Кафедра історії України та правознавства
Факультет географії, туризму та історії

AM 1

17 травня 2019 року студенти І курсу спеціальності «Історія» в контексті вивчення дисципліни "Історичне краєзнавство" (викладач: асист.А.О.Дробот) відвідали музей історії ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – містоутворюючого підприємства Кривбасу, флагмана гірничо-металургійного комплексу України.

За півтори години першокурсники отримали цікаву й змістовну інформацію щодо будівництва заводу, перших кроків розвитку, його структурних підрозділів, напрямків діяльності, трудових звершень та інновацій. Екскурсія була побудована у формі діалогу: постійні запитання до аудиторії викликали чималий інтерес у студентської молоді. Деякі експонати студенти могли потримати в руках, відчути на дотик, й навіть самостійно попрацювати з розрахунковими приладами п’ятдесятирічної давності. Найактивніші екскурсанти отримали приємні сувеніри від завідуючої закладу – Наталії Володимирівни Ренькас. Крім того, першокурсники мали змогу зробити фотосвітлини на згадку у будь-якій локації.

AM 4      AM 3

Загальну думку студентів після відвідин музею історії ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» висловив Олександр Холодняк: «Найголовнішим враженням, звичайно, було саме почуте про історію Арселор Міттал. Вона надзвичайно багата і саме головне цікава. Дуже вразила особливість експонатів, а саме вузькоспеціалізовані знаряддя праці та вироби компанії у багатьох її видах. Для мене, як для студента першого курсу, який тільки почав знайомитися з краєзнавством, дуже цікавий досвід».

Ще однією ціллю, якій прислужилась екскурсія, є наочне знайомство з одним із яскравих представників відомчих музеїв та пізнання нюансів роботи музею як установи, котре, до речі, відбулося  напередодні Міжнародного дня музеїв, що відзначається 18 травня.

AM 2

Висловлюємо велику вдячність Наталії Володимирівні за можливість познайомитися з промисловою спадщиною нашого краю у музеї «Криворіжсталі». Отриманий досвід студенти неодмінно реалізують під час майбутньої історико-краєзнавчої роботи в середніх школах зі своїми учнями.

 

7882
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31