Кафедра педагогіки
Криворізький державний педагогічний університет

Щербина 17.03.22

Щербина1 17.03.22

17 березня 2023 року доцент кафедри педагогіки, кандидат педагогічних наук С. М. Щербина провела відкриту лекцію на тему: «Методика організації морального виховання учнів» з навчальної дисципліни «Методика виховної роботи».

Щербина3 17.03.22

На лекції були присутні студенти ІІІ курсу природничого факультету та факультету іноземних мов (гр. БХ-20, БП-20, ХІ-20 АНФ-20, НАФ-20), а також викладачі кафедри педагогіки: д-р пед. наук, професор Т. О. Дороніна, д-р пед. наук, професор С. Л. Кучер, канд. пед. наук, доцент О. С. Білоус, канд. пед. наук, ст. викладач І. А. Волощук, канд. пед. наук, доцент В. В. Іванова, канд. пед. наук, доцент А. М. Король, канд. пед. наук, доцент О. Б. Потапенко.

Олімпіада 2023

Під час обговорення та аналізу лекції присутні члени кафедри відзначили, що лекція проведена на високому науково-методичному рівні.

Лектор С. М. Щербина довела студентам, що моральне виховання підростаючого покоління є актуальною педагогічною проблемою в умовах сьогодення, розкрила сутність, завдання та зміст морального виховання учнівської молоді на етапі становлення Нової української школи; ознайомила майбутніх педагогів з методикою формування моральної культури здобувачів освіти, основними формами та методами.

Щербина5 17.03.22