Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

На кафедрі педагогіки за традицією проводиться чимало круглих столів, науково-методичних семінарів з науковцями та вчителями з метою конструктивного обміну наукового досвіду, під час заходів учасники діляться науковими ідеями та аналізують актуальні наукові проблеми.

З цією метою на кафедрі педагогіки з 2015 р. започатковано періодичне видання «Педагогічне Криворіжжя: педагогічний альманах» за редакцією д-р пед. наук, професора Т. О. Дороніної. Тому сьомий рік поспіль на кафедрі педагогіки проводяться науково-методичні семінари з метою глибокого і всебічного аналізу новацій в освіти.

Так, 25 березня 2021 р. відбувся регіональний науково-практичний семінар «Професіоналізм педагога – стратегія оптимізації сучасної освіти». В режимі онлайн зустрілися науковці, викладачі, аспіранти, учителі, методисти та студенти для обговорення актуальних наукових проблем.

Учителя кафедра

Ключовим стало обговорення питання особливостей реалізації сучасної освітньої політики в умовах реформування вищої освіти та інтенсивного розвитку інноваційних підходів та методик навчання та викладання. До кола актуальних проблем було віднесено питання новітніх тенденцій в освітній сфері – реалізація Концепції НУШ, розвиток профільного навчання, особливості реалізації сучасної освітньої політики в умовах полікультурності та євроінтеграції. В семінари брали участь науковці університету, викладачі, аспіранти магістранти кафедри педагогіки та вчителі загальноосвітніх закладів міста, котрі звітували про одержані результати дослідницької роботи та ділилися досвідом щодо впровадження сучасних інновацій у вузівську та шкільну практику. Проведення таких семінарів є доцільним, оскільки вони дають можливість поглибити теоретичні знання та сприяють подальшому вдосконаленню професійного рівня, а також під час проведення семінару вчителі-практики дізналися про можливість свого професійного рівня вступивши до магістратури та аспірантури, які започатковані на кафедрі педагогіки.

16795
Календар подій
Останні статті
Популярне на сайті
Афіша