Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет
№ з/п  Тема магістерської роботи ПІП зобувача освіти ПІП наукового керівника
Денна форма навчання
1. Підготовка майбітніх учителів фізичної культури до зродов'язбережувальної діяльності в базовій середній школі Маленьков Д. О. доцент, канд. пед. наук Щербина С. М.
2. Формування професійних якостей майбутнього спеціаліста фізичної культури Рева Г. Г. доцент, канд. пед. наук Король А. М.
3. Підготовка майбутніх учителів фізичної культури до роботи з попередження шкідливих звичок в учнів Канін Д. І. доцент, канд. пед. наук Іванова В. В.
Заочна форма навчання
 1. Дидактичні умови формування творчої особистості майбутнього
вчителя в процесі вивчення гуманітарних дисциплін
Бондарук В. О. доцент, канд. пед. наук Король А. М.
 2. Формування професійної компетентності майбутніх педагогів позашкільного закладу в процесі опанування педагогічного дизайну Буцонь М. В. доцент,
д-р. пед. наук Кучер С. Л.
 3. Формування готовності майбутніх учителів-логопедів до професійної діяльності Герасимова О. В. доцент, канд. пед. наук Щербина С. М.
 4. Розвиток медіа-інформаційної грамотності майбутніх учителів засобами технології критичного мислення  Зінченко Л. В. доцент,
д-р. пед .наук Кучер С. Л.
 5. Особливості розвитку вітчизняної вищої педагогічної освіти: гендерний аспект  Леонова А. О. професор,
д-р. пед. наук Дороніна Т. О.
 6. Інноваційні технології формування інформаційно-цифрової компетентності майбутніх педагогів в умовах дистанційного навчання  Новікова Є. С. доцент, канд. пед. наук Потапенко О. Б.
 7. Формування соціальної компетентності майбутніх учителів засобами проєктного навчання  Стеценко Ю. С. доцент, канд. пед. наук Макаренко І. Є.
20862