Кафедра педагогіки
Психолого-педагогічний факультет

Задля методичного забезпечення магістрантів кафедри педагогіки спеціалізації «Педагогіка вищої школи» (перший рік навчання) викладачами кафедри пеобкладинка ас прдагогіки у травні 2018 започатковано серію «Магістратура/Magistrature».

Перше видання «Методичні рекомендації щодо організації та проведення виробничої (асистентської) педагогічної практики магістрантів (спеціальність : 011 Освітні, педагогічні науки)» (укл.: Т.О. Дороніна, С.М. Щербина, В.В. Іванова]. Кривий Ріг : ВЦ КДПУ; Айс Принт. 2018. 48 с.) вже вийшло з друку.

У найближчих планах -  системне забезпечення навчального процесу магістрантів шляхом поступового формування та публікації навчально-методичних комплексів з дисциплін, викладання яких забезпечується викладачами кафедри педагогіки.

З друкованим примірником видання можна ознайомитися на кафедрі педагогіки, електронний варіант незабаром буде передано до репозитарію університету.