Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

15 березня 2019 року відбулася настановча конференція з виробничої (асистентської) педагогічної практики магістрів першого року навчання  спеціальності: 011 Освітні, педагогічні науки.

Перед присутніми виступила доктор пед. наук, професор Т.О. Дороніна, котра ознайомила з наказом щодо проходження виробничої (асистентської) педагогічної практики магістрами першого року навчання спеціальності: 011 Освітні, педагогічні науки, а також метою, завданнями, змістом і особливостями проходження виробничої (асистентської) педагогічної практики.

Перед магістрами також виступили викладачі кафедри педагогіки (канд. пед. наук, доцент О.С. Білоус, канд. пед. наук, доцент І.А. Волощук, канд. пед. наук, доцент В.В. Іванова, канд. пед. наук, доцент О.Б. Потапенко, канд. пед. наук, доцент С.М. Щербина). У своїх виступах викладачі ознайомили присутніх із переліком знань, практичних умінь і навичок, які необхідно набути магістрам під час проходження виробничої (асистентської) педагогічної практики, наголосили на особливостях оцінювання різних видів їх діяльності під час проходження педагогічної практики; схарактеризували зміст, форми, методи виховної роботи зі студентами закріпленої студентської групи; окреслили основні вимоги до оформлення звітної документації магістрантів з виробничої (асистентської) педагогічної практики та побажали гарних успіхів у проведенні лекцій та практичних занять у закладах вищої освіти, а також змістовних і цікавих виховних заходів зі студентами.

15.03.19 ПВШ