КДПУ

Ресурси
Криворізький педагогічний продовжує демонструвати сталий розвиток у різних
25 травня 2022 року Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальну
23 травня 2022 року відбулася нарада при керівництві університету, у якій взяли участь
Попри воєнний стан здобувачі вищої освіти, які навчаються в Криворізькому
На базі кафедри математики та методики її навчання КДПУ працює лабораторія
Попередні »

ДОСТУП ДО ЕЛЕКТРОННИХ РЕСУРСІВ RESEARCH4LIFE

Шановні колеги! Відкрито доступ до електронних колекцій книг та журналів у межах проєкту Research4Life від МОН України. Для отримання доступу звертатися до бібліотеки на пошту library@kdpu.edu.ua. Детально.

Мистецько-поетичний марафон КДПУ

img5

Криворізький педагогічний запрошує всіх охочих взяти участь у мистецько-поетичному флешмобі, присвяченому героїчній боротьбі українців із загарбниками. Надсилайте свої вірші та ілюстрації на електронну адресу прес-центру press-centre@kdpu.edu.ua задля створення спільного інформаційно-патріотичного фронту! Надіслані твори та малюнки будуть сформовані у збірку віршів. Вкажіть прізвище, ім'я, факультет (для студентів), кафедру чи відділ (для викладачів чи працівників), університет.

Внутрішня академічна мобільність

До уваги здобувачів закладів вищої освіти з територій, де ведуться активні бойові дії! Криворізький державний педагогічний університет пропонує програми внутрішньої академічної мобільності для студентів та аспірантів із територій активних бойових дій. Це можливість продовжити навчання і дослідження та побудувати власну освітню траєкторію. Університет забезпечить реалізацію індивідуального навчального плану кожного здобувача.

За детальними консультаціями звертатися за телефоном 056 470-13-63 (навчально-методичний відділ). Заявки на участь у програмі внутрішньої академічної мобільності надсилати на електронну поштову скриньку: learn@kdpu.edu.ua

Скринька довіри

Шановні працівники та здобувачі освіти! Нагадуємо, що на офіційному сайті Криворізького державного педагогічного університету постійно працює електронна скринька довіри «Організація освітнього процесу в 2021-2022 н. р.», створена для забезпечення належного контролю за організацією освітнього процесу в університеті та надання інформаційної та методичної допомоги всім його учасникам. Зокрема, просимо надсилати запитання, звернення, пропозиції, зауваження щодо організації та перебігу освітнього процесу під час воєнного стану.

Заняття з надання першої домедичної допомоги

З 23 березня 2022 року кожної середи о 14:00 в аудиторії 228 головного корпусу університету викладачі природничого факультету, фахівці з основ медичних знань та безпеки життєдіяльності, запрошують всіх охочих на заняття з надання першої домедичної допомоги.

Підтримай Маріуполь!

Відкритий лист студентства до міжнародної академічної спільноти

letters010322

We, the student community of Kryvyi Rih State Pedagogical University, appeal to other students from around the world to spread awareness about the beginning of hostilities on the part of the Russian Federation on the territory of sovereign Ukraine, starting on February 24, 2022. This war, unleashed by the political and military leadership of the aggressor country, is aimed to destroy the Ukrainian state, the right of the people of Ukraine to freely choose their own future, the faith of the Ukrainian people in their own strength, courage and, eventually, into their inevitable victory. More

Про особливості організації освітнього процесу під час воєнного стану

ДО УВАГИ ВСІХ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!

Починаючи з 14 березня 2022 року в університеті поновився освітній процес, який буде відбуватись відповідно до наказу (наказ від 11.03.2022 р. № 108).

Просимо звернути увагу, що єдиним джерелом інформації щодо освітнього процесу в університеті є офіційний сайт університету.

ФОРМА ЗАДЛЯ ВИКЛИКУ ФАХІВЦІВ ІНФОРМАЦІЙНО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ

Шановні колеги! Задля виклику фахівця інформаційно-обчислювального центру щодо несправностей комп'ютерної техніки та оргтехніки просимо заповнити форму за посиланням. Фахівець буде направлений до Вашого кабінету найближчим часом.