Кафедра педагогіки та методики технологічної освіти
Факультет дошкільної і технологічної освіти

25.04.2023 року на кафедрі педагогіки та методики технологічної освіти КДПУ (гарант ОНП д.п.н.проф. Савченко Л.О) відбувся захист дисертаційного дослідження Пісної Тетяни Миколаївни на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 015 – Професійна освіта, освітньо-наукова програма «Професійна освіта (Сфера Обслуговування)» за темою «Формування індивідуального стилю діяльності майбутнього викладача сфери обслуговування у процесі професійної підготовки».

Pisna 1

Науковий керівник: Кулінка Юлія Сергіївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки та методики технологічної освіти в.о. декана факультету дошкільної і технологічної освіти Криворізького державного педагогічного університету. Голова ради: Гаманюк Віта Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри німецької мови і літератури з методикою викладання, проректор з наукової роботи Криворізького державного педагогічного університету.

Pisna 2

Опоненти: Біда Олена Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та психології Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці II.

Матукова Ганна Іллівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри менеджменту і публічного адміністрування та адміністрування Юридичного інституту Державного університету економіки і технологій.

Одним із найважливіших завдань сьогодення є підготовка фахівців сфери обслуговування до якої належить галузь харчування, ресторанний та готельний бізнес. Дана галузь відноситься до сфери виробництва та обслуговування, що в першу чергу, піддалася змінам та реформуванню, роздержавленню і приватизації.

Здійснено аналіз пласту наукових досліджень, у яких вивчався та системно досліджувався  феномен  «індивідуальний стиль», та тотожні поняття «стиль», «індивідуальність», «діяльність». «індивідуальний стиль діяльності»  це специфічна система вона є стійка і включає в себе: засоби, прийоми, навички, методи, способів виконання тієї чи іншої діяльності Для студентів було розроблено варіативні спецкурси: «Формування індивідуального стилю діяльності майбутнього фахівця сфери обслуговування у процесі професійної підготовки» та «Персональна іміджелогія»; систему вправ за кожним показником у межах кожного критерію від репродуктивних до творчих, які були орієнтовані на профільні дисципліни.

Pisna 3                          Pisna 4

Результати проведеного дослідження показали, що впровадження інтерактивних технологій в умовах закладу вищої освіти сприяє формуванню індивідуального стилю професійної діяльності майбутніх викладачів сфери обслуговування

22180
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша
Вересень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30