Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

26 січня 2018 р. на фізико-математичному факультеті відбулась настановча конференція з виробничої практики, в якій взяла участь методист кафедри педагогіки, канд. пед. наук, доцент Зеленкова Н.І.

физмат

Професійно-педагогічна підготовка майбутніх учителів – це складний, багатогранний і тривалий процес, який здійснюється протягом усього періоду навчання студентів в педагогічному вузі. Однією з основних форм професійного становлення майбутнього вчителя є педагогічна практика, яка дозволяє синтезувати теоретичні знання та практичний досвід. Доцент, Зеленкова Н.І. зауважила, що в процесі педагогічної практики у студентів є можливість осмислити педагогічні явища і факти, закономірності й принципи навчання та виховання, оволодіти професійними уміннями, набути початковий досвід практичної діяльності. Також студентів було ознайомлено з метою, завданнями педагогічної практики та завітною документацією, яку студентам-практикантам потрібно надати методистам кафедри педагогіки наприкінці практики.

Важливо! Методисти кафедри педагогіки: канд. пед. наук, доцент Білоус О.С., канд. пед. наук, доцент Іванова В.В., канд. пед. наук, доцент Король А.М., канд. пед. наук, доцент Макаренко І.Є., канд. пед. наук, доцент Щербина С.М.