньої академічної мобільності для студентів та аспірантів із територій активних бойових дій. Це можливість продовжити навчання і дослідження та побудувати власну освітню траєкторію. Університет забезпечить реалізацію індивідуального навчального плану кожного здобувача.

За детальними консультаціями звертатися за телефоном 056 470-13-63 (навчально-методичний відділ). Заявки на участь у програмі внутрішньої академічної мобільності надсилати на електронну поштову скриньку: learn@kdpu.edu.ua

ФОРМА ЗАДЛЯ ВИКЛИКУ ФАХІВЦІВ ІНФОРМАЦІЙНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

Шановні колеги! Задля виклику фахівця інформаційно-обчислювального центру щодо несправностей комп'ютерної техніки та оргтехніки просимо заповнити форму за посиланням. Фахівець буде направлений до Вашого кабінету найближчим часом.

Жовтень 2022